Vatan Bilgisayar Kredi

1 Nisan 2020 Genel

Vatan Bilgisayar Kredi

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi

Fibabanka'sının vatan bilgisayar kredi kampanyasından 1-31 temmuz 2019 tarihine kadar faydalanarak 6, 10 ve 12 ay taksitler ile teknoloji alışverişlerinizde taksit yapma imkanı sunmaktadır. Vatan kredi kampanya kapsamı içinde olan ve 3.500 TL altındaki cep telefonları veya diğer teknoloji ürünleri peşin fiyatlarına 12 ay taksitli olarak alabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda çıkan yasalar nedeni ile bir çok teknoloji ürünlerinde kredi kartına dahil taksit imkanı yoktu. Bu kampanya kapsamında vatan bilgisayar da kredi kartsız taksit yapabileceksiniz.

Vatan bilgisayar ve Fibabank'ın birlikte yaptığı kampanya ile faizsiz ödeme yapma imkanı ile 3422 sms ile kredi ürünüyle hemen hemen herkes hayalindeki telefon ve diğer teknoloji ürünlerini taksitli olarak alabileceklerdir. Vatan bilgisayar kredisi faizsiz olarak kullanmak isterseniz beğendiğiniz cep telefonu 3.500 TL altındaysa 12 ay faizsiz kredi seçeneği vardır. Eğer beğendiğiniz cep telefonu 3.500 TL üzerinde ise 6 ay faizsiz kredi seçeneğinde sunmaktadır. Bilgisayar ve tablet alımlarınızda ise taksit sayısı sadece 6 ay olarak sınırlandırılmıştır. Yani kısacası alacağımız ürün ve ürün fiyatlarına göre taksit sayısı değişmektedir. Faizsiz kredi olması bizim için büyük bir fırsattır.

Fibabank Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ve Şartları

Öncelik olarak cep telefonumuzdan mesajlar bölümüne girerek VATAN boşluk TC KIMLIK NO yazarak 3422'ye SMS ile kredi başvurusu mesajı atmalıyız. Atılan bu mesaj için kısa bir sürede Fibabanktan kredi başvurusu için sonuç cevabı gelecektir. Sonuç banka tarafından olumlu ise,

3422'ye SMS ile başvurumuz olumlu ise size en yakın vatan bilgisayar şubelerine gidebilirsiniz. Mağaza çalışan personellere görüşerek kredi başvuru formunu doldurup kredi işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Kredi geri ödemelerinizi Fibabank internet bankacılığı, Fibabanka şubelerinde veya Fibabank telefon bankacılığı (444 88 88) üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fibabank birden fazla banka ve PTT ile anlaşmalı olduğu için kredi ödemelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.Vatan kredi hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, Fibabank müşteri hizmetleri (444 88 88) arayabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredi Kartsız Alışveriş Seçeneği

Geçtiğimiz yıllarda bir çok teknoloji ürünlerinde getirilen taksit yasaklarından sonra Fibabanka'sı ve Vatan bilgisayar arasında oluşturulan kredi ürünü tüketiciler tarafından en çok tercih edilen kredi kartsız alışveriş seçeneği olmuştur. Fibabank yada vatan bilgisayar müşterisiyseniz bu kredi ürününden faizsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bu kredi kampanyasından yararlanabilmek için yukarıda bahsettiğimiz Fibabank SMS ile kredi başvurusu  yapıp, gelen kredi sonucuna göre en yakın vatan bilgisayar alışıveriş mağazalarına gidip başvuru formunu doldurmanı yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Finans Yıldızı başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Genel kategorimizde ilginizi çekebilecek konulara göz atabilirsiniz.

Konu 01.04.2020 Tarihinde Güncellenmiştir.

Yorumlar

Bilgisayar almak istiyorum kredi li taksitli Banka olarak akbank tan Kampanynız bulunuyor mu Çok acil bilgisayara ihtiyacım var Leptop olması lazım İhale satışlarına gireceğim OGM nin

Faruk Ateş

14 Ekim 2020

Taksitli telefon basvuru

Sultan Orhan

21 Haziran 2020

Taksitimi ödemek istiyorum ama nasıl

Ensar Vatansever

6 Nisan 2020

Bilgisayar kredisi

İbrahim Özdemir

20 Mart 2020

Kredimi öğrenmek istiyorum

Mert yasin Tahiroğlu

18 Şubat 2020

Telefon almak istiyorum

Melek Şen

17 Şubat 2020

Taksiti tel fonu almak istiyorum

Mehmet Saydim

6 Şubat 2020

Vatan Bilgisayar Kredi hakkında verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler. https://www.jetkrediler.com/vatan-bilgisayar-kredi.html

Mustafa Oktav

14 Ocak 2020


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön