Vakıfbank Kredileri ve Hesaplama

20 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank Kredi

Vakıfbank müşterilerine ve tüketicilere sunduğu değişik kredi türleri ile bir birinden uygun faiz oranları ile bireysel kredi sunmaktadır. Vakıfbank sunduğu bu kolay ve hızlı krediler ile tüm müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadır. Vakıfbank genel olarak tüm kredi vadelerini 60 ay olarak vermektedir. Kredi faiz oranları kredi türüne göre değişmektir. Kredi taksitlerinizi yedi değişik şekilde ödeme seçeneği sunmaktadır. Vakıfbank tüm bireysel kredilerini ve kampanya adı altında verdiği ihtiyaç kredilerine tek konu başlığı altında toparladık.

Vakıfbank Kredi Ödeme Seçenekleri;

 1. Aylık eşit taksitli
 2. Artan taksitli
 3. Azalan taksitli
 4. 3 ay ertelemeli aylık eşit taksitli
 5. 3 ayda bir eşit taksitli
 6. Son taksit balon ödeme
 7. Değişken taksitli
Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Türleri;

 • Taksitli İhtiyaç Kredisi
 • İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi
 • Otomobil Rehin Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi
 • Bireysel İş yeri Kredisi
 • Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi
Vakıfbank Kredi Kampanyaları;

 • İhtiyaç Kredisi
 • Vakıfbank Anında Kredi
 • Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi
Sizlere üst tarafta sıraladığımız Vakıfbank ihtiyaç kredisi türleri ve kredi kampanyaları ile size en uygun kredi ve en uygun kampanya bulmanızda yardımcı olalım.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi 2019

Taksitli İhtiyaç Kredisi

Taksitli ihtiyaç kredisinde hemen hemen tüm (evlilik, eğitim, beyaz eşya, mobilya vs.) nakit ihtiyaçlarınıza yönelik sunulan bireysel kredidir. Kredi vade seçeneği ise 3 ay ve 60 ay olarak alabilirsiniz. Faiz oranı %1,69 olarak hesaplama yapılmaktadır. Ödeme seçeneği olarak 3 ayda bir eşit taksitler yada değişken taksitler ile size en uygun ödemeyi seçebilirsiniz. Kredi almak isteyen kişilere hayat sigortası yapılmaktadır. Kredi teminat karşılığında verilir.

Taksitli ihtiyaç kredi başvurusu yaparken gerekli form ve evraklar (nüfus cüzdanı veya ehliyet olabilir) kredi türüne göre banka teminat ve ek belge isteyebilir. Aşağıdaki tabloda sizlere Vakıfbank 50.000 TL taksitli ihtiyaç kredisi hesaplanmıştır.

Taksitli İhtiyaç Kredisi
Kredi TutarıVadeFaiz OranıTaksitGeri Ödeme
50.00060%1,691.45087.000


İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

İpotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi almak için size ait konut veya birinci dereden akraba olanlara ait gayrimenkul ipotek ettirerek acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Kredi üst limiti ipotek ettirdiğiniz konutun %80 ile sınırlandırılır. Vade sayısı 3 ay ve 60 ay arasında seçebilirsiniz. Faiz oranı %0,98 dan hesaplanır. 3 ayda bir eşit taksitler yada değişken taksitler geri ödeme yapabilirsiniz. Kredi verilen kişiye hayat sigortası yapılır. İpotek ettirilen gayrimenkule konut paket sigortası yapılmaktadır. Her sene sigorta yenilenir.

İpotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli evraklar (nüfus cüzdanı veya ehliyet, ikametgah belgesi, son 3 aya ait fatura, teminat verilecek evin tapusu) gibi belgeler istemektedir. Aşağıda sizlere örnek olarak Vakıfbank ipotek karşılığı alınan 100.000 TL kredi hesaplaması yapılmıştır.

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi
Kredi TutarıVadeFaiz OranıTaksitGeri Ödeme
100.00060%0,982.330139.800


Otomobil Rehni Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Otomobil rehni karşılığı taksitli ihtiyaç kredisinden yaralanabilmek için size ait aracı ipotek ettirerek bu krediden faydalanabilirsiniz. Kredi üst limiti tutarı ise ipotek ettirdiğiniz aracın %50 ile sınırlıdır. Bu kredide 48 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Faiz oranı %0,98 alınır. Ödeme seçeneklerini yukarıdan verdiğimiz seçenekler arasından seçebilirsiniz. Krediyi kullanan kişilere hayat sigortası yapılır. Taşıta ise kasko yaptırılır.

Otomobil rehni karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli evraklar (nüfus cüzdanı veya ehliyet, ikametgah belgesi, son 3 aya ait fatura, ipotek edilecek arabanın ruhsatı) belgeler istenir. Aşağıda örnek Vakıfbank otomobil rehni karşılığı alınan 70.000 TL kredi verilmiştir.

Otomobil Rehni Karşılığı İhtiyaç Kredisi
Kredi TutarıVadeFaiz OranıTaksitGeri Ödeme
70.00060%0,981.91591.920


Bireysel İş yeri Kredisi

Vakıfbank bireysel işyeri ihtiyaç kredisi mağaza, iş yeri, dükkan, muayenehane, büro gibi mekanlara almak yada açmak için kullanılan kredidir. Ödeme vadesi 3 ay ile 60 ay arasında değişmektedir. Faiz oranı ise %0.98 dir.

Bireysel iş yeri kredisi başvurusu için gerekli evraklar (nüfus cüzdanı veya ehliyet, ikametgah belgesi, son 3 aya ait fatura, ipotek edilecek konutun tapusu) belgeleri istenir. Aşağıda sizlere 100.000 TL bireysel işyeri kredisi hesaplanmıştır.

Bireysel İşyeri Kredisi
Kredi TutarıVadeFaiz OranıTaksitGeri Ödeme
100.00060%0,982.330139.800


Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Kendinize ait yada birinci derecen olan veya üçüncü kişilere ait arsayı ipotek altınsa aldırarak acil nakit ihtiyaçlarınız için "Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi" sizin için bir kredidir. Kredi tutarı ipoteğe verilen arsa değerinin %75 kadardır. 3 ay ve 60 ile ödeme yapılabilir. Kredi faiz oranı ise %0,98 dir.

Arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli evraklar (nüfus cüzdanı veya ehliyet, ikametgah belgesi, son 3 aya ait fatura, ipotek edilecek arsanın tapusu) ibraz edilmesi lazım.

Vakıfbank Kredi Kampanyaları

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Vakıfbank kampanya olarak sunduğu ihtiyaç kredisi alt limiti 3.000 TL üst kredi limitini ise 90.000 TL olarak sınırlandırmıştır. Vade ödemelerini ise 3 ay ve 60 ile yapılabilir. Findesk kredi notu yüksek olanlar içim  faiz oranı olarak %1,05 hesaplama yapılır. Krediden kredi tahsis ücreti binde 5 olarak alınır. Vakıfbank sunduğu yedi ödeme seçeneği ile ödeme yapma imkanı sunmaktadır. Bu kampanyadan kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler yararlanabilir. Örnek tablosuna göz atın.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2019
Kredi TutarıVadeFaiz OranıTaksitGeri Ödeme
50.000

36

48

60

%1,051.73562.460
%1,051.39566.940
%1,051.19371.560

Not Faiz Oranları: Findesk kredi 0-1199 arası olanlar için faiz oranı %1,05 alınır. Findesk kredi notu 1200-1499 arası olanlar için faiz oranı %1,05 alınır. Findesk kredi notu 1500-1900 arası olanlar için faiz oranı %1,05 alınır.

SMS ile kredi başvurusu yapmak için;

KREDI boşluk TC. KIMLIK NO boşluk GELIR BILGISI yazıp 5724 e sms atabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi

Vakıfbank anında kredi ile detaylı bilgi almak için Vakıfbank anında kredi başvurusu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisinden sadece emekli maaşın PTT den alan emekliler için geçerlidir. Bu kredi sadece PTT den başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank kredi hesaplama sayfasından istediğiniz tutarda kredi hesaplama yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı İle Su Faturası Ödeme başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Kredi Kartı kategorimizde ilginizi çekebilecek konulara göz atabilirsiniz.

Konu 20.02.2020 Tarihinde Güncellenmiştir.Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön