Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Türkiye Finans Konut Kredisi Hesaplama

Türkiye Finans Taşıt Kredisi Hesaplama

Türkiye Finans Kredi Bilgileri

Yüzde yüz yerli sermayeli ilk özel finans kurumu olan Anadolu Finans 1991 yılında kurulmuştur. Anadolu Finansın 1985-2001 yılları arasında Faisal Finans Kurumu adı ile 2005 yılında güçlerini birleştirmeleri sonucunda Türkiye Finans Katılım Bankası kurulmuştur. Hedef kitlesi her geçen gün genişlemekte olan banka, katılım bankacılığının yeniliklerle öncüsü olmuş ve yeni bir soluk getirmiştir. 2008 yılında NCB tarafından hissesinin çoğunluğu alınan banka bu dönem sonunda değişim ve atılımın öncüsü olmuş ve NCB bilgi birikimine tecrübesini de dâhil ederek Türkiye’ye taşımaya devam etmiştir.

Türkiye Finans Kredi Hesaplama

Banka çalışma saatleri 22 Nisan 2019 tarihi itibarı ile değişmiştir. Müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen Türkiye Finans mesai saatleri genel müdürlükte saat 8:00 ile 17:00 arasında, şubelerde saat 8:30 ile 17:00 arasında olmuştur. Öğle saatinde 12:30 ile 13:30 arasında 1 saatlik mola verilmektedir.

Türkiye Finans tüm şubeleri arasında Türk lirası ve yabancı para transfer işlemlerini gerçekleştirmek için havale hizmetleri bulunmaktadır. Türkiye Finans havale saatleri kısıtlaması bulunmamaktadır. Havale işlemleri aynı banka şubeleri arasında yapılması nedeni ile 7 gün 24 saat yapılabilmektedir.

Banka müşterilerinin hesaplarından yapılan ve aynı bankanın diğer şubelerine para transferlerinin gerçekleşmesini sağlayan işlem Türkiye Finans müşterilerine 7/24 havale gönderme fırsatı sağlamaktadır. Ancak havale transfer işlemlerinde Türkiye Finans havale ücreti uygulaması bulunmamaktadır. 

Türkiye Finans tarafından yapılan EFT işlemlerinde düşük limit uygulaması bulunmamaktadır. Türkiye Finans EFT Saatleri 9:00 ile 17:15 Aralığında olmakta ve limit kısıtlaması olmadan yapılabilmektedir. Belirtilen saatler haricinde gönderilen EFT’ler bir sonraki iş günüde transfer edilir. Standart işlem limitleri EFT göndermek isteyen banka müşterilerine uygulanmaktadır.  206 EFT kodu ile işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin yararlanabilecekleri kaynaklar;

 • Türkiye Finans internet şubesi
 • Mobil şube ve
 • Müşteri iletişim merkezleridir.

Türkiye Finans EFT ücreti uygulaması bulunmaktadır. Şubeden gönderimi yapılan EFT gönderim ücretleri ile internet şubesi ve telefon bankacılığı ile gönderilen EFT ücretleri farklı olmaktadır. Türkiye Finans ATM'lerinden yapılan EFT ücretsiz olmaktadır. EFT gönderilerinde saat sınırlaması ve ücret uygulaması bulunmaktadır.

Türkiye Finans müşteri iletişim merkezine ulaşan kişiler 7 gün 24 saat hizmet alarak bir telefon aracılığı ile tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirler. Türkiye Finans müşteri hizmetleri numarası 0850 222 22 44 ‘dür. Müşteri iletişim merkezini arayan kişiler 7/24 Türkçe olarak hizmet alabilmekte Arapça ve İngilizce hizmet almak isteyenler için mesai saatleri içerisinde hizmet verilmektedir.

Türkiye Finans bireysel ihtiyaç sahiplerine finansal destek sağlamaktadır. Türkiye Finans ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan kişilerin başvuru süreçleri hızlı ve kolay bir şekilde sonuçlandırılır. Uygun vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sağlayan banka başvurularında istenen belgeler şunlardır;

 • Başvuru sahibine ait kimlik belgesi
 • Başvuru sahibine ait gelir belgesi ya da maaş bordrosu
 • Maaş bordrolarında işverenin imza sirküleri beyanı gerekmektedir.
 • Serbest meslek sahibi kişilerin başvurularında mizan, gelir tablosu, vergi levhası, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi gibi belgeler gerekmektedir.

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Türkiye Finans taşıt kredisi desteği sağlamakta ve 0 km araçlarda 60 aya varan, ikinci el araçlarda ise 48 aya varan vadelerle kredi hizmeti vermektedir. Türkiye Finans taşıt kredisi başvurusunda bulunan kişilere alacakları araçlarda alternatif ödeme seçenekleri sunmaktadır. Banka tarafından serbestçe değerlendirme hakkı bulunan başvurularda kefil ve ek teminatlar isteyebilmektedir. Türkiye Finans bankası şubelerine giderek kredi hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir.

Türkiye Finans Taşıt Kredisi Hesaplama

Türkiye Finans uygun koşullar çerçevesinde ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu konut finansman desteği ile hizmet vermektedir. Satın almak istenilen gayrimenkul için kredi başvurusunda bulunan kişilerin almak istedikleri konut banka tarafından satın alınmaktadır. Türkiye finans bankası tarafından satın alınan gayrimenkul başvuru sahibine istediği vade üzerinden satılmaktadır. Türkiye Finans konut kredisi uygun ödeme koşulları ile verilmekte ve kredi almaya hak kazananlar zorlanmadan ev sahibi olma şansını yakalamaktadır.

Türkiye Finans Konut Kredisi Hesaplama

Türkiye Finans hafta sonu açık şubeleri bulunmamaktadır. Türkiye Finans resmi ve dini bayramlarda ve hafta sonlarında hizmet vermemektedir.

Türkiye Finans kredi kartları alışveriş yaparken puan kazandırmakta ve alışverişleri taksitle yapılmasına fırsat vermektedir. Türkiye finans kredi kartlarının özelikleri şunlardır;

 • Happy Kart Silver sahipleri acil nakit ihtiyaçlarını ücretsiz ve vade farksız karşılanabilinir. Peşin yapılan alışverişleri sonradan taksitlendirme fırsatı sağlar. Kart sahipleri otomatik ödeme talimatı vererek faturaların düzenli olarak ödenmesi şansına sahip olmaktadır.
 • Happy Kart Gold sahipleri harcamalarında fazla bonus kazanarak biriktirdikleri bonuslar ile ücretsiz alışveriş yapabilmektedir. Dünyanın her yerinde alışveriş yapma imkânı sağlayan kart sahipleri taksitli alışveriş ve nakit avans ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.
 • Happy Kart Platinum sahipleri Platinum ayrıcalığı ile restoran ve kültür merkezlerinde indirim şansına sahip olmaktadır. Yapılan harcamalarda kazanılacak bonuslar ile günlük yaşantılarına kolaylık getiren kar sahipleri ayrıca ücretsiz transfer hizmetinden yararlanmaktadır.
 • Happy Kart Zero sahipleri Happy Kartların tüm özelliklerinden yararlanılmasını sağlamaktadır.

Her hangi bir kaza durumunda üçüncü şahıs ve diğer araçlara karşı verilecek olan hasarlar trafik sigortası ile güvenceye alınmaktadır. Türkiye Finans trafik sigortası teminat limitleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler Türkiye Finans bankasından hizmet alabilmektedir. Trafik sigorta işlemleri ile ilgili detayları öğrenmek için size en yakın şubeyi ziyaret ederek müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Trafik sigorta işlemleri tüm Türkiye Finans şubelerinden kolay bir şekilde verilen hizmetler arasında bulunur.

Türkiye Finans vadeli hesap sahipleri esnek vadeli katılma hesabı açtırarak vade sürelerini kendileri belirlemektedir. Türkiye Finans bankasının hizmetleri arasında bulunan altın katılım hesabı açtırarak mevduat sahipleri altın yatırımlarını güvenle değerlendirme fırsatına sahip olmaktadır. Mevduat hesap sahipleri internet bankacılığını kullanabilir. Mevduat hesaplarında kullanılacak diğer kanallar ise;

 • SMS şubesi,
 • Mobil şube,
 • Banka şubesi ve
 • Müşteri iletişim merkezleridir.

Bireysel emeklilik elde edilen gelirlerin küçük birikimlerle tasarrufa çevrilmesini sağlayan sistemdir. Tasarruf ederek elde edilen birikimler emeklilik dönemlerinde kişiler toplu para ya da maaş olarak dönmektedir. Türkiye Finans bireysel emeklilik sisteminin tamamı faizsiz yatırım enstrüman fonlarından oluşmaktadır. Huzurlu bir emekliliğe adım atmak isteyen kişiler Türkiye Finans bireysel emeklilik fonlarından yararlanmaktadır. Ayrıca Happy Card sahipleri kartları ile yaptıkları bireysel emeklilik sigorta ödemelerinde puan kazanmaktadır.

Banka müşterilerinin acil ihtiyaçlarını karşılamaları için verilen avans hesap finansal desteği Karz-ı Hasen’lı cari hesap türüdür. Limit dahilinde fatura ödemesi yapılabilir ve ATM'lerden finansal destek sağlanabilir. Türkiye Finans eksi bakiye ile yapılan işlemlerde işlem ücreti uygulanmamaktadır.

Faizsiz Ev Kredisi Veren Bankalar

19 Ağustos 2019 Konut Kredisi

Faizsiz Ev Kredisi Veren Bankalar


Faizsiz Ev Kredisi Hesaplama? Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır? Faizsiz Ev Kredisi Mümkün Mü?

Devamını Oku
Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

7 Ağustos 2019 İhtiyaç Kredisi

Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları


Türkiye Finans İhtiyaç Kredisi Başvurusu? İhtiyaç Kredisi Türkiye Finans?

Devamını Oku
Üste Dön