TEB Anında Kredi

23 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

TEB Anında Kredi

TEB anında kredi almak için SMS ile pratik kredi başvurusu imkanı sunmuştur. TEB anında kredi imkanından yararlanmak için yalnızca 4466'ya SMS atmanız gerekmektedir. Anında kredi başvurusunda, banka tarafından öngörülen maksimum limit tutarı 12.500 TL'dir. Daha yüksek tutarlı kredi ihtiyaçları için bankanın farklı kredi seçenekleri bulunmaktadır. TEB pratik kredi, bir ihtiyaç kredisi seçeneğidir. Bu krediye başvuruda bulunmak için 4466'ya T.C. kimlik numaranızı yazıp göndermeniz yeterli olmaktadır. Kredi başvurusu kısa süre içinde cevaplamaktadır. Başvuru sonucunuz banka tarafında başvuru yaptığınız telefon numarasına SMS ile gönderilmektedir.

Anında Kredi konulu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

TEB Anında Kredi Hesaplama

TEB kredi hesaplamaları için bankanın internet sitesini ziyaret ede bilmektesiniz. Kredi hesaplamaları başvurulan kredi türüne göre değişiklik göstermektedir. TEB kredi başvurunuzu anında kredi için yapmak istiyorsanız, örnek ödeme planınız şu şekilde olacaktır:

 • 5000 TL'lik pratik kredi için öngörülen faiz oranı %0,99 'dur. 48 ay vade ile 5000 TL'lik pratik ihtiyaç kredisi için aylık ödenecek taksit tutarı 137,28 TL olmaktadır.

TEB Anında Kredi Sorgulama

TEB kredi sorgulamasını, SMS ile kredi için yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Çünkü başvuru sonucunuz tarafınıza SMS kanalıyla iletilmektedir. Diğer kredi başvurularımız için ise sorgulama yapmak için yapmanız gerekenler şu şekildedir:

 • Türk Ekonomi Bankası internet sitesine girmeniz gerekmektedir.
 • Ana sayfa üzerinden "Başvurum Nerede" sekmesine tıkladığınızda başvuru sorgulama sayfası açılmaktadır.
 • Açılan sayfaya T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonunuz girerek devam bastığınızda, kredi başvurunuzu seçtiğiniz takdirde son durum bilgisine ulaşabilmektesiniz.

TEB İhtiyaç Kredisi

TEB ihtiyaç kredisi seçenekleri birden fazladır. Türk Ekonomi Bankası ihtiyaç kredileri düğün, eğitim veya herhangi bir para sıkışıklığı durumlarında çekilebilmektedir. Anında kredi, TEB kredi seçenekleri arasından özellikle SMS ile hızlı sonuçlanma avantajı sebebiyle en çok tercih edilenlerden birisidir. Bunun haricinde CEPTETEB ihtiyaç kredisi, PTT TEB kredisi, bireysel finansman kredisi gibi farklı kampanyalara sahip ihtiyaç kredisi seçenekleri bulunmaktadır. TEB ihtiyaç kredilerine başvurular; internet üzerinden, şubeye gidilerek, telefon bankacılığı aracılığıyla veya SMS atılarak yapılabilmektedir. TEB ihtiyaç kredisi genel özellikleri şu şekilde belirlenmiştir:

 • 60 aya kadar vadeyle kredi kullanılabilmektedir.
 • Sabit faiz oranı ve sabit taksit imkanı bulunmaktadır.
 • Azami faiz oranı %0,99 olarak belirlenmiştir.
 • Banka gerekli görülmesi durumunda kefil veya başka bir ek teminat isteme hakkını saklı tutmaktadır.

Anında Kredi Başvuru için gereken belgeler şunlardır:

 • Kimlik belgesi
 • Gelir durumunu gösteren belge
 • İkametgah belgesi

Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön