Şekerbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Şekerbank Konut Kredisi Hesaplama

Şekerbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Şekerbank Kredi Bilgileri

12 Ekim 1953 yılında Eskişehir’de kurulan Şekerbank, ilk olarak Pancar Kooperatifleri Bankası adını kullanmıştır. Günümüzde kullandığı Şekerbank ismini 1956’ da, Ankara’ya taşındıktan sonra almıştır. Halka arzı 1997 yılına denk gelen banka, 2004 yılında İstanbul'a taşınmasıyla büyüme hızını arttırmıştır. Şekerbank, esnaf , çiftçi ve işletmelerle daha kaliteli iletişim kurabilmek için şubelerinin %70’ini Anadolu’da açmıştır. Banka, yerel bankacılık konusundaki tecrübesi ve çiftçi dostu çözümleriyle anılmaktadır. 300 üzerine çıkan şube, 9 bölge müdürlüğü, 1 yurt dışı temsilciliği 3565 çalışanı ile güçlü bir istihdam sunmaktadır.

Şekerbank Kredi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık işlemleri ve uygun hizmetleri alabilmek için Şekerbank çalışma saatleri merak edilmektedir. Mesaiye hafta içi her sabah 9:00’da başlayan banka, 12:30’da öğle molasını vermektedir. 13:30’a kadar şubelerde mola nedeniyle herhangi bir işlem yapılamazken, 13:30’ da mola sonlanarak banka şubesi işleme açılmaktadır. Banka, 13:30’dan 17:00’a kadar müşterilerine hizmet vermekte, 17:00’ da kapanmaktadır.

Şekerbank havale saatleri, para aktarımında havaleyi tercih edecek müşteriler için merak konusudur. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Şekerbank ile havaleler günün her saati yapılabilmektedir.

Şekerbank havale hizmetlerini kullanacak müşteriler için, Şekerbank havale ücreti merak konusudur. Şubelerden yapılan havalelerde havale kasadan isme yapılacaksa havale ücreti asgari 55, azami 376,5 Türk Lirasıdır. Havale hesaptan isme yapılıyorsa ücret asgari 33,6, azami 360 Türk Lirası olur. Hesaptan hesaba şubeden yapılan havalelerde ücret 18 Türk Lirasıdır. Şube kullanmadan, ATM’lerden yapılan havalelerde havale ücreti standart 10 Türk Lirasıdır. Telefon bankacılığı ile yapılan tüm havaleler sabit 35 Türk Lirasıdır.

Para aktarma yöntemi olarak EFT’yi kullanacak müşteriler tarafından Şekerbank EFT saatleri merak edilmektedir. EFT işlemi sabah resmi açılma saati 9.00’dan akşam 17.15’e kadar yapılmaktadır. Banka müşterileri, bu saatler arasında bankanın EFT hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Şekerbank EFT hizmetlerini kullanmak isteyen müşterilerin merak ettiği Şekerbank EFT ücreti miktarları şöyle: hesaptan yapılan EFT’lerde asgari tutar 42.84 Türk Lirası, azami tutar 378 Türk Lirasıdır. İsme gönderilen EFT’ lerde EFT ücretleri asgari 50,4, azami 378 Türk Lirası. İnternet ve telefon bankacığında EFT ücreti sabit 5,5 Türk Lirasıdır.

Şekerbank müşteri hizmetleri telefon numarası 7 gün 24 saat aranabilir olup, 0850 222 7878 nolu telefondur. Şekerbank müşteri hizmetlerinden şifre ve kart işlemleri dakikalar içinde, zahmetsiz halledilebilmektedir.

Hayatın içinde acil nakit gerektiren düğün, mobilya alımı gibi durumlar için Şekerbank ihtiyaç kredisi müşterilerinin nakit ihtiyacına göre çözümler sunmaktadır. 36 aya varan vade seçenekleri ile Şekerbank İhtiyaç Kredisi, nakit ihtiyacını karşılarken vade problemleri yaşatmamakta, bu sayede banka müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Şekerbank, ihtiyaç kredisi başvurularını çağrı merkezlerinden, internet bankacılığından ya da şubelerinden alabilmektedir. Başvuru için başvuranın kimliği, bir ödenmiş fatura örneği, gelir belgesi, maaş üzerine haciz olmadığı ibaresiyle birlikte bordro ve varsa ek gelir belgeleridir. Şekerbank ihtiyaç kredisi, müşterilerine 3 aya kadar taksit erteleme, 48 aya kadar vade ve kefil talep etmeme avantajları sağlamaktadır. Bu kredinin talep edilmesi için 70 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

0 veya ikinci el araç satın almak isteyen müşteriler için büyük kolaylık sağlayan Şekerbank taşıt kredisi, araç almayı kolaylaştırmaktadır. 48 aya kadar vade seçeneği bulunmakta olup, teminat olarak alınan araç ipotek edilir. 2. el araçlarda 15 yaşa kadar kredi kullanılabilmektedir. 0 araçlarda ise fatura değerinin 120.000 Türk Lirasına kadar olan kısmı için %70, geri kalan bölüm için ise %50 kredilendirme yapılmaktadır. Kredilerde kefil şartı aranmamaktadır ancak, banka talep etme hakkına sahiptir. Başvuru için gerekli belgeler arasında; başvuru formu, kimlik, gelir belgesi, maaş bordrosu veya gelir yazısı ile firma imza sirküsü bulunmaktadır. Ayrıca 0 alınan araçlar için proforma fatura, ikinci el araçlar için ise ruhsat fotokopisi gerekmektedir.

Şekerbank Taşıt Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Yeni ev almak isteyenler için Şekerbank Konut Kredisi, müşterilerin istedikleri evi almalarına yardımcı olmaktadır. Şekerbank, sabit faizli, artan taksitli, yada esnek ödeme seçenekli konut kredileriyle müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Bu kredide 10 yıla kadar vade seçeneği de bulunmaktadır. Satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %80 kadar kullanılacak kredi ile müşteri rahat nefes alacaktır. Teminat olarak, satın alınacak eve ipotek konur. Kefil şartı aranmaz. Konut kredisi için gerekli belgeler; başvuru formu, kimlik, gelir belgesi, maaş üzerinde haciz olmadığını belirten gelir yazısı, bordro ve imza sirküsü. Serbest meslek erbaplarından imza sirküsü, ticaret sicil gazetesi, oda sicil kaydı vergi levhası ve varsa ek gelir beyan eden belge göstermeleri istenmektedir.

Şekerbank Konut Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Hafta sonu da acele işleri olan meşgul müşteriler için Şekerbank hafta sonu açık şubeler merak konusudur. Ancak bankanın hafta sonu da açık olan şubesi bulunmamaktadır. Şekerbank şubeleri hafta sonu, dini ve resmi bayramlarda açılmamaktadır.

Kredi kartını çok kullanan müşteriler için Şekerbank kredi kartları vazgeçilmezdir. Banka, birbirinden farklı özellikleri olan 5 karta sahiptir. Şeker Bonus Kredi Kartı ile alışverişlerde bonus puan toplayarak kazançlı alışverişler yapılabilmektedir. Memleketim Bonus, yurt dışı yerleşik müşterilere özel taksit, nakit avans, puan gibi imkânlar sunar. Bütçem Benim Kart ile aylık limit ve harcama sınırı konabilmektedir. Şeker Kart kullanıcıları aylık kart ücreti ödemek zorunda değildir. Fatura ve düzenli ödemelerde tavsiye edilen kart Şeker Karttır. Bolu sporlulara özel taraftar Bonus, tek çekim ya da taksitli; tüm alışverişlerde avantaj sağlamaktadır. Şekerbank kredi kartı başvurusu sms ile internet bankacılığından yâda şubelerden yapılabilmektedir. Gerekli tek belge kimliktir.

Aracına zorunlu trafik sigortası yapmak isteyen müşterilere Şekerbank Zorunlu Trafik Sigortası seçeneği ile Şekerbank yardımcı olmaktadır. Hareket halinde yâda sabit fark etmeksizin aracı kullananın iradesi haricinde gelişen kaza durumları, sigorta kapsamına girmektedir. Bunun yanı sıra aracın yanması, motorlu veya motorsuz, kara veya demiryolu araçlarına çarpması, aracın veya araç plakasının çalınması veya çalmaya teşebbüs edilmesi de sigorta kapsamına girmektedir. Araç sigortası Şekerbank şubelerinden kimlik ve ruhsatla birlikte yapılabilmektedir.

Şekerbank vadeli mevduat hesabı ile Şekerbank, müşterilerine rahat birikim yapabilme fırsatı tanımaktadır. Çeyiz hesabı, konut hesabı, çocuk hesabı gibi birçok mevduat hesap türü Şekerbank müşterilerine hizmet vermektedir. Dönemsel faiz ödemeli mevduat türü ile hesap kullanıcısı; faiz ödenecek dönem sayısını ve faiz şeklini belirleyebilmektedir. Sabit veya değişken faizden kendine uygun olanı seçerek özel bir birikim aracı oluşturacaktır. Uzun vadeli yatırımlar için tavsiye edilen Sözünde Duran Mevduat Hesabı ile Şekerbank müşterisi, ihtiyaç duyduğunda faiz kaybı yaşamadan çekim yapabilmektedir. Bankanın internet bankacılığını daha fazla tercih eden müşterileri için e-mevduat seçeneği de bulunmaktadır.

Şekerbank müşterileri, Şekerbank bireysel emeklilik hizmetleri ile geleceklerini güvence altına almanın mutluluğunu yaşamaktadırlar. 18 yaş üzerindeki herkes Bireysel Emeklilik Hizmetlerine katılabilmektedir. Bu sistemde birikimler emeklilik yatırım fonuna aktarılarak değerlendirilir. Uzmanlar tarafından yönetilen bu fonlar sayesinde avantajlardan yararlanabilirsiniz. katkı payı olarak yatırılan ilk ödemenin ardından emeklilik sözleşmesi devreye girer. Ayrıca bu emeklilik planında %25 devlet katkısından yararlanılabilmektedir. Bireysel Emeklilik Sistemi’nden şubelere başvurarak yararlanılabilmektedir.

Şekerbank eksi bakiyeye düşülmesi durumunda müşterilerin zor durumda kalmamaları için avans hesap özelliği devreye girmektedir. Bu sayede kullanıcılar, acil ihtiyaç durumunda nakit paraları olmasa da avans hesabı kullanabilmektedirler. Bu özellik sayesinde atm’lerden nakit çekilebilir, alışveriş ve avantajlardan yararlanılabilir. Fatura, kira gibi otomatik ödemeler, avans özelliğinden ödenebilmektedir. İnternet bankacılığı, çağrı merkezleri veya şubelerden kimlik belgesi ile başvuru yapılabilmektedir.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

27 Eylül 2019 İhtiyaç Kredisi

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi


Şekerbank Borç Kapatma Kredisi Başvuru? Şekerbank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları? Şekerbank Borç Kapatma Kredisi Hesaplama?

Devamını Oku
Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

6 Eylül 2019 İhtiyaç Kredisi

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları


Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları? Şekerbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama?

Devamını Oku
Üste Dön