QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank Konut Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank Kredi Bilgileri

QNB Finansbank, 26 Ekim 1987’de kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren sektörde fark yaratma amacı güden banka, Türkiye’de halka açılan ilk özel banka olma özelliği taşır. Bu atılım ile 3 Şubat 1990’da hisseleri işlem görmeye başlamıştır. Yıllık net karı 2 milyon 410 milyonu bulan banka, an itibariyle 542 şube ve 12.276 çalışan sayısı ile yüksek oranda istihdam sağlamaktadır.

Finansbank Kredi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Gerekli bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için QNB Finansbank mesai saatleri merak edilmektedir. Hafta içi her gün 9:00’da mesaiye başlayan banka, öğle molası saatine kadar kesintisiz bankacılık hizmeti vermektedir. 12:30’ da başlayan öğle arasının 12:30 olan bitiş saatine kadar banka, bankacılık işlemlerini yapamamaktadır. QNB Finans Bankası, öğle molasından akşam 17:00 olan kapanış saatine kadar hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Acil para transferi durumunda QNB Finansbank havale saatleri; müşterilerce merak edilmektedir. Banka günün 24 saati havale işlemi yapabilmektedir. Müşteri memnuniyetini hedefleyen QNB Finans Bankası, müşterilerine günün istenen her saati havale yapabilme olanağı tanımaktadır.

Şubeden havale yapılması durumunda QNB Finansbank havale ücreti, isimden isme asgari 60 Türk Lirası, azami 500 Türk Lirasıdır. İsimden hesaba yapılan işlemde asgari 55 Türk Lirası, azami 450 Türk Lirasıdır. İnternet şubesinden yapılacak havale işlemlerinde ödeme miktarı, hesap yada isim fark etmeksizin 2.75 Türk Lirasıdır. Belirtilen ücretlere BSMV dahil değildir. ATM aracılığı ile yapılacak işlemlerde, havale ücreti standart olarak 9 Türk Lirasıdır.

QNB Finansbank EFT saatleri EFT ile para aktarımı yapmak isteyen müşterilerce merak edilmektedir. Sabah 9:00’dan akşam; bireysel internet şubesinden 17:15’ e, KOBİ İnternet Şubesinden 17:00’ e kadar EFT işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

QNB Finansbank EFT ücretleri; şubeden yapıldığı takdirde hesaptan gönderilerde asgari 60 TL, azami 450 Türk Lirasıdır. İsimden yapılması halinde asgari 60 Türk Lirası, azami 2000 Türk Lirasıdır. İnternet şubeleri üzerinden yapılan EFT işlemlerinde isim yada hesaptan olması fark etmeksizin işlem ücreti 9 Türk Lirasıdır. ATM üzerinden EFT yapmak isteyen müşteriler için; hesaptan yada isimden olması fark etmeksizin işlem ücreti 18 Türk Lirasıdır. Enpara kullanılarak yapılan EFT işlemlerinde herhangi bir ücret alınmamaktadır.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri, işlemlerin hızlı yapılabilmesi ve gerekli desteğin sağlanabilmesi için müşterilerinin yanında! 0850 222 0900 numaralı telefonu kullanarak QNB Finans Bankası müşteri hizmetleri ile görüşebilmektedirler.

Günlük hayat içerisinde yaşanabilecek acil nakit ihtiyacı durumunda QNB Finansbank ihtiyaç kredisi müşterilerinin ekonomik yönden rahatlamasına yardımcı olmaktadır. QNB Finans Bankası, müşterilerine ihtiyaç kredisinde kolaylığı sağlamaktadır. 18 yaşını geçmiş olan bireyler ihtiyaç kredisi başvurunda bulunabilmektedir. Başvuru sırasında müşteriden kimlik, gelir belgesi ve adres belgesi, kredi başvuru için gerekli evraklar kapsamında rica edilir.35.000 Türk Lirası altı kredilere başvurmak için internet bankacılığı kullanılabilmekte, 35.000 Türk Lirası üzeri krediler için şubelerin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Taşıt sahibi olmak isteyenler, uygun koşullar ve avantajlarla QNB Finansbank Taşıt Kredisinden yararlanabilmektedir. 48 aya varan vade imkanı, ödeme planı kişiselleştirme, kredi masraflarını da taksitlendirme, müşteri tercihine göre esnek yada sabit kredi seçenekleri ile QNB Finans Bankası, taşıt kredisinde müşterinin yüksek yararını gözetmektedir. Taşıt kredisinde 0 kilometre ve 5 yaş arası araçlarda 48 aya varan taksitlendirmeler, 6-8 yaş arası araçlarda ise 10 yılı aşmayacak ödeme planları uygulanabilmektedir. 0 kilometre binek araçlarda 120.000 Türk Lirasını aşmayan nihai fatura tutarlarında %70, 120.000 Türk Lirasının üzerinde kalan miktarlarda ise %50 oranında kredi kullanılabilmektedir. İkinci el araç alımlarında kullanılacak kredi miktarı, kasko değeri üzerinden belirlenir. Taşıt kredisi için kimlik belgesi, satın alınacak aracın proforma faturası (2. El araçlarda ruhsat fotokopisi), ikametgah belgesi ve maaş bordrosu ile birlikte QNB Finans Bankası şubelerine başvurulması gerekmektedir. 8 yaşını aşmış araçlarda taşıt kredisi alma şansı azalmaktadır.

Finansbank Taşıt Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Ev almak isteyenlere yardımcı olmayı hedefleyen QNB Finansbank konut kredisi rahat bir konut alma süreci geçirilecektir. QNB Finans Bankası standart konut kredisi, 180 aya varan taksit imkanı sağlamaktadır. Sağladığı sabit faiz oranı ile müşterilerine öngörülebilir ödeme miktarı kolaylığı sağlamaktadır. Banka, satın alınacak konutun eksper değerinin %80’ ine kadar kredi kullanma hakkı tanımaktadır. Mevcut evini satıp yenisini almak isteyen müşteriler için Ev Değiştiren Konut Kredisi kampanyası mevcuttur. İstek doğrultusunda 12, 24 veya 36. aya konulacak yüklü ödeme ile rahatlama sağlanır. Eski ev yeni satın alınacak konutun ipotekleri kredi teminatı için yeterlidir. Ancak gerek görüldüğü takdirde banka, kefil isteğinde bulunabilir. Değişen iş durumu nedeniyle gelirin gittikçe artacağı düşünülen durumlarda Artan Ödemeli Konut Kredisi kullanılabilmektedir. Bu kredi çeşidi ile düşük miktarlardan başlayıp gittikçe artan oranlarda taksitler ödenebilmekte, böylece kredi taksitlerinin daha hızlı bitmesi sağlanabilmektedir. Azalan Taksitli Konut Kredisi ile yüksekten başlayan ödeme oranları düşüğe doğru ilerler. Bu sayede zaman içinde aile ekonomisine katkı sağlanmış olunur. Kentsel Dönüşüm Kredisi, maksimum 24 aya kadar yalnızca faizi tahsil etme fırsatı tanımaktadır. 120 aya kadar uzatılabilen vade seçenekleri ile QNB Finans Bankası, kentsel dönüşüm kapsamında evini yenilemek isteyenlere yardımcı olmayı hedefler. Bu kredi için güvence olarak, yenilenecek veya yeniden inşa edilecek evin ipoteği gereklidir. Yalnızca gerçek kişiler tarafından, tapudaki konut tipi mesken olarak geçen konutlar için kullanılabilmektedir. Peşinatın verilemeyeceği durumlarda Peşinatsız %100 Konut Kredisi kullanılabilmektedir. Teminat olarak var olan ve satın alınacak olan evin ipoteği gereklidir. Kredi işlemleri, eksper incelemesi sonrası yapılır.

Finansbank Konut Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Bazı acil ihtiyaç durumlarında QNB Finansbank hafta sonu açık şubeler müşteriler tarafından merak edilebilmektedir. Ancak maalesef QNB Finans Bankası’nın hafta sonu açık şubesi bulunmamaktadır. Ayrıca banka resmi ve dini bayramlarda da kapalıdır.

QNB Finansbank kredi kartları ile banka, müşterilerine en uygun hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Cardfinans Kredi Kartı ile banka müşterileri, hediye para özelliği ile 1.500 Türk Lirasına kadar alışverişlerini hediye paralardan karşılayabilmektedir. Taksit kolay özelliği ile 50 Türk Lirası ve üzeri alışverişlerde, tek seçim harcamaları müşteri talebi ile sonradan taksitlendirilen bilmektedir. QNB First Kredi Kartı ile restoran harcamalarında %15 indirim yapılmaktadır. Bunun yanında kart, kullanıcılarına ücretsiz kuru temizleme ve First Kütüphaneden faydalanma ayrıcalığı da sunmaktadır. QNB Finans Bankası müşterileri QNB First Bümed kart sayesinde BÜMED aidatı ödememektedir. Ayrıca kart, restoran harcamalarında %15 indirim sağlayarak kullanıcılarına keyifli yemekler vaat eder. QNB Finans Bankası’nın bir diğer kredi kartı QNB First Doctors ile kullanıcılara, seçkin otellerde ücretsiz konaklama ayrıcalığı sunulmaktadır. Bunun yanında kart, indirimli araç kiralama hizmetlerini de üstlenmiştir. QNB Finans Bankası, 18 yaşını aşmış olan bireyler için kredi kartlarını kullanıma sunmuştur. Bu kredi kartlarına sahip olmak için gerekli tek belge kimliktir. Ancak yüksek limitli taleplerde gelir belgesi talep edilmektedir.

Motorlu araçların kullanımı sırasında, sürücünün bir kimsede veya malda meydana getireceği zarar söz konusu olduğunda QNB Finansbank zorunlu trafik sigortası devreye girmektedir. Bireysel Cep Şubesi üzerinden müşteriye göre özelleştirilebilen sigorta, Türkiye sınırları dışında geçerliliğini kaybetmektedir. Başvurular QNB Finans Bankası şubelerinden yapılmaktadır.

QNB Finansbank vadeli hesap ile kullanıcı, piyasa koşullarından etkilenmeden birikim yapabilme fırsatına sahip olmaktadır. 1 günden başlayarak dilenen vadede hesap açılabilme imkanı vardır. Hesap, uzun vadede stopaj avantajı sağlar. QNB Finans Bankası vadeli hesabı, cep şubesi ve internet bankacılığı aracılığı ile yapılabilmektedir. Aynı zamanda şubelerden de başvuru alınabilmektedir.

QNB Finansbank Bireysel Emeklilik ile banka müşterileri %25 devlet katkısından yararlanabilmektedir. Kolay Emeklilik Planı uygulaması ile banka, aylık 150 Türk Lirasından başlayan ödemeler sunmaktadır. Yıl içerisinde fon dağılımı ve plan değişikliği yapılabilmektedir. Elit Emeklilik Planı ile banka, standart emeklilik planlarına göre daha yüksek tutarda birikim yapabilme fırsatlarını müşterilerine sunmaktadır. Katkı payı aylık minimum 50 Türk Lirasıdır. Cigna Finans Otomatik Katılım Planları müşteri, dilediği zaman ödemelere ara verebilme hakkına sahiptir. Ayrıca ilk iki ay herhangi bir caymanın olmadığı takdirde, devletin sağladığı bir defaya mahsus 1000 Türk Lirası ilave devlet katkısından da yararlanabilmektedir.

QNB Finansbank eksi bakiye durumunda avans hesap seçeneği ile müşterilerinin zor durumda kalmasının önüne geçmektedir. Kullanıcılar, hesaplarında para olmasa da avans hesap limiti tutarınca nakit çekim yapabilirler. Ayrıca bu özellik alışveriş ve taksi Türk Lirası indirmelerden de kullanılabilmektedir. Avans hesap özelliklerini internet bankacılığı ve şubelerden aktif edebilirsiniz.

Finansbank Telefon Kredisi ve Kampanyası

24 Mart 2021 İhtiyaç Kredisi

Finansbank Telefon Kredisi ve Kampanyası


Finansbank Akıllı Telefon Kredisi? Finansbank Telefon Kredisi Faiz Oranları?

Devamını Oku
Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesaplama

5 Nisan 2020 İhtiyaç Kredisi

Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesaplama


En Uygun İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Kaçtır? En Uygun Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesaplama? İhtiyaç Kredisi İçin Ödeme Planı Nasıl Oluşturulur?

Devamını Oku
QNB Finansbank Finans Yıldızı

1 Nisan 2020 Genel

QNB Finansbank Finans Yıldızı


DBS Nedir? E-Finans? E-Fatura? Finans Yıldızı? Sürekli Çek Nedir? Toplu Eft? Toplu Havale? Toplu Yp Transferi?

Devamını Oku
QNB Finansbank Kredi Hesaplamaları

26 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Kredi Hesaplamaları


Finansbank Kredi? Finansbank Kredi Hesaplama? Finansbank Kredi Faiz Oranları?

Devamını Oku
Hemen Kredi Veren Bankalar 2019

17 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

Hemen Kredi Veren Bankalar 2019


Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Devamını Oku
QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu

23 Aralık 2019 İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu


Finansbank Sms ile Başvuru? Finansbank Anında Kredi ve Hazır Kredi? Finansbank İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık ile Başvuru?

Devamını Oku
Üste Dön