QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu

23 Aralık 2019 İhtiyaç Kredisi

Finansbank Anında Kredi Başvurusu

Bankalar tüketicileri kendi müşterileri yapmak için ihtiyaç kredi türünü değişik isimler altında kampanyalar yaparlar. QNB Finansbank ihtiyaç kredi türü olan "anında kredi" ve "hazır kredi" olarak yeni bir kampanya başlatmıştır. Bu kampanya ile banka hem acil nakit paraya ihtiyacı olan tüketicilere yardımcı olmuştur. Hemde yeni müşterileri portföyüne çekmiştir.

QNB Finansbank anında kredi ve hazır kredi başvurusunu beş farklı şekilde yapabiliriz. Banka tüketicilere ve müşterilerine en hızlı, en kolay şekilde başvuru sağlamak ve hızlı bir şekilde krediyi kullandırma olanağı sunmaktadır. Hızlı bir şekilde anında kredi ve hazır kredi adı altında yapılan kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemleri ile kolayca başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank anında kredi ve hazır kredi başvuru seçenekleri;

  1. Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu
  2. Finansbank Banka Şubesi Kredi Başvurusu
  3. Finansbank İnternet Şubesi Kredi Başvurusu
  4. Finansbank Mobil Bankacılık Kredi Başvurusu
  5. Finansbank Çağrı Merkezi ile Kredi Başvurusu

Finansbank Sms ile Başvuru

QNB Finansbank'ın hemen hemen en çok bilinen ve tercih edilen kredi başvuru yöntemi sms ile kredi başvurusu. Sms ile kredi başvuru limiti ise 50.000 TL 'dir. 5 yıl (60 ay) vade imkanı vardır. En güzel avantajı ise kredimizin ilk taksitini 3 ay erteleme olanağı sunmaktadır. Öncelik olarak cep telefonumuzdan mesajlar bölümüne girerek;
T.C Kimlik Numaramızı yazarak 5030'a SMS atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.
Sms ile başvurunuzu ilettiğinizde onay mesajı geldiğinde tek yapmamız geren kimliğimiz ile Finansbank şubelerine gitmek.

Finansbank Banka Şubesi ile Başvuru

Finansbank şubelerinden anında kredi ve hazır kredi başvurusu yaparak 10.0000 TL ye kadar kredi kullanma imkanınız vardır. 5 yıla (60 ay) kadar taksit imkanı. Şubeden başvuru yaparken bankaya sunacağımız evraklar ile birilikte gitmemiz gerekir.

Finansbank anında kredi ve hazır kredi başvur evrakları;

  • T.C Kimlik Kartı veya Fotokopisi
  • Maaş Bordrosu
  • Güncel Fatura
  • Varsa Ek Gelir Belgesi
QNB Finansbank Anında Kredi ve Hazır Kredi Hesaplama
Kredi Tutarı50.000 TLKredi Tutarı100.000 TL
Taksit Sayısı60 AyTaksit Sayısı60 Ay
Faiz Oranı%1,60Faiz Oranı%1,60
Taksit Tutarı1.410 TLTaksit Tutarı2.822 TL
Toplam Tutar84.640 TLToplam Tutar169.208 TL


Finansbank İnternet Şubesi ve Mobil Bankacılık ile Başvuru

Finansbank'ın kredi kartı olan CardFinans kullanıyorsanız, mobil bankacılıktan ve resmi web sitesinden başvuru yapmak sizin için daha kolay olacaktır. CardFinans ile anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. CardFinans ile kredi tutarı maksimum 20.000 TL minimum 250 TL olarak sunulmaktadır. Taksit sayısı ise maksimum 1 yıl (12 ay) minimum 9 ay olarak sınırlandırılmıştır. CardFinans anında kredi faiz oranı ise %1,60 'dır. Kredi başvurunuz onaylandı gibi paranız Finansbank mevduat hesabınıza yatırılır.

QNB Finansbank CardFinans ile Anında Kredi Hesaplama
Kredi Tutarı10.000 TLKredi Tutarı10.000 TL
Taksit Sayısı9 AyTaksit Sayısı12 Ay
Faiz Oranı%1,60Faiz Oranı%1,60
Taksit Tutarı1.220 TLTaksit Tutarı 940 TL
Toplam Tutar10.984 TLToplam Tutar11.290 TL


Bir önceki yazımız olan İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019 başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. İhtiyaç Kredisi kategorimizde ilginizi çekebilecek konulara göz atabilirsiniz.

Konu 23.12.2019 Tarihinde Güncellenmiştir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön