PTT Kredi Faizleri Hangi Bankada Ne Kadardır

24 Mart 2021 İhtiyaç Kredisi

PTT Kredi Faiz Oranları?

PTT kredi faizleri ve oranları bankalar ile yapılan anlaşmalar ve iş birliği sayesinde oluşturulmaktadır. PTT bankalar ile anlaşma yapıp, kendi faiz oranları üzerinden kredi kullanımı sağlamaktadır. Aktifbank ve PTT ile anlaşmalı şekilde kredi kullanımı sağlamaktadır. PTT kredi faiz oranları üzerinden kullanılan krediler, düşük faiz oranı özelliği taşımaktadır. PTT anlaşmalı olduğu Aktif Bank kredileri üzerinde % 2,69 oranında faiz uygularken, kendi kredileri için % 2,19 oranında faiz uygulamaktadır. Kredi başvuruları PTT'den ve Aktifbank şubelerinden gerçekleştirilmektedir. Kredi kullanacaklar gelir belgesine sahip olmalı, sicil kaydı temiz olmalı ve kredi notları düşük olmamalıdır. Başvuru yolu ve sunulan faiz oranları hakkında bilgi alt başlıklardan öğrenilebilmektedir.

PTT Kredi Faizi AktifBank NKolay Ne Kadar?

PTT kredi faiz tutarlı Aktif Bank Kredileri, ihtiyaç kredisi seçenekleridir. PTT anlaşmalı olduğu banklar üzerinden sadece ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. PTT konut veya taşıt kredisi kullandırma maktadır. PTT tarafından yapılan uygulama kredi faizlerini düşürmek ve geri ödemelerde kolaylık sağlamak amacı ile gerçekleştirilmektedir. Aktifbank üzerinden kullandırdığı faiz oranı bilgileri ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • 10.000 TL kredi limiti talebi için uygulanan PTT faiz oranı % 2,69 olarak belirlenmektedir.
  • PTT 36 ay ödeme seçeneği ve %2,69 faiz oranı ile aylık 474 TL geri ödeme tutarı talep edilmektedir.

Bu kredi faiz olanağından yararlanmak için başvurular Aktifbank şubelerine yapılmaktadır. Başvuru için gelir belgesi ve nüfus cüzdan, isme kayıtlı fatura evrak olarak talep edilmektedir. Şube müşteri temsilcisi ile kredi başvuru formu doldurulup, evraklar forma eklenmelidir. Bu yol ile işlem tamamlanmaktadır. Kredi onayı formda bulunan iletişim numarasından kişiye bildirilip, kredi tutarı tahsili şubelerce kişiye yapılmaktadır.

PTT Kredi Faiz Oranı İle Tüketici Kredi Olanağı?

PTT kredi faiz tutarlı tüketici kredileri, ihtiyaç kredisi çeşitlerinden oluşmaktadır. PTT kendi kanalıyla ya da başka bir banka ile anlaşmalı olarak konut ve araç kredisi kullandırma maktadır. PTT'nin tüketici kredisi üzerinden sunulan faiz oranı bilgileri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • 10.000 TL kredi için % 2,19 faiz oranı belirlemektedir.
  • PTT 36 ay vade ile % 2,19 faiz oranı ile aylık 433 TL geri ödeme talep etmektedir.

Diğer bankalar ile ilgili faiz oranlarını görmek için PTT Kredi konulu makalemizi okumanızı tavsiye ederim.

PTT kredi faizleri olanaklarından yararlanmak için Burganbank şubelerine gidilip, kredi başvuru formu doldurulmaktadır. Forma ek olarak gelir belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve isme kayıtlı fatura verilmektedir. Müşteri temsilcisi ile bu işlemlerin gerçekleştirilmesi ile kredi talebi tamamlanmaktadır. Banka kredi onayı halinde kişi ile telefon üzerinden iletişim sağlayıp, kredi limiti teslimi şubeden gerçekleştirmektedir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön