PTT Kredi Faizleri

13 Eylül 2019 İhtiyaç Kredisi

PTT Kredi Faiz Oranları?

PTT faiz oranlı krediler bankalar ile yapılan anlaşmalar ve iş birliği sayesinde oluşturulmaktadır. PTT bankalar ile anlaşma yapıp, kendi faiz oranları üzerinden kredi kullanımı sağlamaktadır. Aktifbank ve Burgan Bank, PTT ile anlaşmalı şekilde kredi kullanımı sağlamaktadır. PTT kredi faiz oranları üzerinden kullanılan krediler, düşük faiz oranı özelliği taşımaktadır. PTT anlaşmalı olduğu Aktif Bank kredileri üzerinde % 2,71 oranında faiz uygularken, Burganbank kredileri için % 2,35 oranında faiz uygulamaktadır. Kredi başvuruları Burganbank ve Aktifbank şubelerinden gerçekleştirilmektedir. Kredi kullanacaklar gelir belgesine sahip olmalı, sicil kaydı temiz olmalı ve kredi notları düşük olmamalıdır. Başvuru yolu ve sunulan faiz oranları hakkında bilgi alt başlıklardan öğrenilebilmektedir.

PTT Kredi Faizi Aktif Bank Ne Kadar?

PTT kredi faiz tutarlı Aktif Bank Kredileri, ihtiyaç kredisi seçenekleridir. PTT anlaşmalı olduğu banklar üzerinden sadece ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. PTT konut veya taşıt kredisi kullandırma maktadır. PTT tarafından yapılan uygulama kredi faizlerini düşürmek ve geri ödemelerde kolaylık sağlamak amacı ile gerçekleştirilmektedir. Aktifbank üzerinden kullandırdığı faiz oranı bilgileri ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • 15.000 TL kredi limiti talebi için uygulanan PTT faiz oranı % 2,71 olarak belirlenmektedir.
  • PTT 60 ay ödeme seçeneği ve %2,45 faiz oranı ile aylık 572 TL geri ödeme tutarı talep edilmektedir.

Bu kredi faiz olanağından yararlanmak için başvurular Aktifbank şubelerine yapılmaktadır. Başvuru için gelir belgesi ve nüfus cüzdan, isme kayıtlı fatura evrak olarak talep edilmektedir. Şube müşteri temsilcisi ile kredi başvuru formu doldurulup, evraklar forma eklenmelidir. Bu yol ile işlem tamamlanmaktadır. Kredi onayı formda bulunan iletişim numarasından kişiye bildirilip, kredi tutarı tahsili şubelerce kişiye yapılmaktadır.

PTT Kredi Faiz Oranı İle Burganbank Kredi Olanağı?

PTT kredi faiz tutarlı Burganbank kredileri, ihtiyaç kredisi çeşitlerinden oluşmaktadır. PTT kendi kanalıyla ya da başka bir banka ile anlaşmalı olarak konut ve araç kredisi kullandırma maktadır. PTT'nin anlaşmalı olduğu Burganbank üzerinden sunulan faiz oranı bilgileri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • 20.000 TL kredi için % 2,35 faiz oranı belirlemektedir.
  • PTT 60 ay vade ile % 2,35 faiz oranı ile aylık 695 TL geri ödeme talep etmektedir.

Diğer bankalar ile ilgili faiz oranlarını görmek için PTT Kredi konulu makalemizi okumanızı tavsiye ederim.

PTT kredi faizleri olanaklarından yararlanmak için Burganbank şubelerine gidilip, kredi başvuru formu doldurulmaktadır. Forma ek olarak gelir belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi ve isme kayıtlı fatura verilmektedir. Müşteri temsilcisi ile bu işlemlerin gerçekleştirilmesi ile kredi talebi tamamlanmaktadır. Banka kredi onayı halinde kişi ile telefon üzerinden iletişim sağlayıp, kredi limiti teslimi şubeden gerçekleştirmektedir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön