Odeabank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Odeabank Konut Kredisi Hesaplama

Odeabank Taşıt Kredisi Hesaplama

Odeabank Kredi Bilgileri

15 Mart 2012’ de anonim şirket olarak yapılanan banka, 20 Haziran 2012’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’na faaliyet iznini almak için başvuruda bulunmuş, 2 Ekim 2012’ de verilen faaliyet izni ile çalışmalarına başlamıştır. Odeabank Türkiye’ de İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra Samsun, Kayseri gibi küçük şehirler de olmak üzere 17 ilde 52 şubesi bulunmaktadır. Bu açıdan bakıldığında hızlı bir gelişme gösterdiği görülen banka, 1500 çalışan sayısına ulaşmıştır.

Odeabank Kredi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Banka; cumartesi, pazar günleri ve resmi tatillerde kapalıdır. Odeabankası mesai saatleri hafta içi sabah 9:00, akşam 17:00 arasıdır. Banka, resmi kapanış saati 17:00 itibariyle işlem yapmamaktadır. Öğlen molası her gün 12:30, 13:30 saatleri arasıdır. Bu bir saatlik sürede Odeabank şubelerinde bankacılık ve müşteri temsilciliği işlemleri yapılamamaktadır. Odeabankası, bazı şubelerinde farklı çalışma saatleri uygulanması ihtimali nedeniyle, banka şubesinin resmi internet sitesinden mesai saatlerinin detaylı olarak öğrenilmesi önerilir.

24 saat havale yapabilme avantajı sayesinde müşterilerin Odeabankası havale saatlerini takip etmesine gerek yoktur. Banka, ihtiyaçların doğru ve zamanında karşılanabilmesi için 24 saat havale yapabilme özelliği taşımaktadır. Odeabankası müşterileri, günün istediği saatinde 100.000 Türk Lirasına kadar havale yapabilmektedir.

Odeabank havale ücreti, şubeden yapılan; hesaptan hesaba, hesaptan isme, kasadan hesaba ya da kasadan isme havalelerde banka sigorta muamele vergisi hariç; minimum 30, maksimum 425 Türk Lirasıdır. Hesaptan düzenli havale durumunda, havale yapılan para miktarı fark etmeksizin 2 Türk Lirası kesilir. İnternet Bankacılığı veya mobil şubeden aracılığıyla yapılan havaleler için; hesaptan hesaba ya da hesaptan isme olması fark etmeksizin, 50.000 Türk Lirasına kadar olan havale miktarında havale ücreti 4.9 Türk Lirası, 50.000 Türk Lirası üzeri havale miktarında havale ücreti 9.8 Türk Lirasıdır. Verilen ücretlere banka sigorta muamele vergisi dahildir. İletişim merkezleri aracılığı ile yapılacak havaleler için ücret, sabit olarak banka sigorta muamele vergisi hariç 30 Türk Lirasıdır. ATM aracılığı ile yapılacak havalelerde, 50.000 Türk Lirasına kadarki havale miktarında havale ücreti 4.9 Türk Lirası, 50.000 Türk Lirasını aşan havale miktarında ise havale ücreti 9.8 Türk Lirasıdır. Ücretlendirmelerde banka sigorta muamele vergisi dahildir.

Odeabankası EFT saatleri sabah 8:30, akşam 17:00 arası olarak belirlenmiştir. Odeabank aracılığı ile yapacağınız EFT işlemi 5 ile 10 dakika içinde gerçekleşir. Odeabankası, aynı dakikalar içinde EFT gerçekleştirerek müşteri mağduriyetini önlemeyi hedefler.

Odeabankası EFT ücreti; şubeden yapılan işlemlerde EFT yapılan miktarın büyüklüğüne göre en düşük 49 Türk Lirası, en yüksek 600 Türk Lirasıdır. Miktarın isme yada hesaba gönderilmesi bir farka yol açmaz. Ücretlendirmeye banka sigorta muamele vergisi dahil değildir. İnternet şubesinden veya mobil bankacılık hizmetleri üzerinden yapılan EFT  hesaba ya da kişiye gönderilme durumu fark etmeksizin; 50.000 Türk Lirası altı tutarlar için EFT ücreti banka sigorta muamele vergisi dahil 4.9 Türk Lirası, 50.000 Türk Lirası üzeri gönderiler için 9.8 Türk Lirasıdır. ATM'lerden yapılan işlemlerde; 50.000 Türk Lirası altı miktarlarda 6 Türk Lirası, 50.000 Türk Lirası üzeri işlemler için 12 Türk Lirasıdır.

Odeabankası müşteri hizmetleri numarası 444 8 444 veya 0850 222 8444 numaraları, ihtiyacınız olduğu her an müşterilerinin yanında! Hızlı hizmeti ve anlayışlı müşteri hizmetleri servisi ile Odeabankası müşterileri, Odeabankası şubelerine gelmelerine gerek kalmadan sorunlarını çözebiliyor, kampanyalardan haberdar olabiliyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler için yapılan Odeabank ta Nakit Hazır Kampanyası ile 60 aya varan vadelerle kredi alınabilmektedir. Kredi başvuruları, isteğe göre şubelerden, Odeabank internet şubesi veya mobil şube üzerinden yapılabilmektedir. Başvurular için sadece 18 yaşını geçmiş olma şartı ve nüfus cüzdanı gerekmektedir. Bir diğer ihtiyaç kredisi kampanyası olan Bireysel Finansman Kredisi, daha çok yüksek tutarlı nakit finansman ihtiyaçları olduğu durumlarda tavsiye edilmektedir. Bu kredi için; kredi kullanmak isteyen müşteri veya bir yakınına ait gayrimenkul ipoteği gerekmektedir. Teminat olarak; konut, işyeri veya imarlı arsayı kabul eden bu kredi kampanyası ile, ipotek alınacak gayrimenkul işyeri veya imarlı arsa ise, gayrimenkulün %50’ sine kadar kredi kullanılabilmektedir. Eğer ipotek konuta konulacaksa, konutun ekspertizin belirleyeceği değerinin %80’ine kadar kredi kullanılabilmektedir. İpotek alınacak gayrimenkul bir konut ise; kredi başvurusunda bulunulabilmesi için Konut Sigortası ile Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) yaptırılması şartı bulunmaktadır. Yine ipotek gayrimenkulünün konut olması durumunda, başvuru için gerekli belgelere tapu fotokopisi de eklenir. Kimlik ve tapu fotokopisi ile şubelerden Bireysel Finansman Kredisi başvurusunda bulunulabilmektedir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Odeabankası Taşıt Kredisi, taşıt almak isteyen müşteriler için büyük kolaylıklar sunmaktadır. Birinci ya da ikinci el fark etmeksizin, 60 aya varan vade seçenekleri ve esnek ödeme imkanları ile Odeabankası müşterilerine taşıt alımı konusunda yardımcı olmayı hedeflemektedir. Müşterinin isteğine bağlı olarak gelişen Sadece Faiz Ödemeli Taşıt Kredisi ile ilk yıl çekilen kredinin sadece faizi ödenerek, araç alımı sırasındaki nakit akışının kontrolü sağlanmış olur. Bu taşıt kredisi çeşidinin kullanılması durumunda, ilk yıl aylık ödenmesi gereken taksit miktarı sadece faizden ibarettir. Ayrıca müşteri, standart bir eşit ödemeli ödeme planına göre daha düşük taksitler öder. İlk 12 ay olarak sınırlanan faiz ödeme süresi, müşterinin talebi doğrultusunda, koşullar değerlendirilerek uzatılabilir. Binek araç kredilerinde taşıtın fatura değeri 100.000 Türk Lirasını aşmıyorsa, kredi oranı %70’ tir. Fatura değeri 100.000 Türk Lirasını aşan araçlarda ise, araç değerinin 100.000 Türk Lirası için %70, 100.000 Türk Lirasının üzerine çıkan miktar için %50’lik bir kredi uygulanır. Satın alınmak istenen binek aracın ikinci el olması durumunda, taşıt değeri, kasko değeri esas alınarak belirlenir. Odeabankası taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilerin, 18 yaşından büyük olması ve gelirlerini belgeleyebilmesi yeterlidir.

Odeabank Taşıt Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Odeabankası Konut Kredisi, kredi ile ev almak isteyen müşterilerine büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Odeabank Mortgage seçeneği ile kredi vadeleri 120 aya kadar uzatılabilmektedir. Ek komisyon ödeyerek taksit miktarlarını düşürmek isteyen müşteriler için İndirimli Mortgage ile kolaylık sağlanmaktadır. İstenirse ödeme planının, müşterinin bütçesine göre belirlendiği mortgage seçenekleri de kullanılabilir. İşe yeni başlama, gittikçe gelir miktarının artması planlanan bir girişimde bulunma gibi sebeplerle istenirse gittikçe artan taksit ödemeleri ile Merdiven Mortgage de müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Ara Ödemeli Mortgage seçeneği ile dönemsel olarak ikramiye, hasat gibi nedenlerle toplu gelir elde eden müşteriler için ara ödeme seçenekleri sağlanmaktadır. Konut alımı sırasında nakit sıkışıklığı yaşayanlar için ödemeye geç başlama seçeneği bulunduran konut kredisi de Odeabankası bulunmaktadır. Konut kredisine ilişkin ekspertiz ücreti, zorunlu deprem sigortası ücreti, kredi tahsis ücreti gibi ücretler de, Masraflar Dahil Konut Kredisi seçeneği ile taksitlere bölünebilmektedir. Ayrıca yurt dışında bulunup Türkiye’den ev almak isteyen müşterilere özel, USD veya EUR endeksli konut kredisi seçeneği bulunmaktadır. Hayalindeki evi bulmuşken, şu anki evinin satılmasını beklemek istemeyen müşteriler için mevcut konutun satışını üstlenerek kolaylık sağlayan konut kredisi seçeneği de Odeabankası  mevcuttur.

Odeabank Konut Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Odeabankası hafta sonu açık şubeleri bulunmamaktadır. Banka, resmi tatil kapsamında hafta sonları hizmet vermemektedir.

Odeabankası kredi kartları arasında yer alan Bank’O Card Axess müşterilerine kazandırdığı cip paralarla avantajlı bir alışveriş vaat etmektedir. Bank’O Card Atlas ile harcadıkça mil kazanan müşteriler, uçak seyahatlerinde bu millerden yararlanabilmektedir. Odeabank Private Card kişiye özel düzenlemeler yapılmasını mümkün kılmaktadır. Kişiye özel kampanyaların düzenlendiği spesiyal bir karttır. Bank’O Card ile nakit avans veya taksitli avans ürünlerinden yararlanılabilmektedir. Ayrıca bu kart, yıllık üyelik ücreti gerektirmez. Bir Bank’O Carda bağlı olarak 5 ek kart çıkarılabilir. Tüm kredi kartı başvuruları internet bankacılığı üzerinden veya şubelerden alınabilmektedir.

Evet, Odeabankası zorunlu trafik sigortası vardır. 2918 sayılı kanun doğrultusunda herhangi bir kaza durumunda üçüncü şahıs veya araçlara verilecek zarar Odeabankası tarafından karşılanacaktır. Sigorta, Türkiye sınırları dışında geçersizdir. Odeabankası şubelerinden zorunlu trafik sigortası başvurusunda bulunulabilir.

Odeabankası mevduat hesabı özellikleri arasında; istendiği an, belirlenen limite kadar nakit ihtiyacını karşılama özelliği, müşterinin yararına bir uygulama olarak göze çarpmaktadır. Odeabank mevduat hesabı Oksijen Hesap ile Odeabank müşterileri, acil durumda yirmi dört saat nakit ihtiyacını karşılayabilmektedir. Odeabank vadeli mevduat hesabı ile istenen vadede birikimler değerlendirilebilmektedir. Vadeli mevduat hesabı, vadesiz mevduat hesabının açık olması durumunda Odeabank internet şubesi, vadesiz mevduat hesabının olmaması durumunda Odeabankası şubeleri aracılığıyla açılabilmektedir. Ara ödemeli mevduat hesabı ile, ödeme gününün beklenmesine gerek gerek olmadan belirtilen günlerde de ödeme yapılabilmektedir.Fonlu mevduat hesabında; birikimlerin bir kısmı yatırım fonlarında, diğer kısmı vadeli mevduatta değerlendirilebilir.

Odeabankası bireysel emeklilik sisteminde müşteriler, %25 oranında devler katkısı imkanlarından yararlanabilmektedir. Ayrıca müşterilerin aileleri de bireysel emeklilik hizmetinden yararlanabilmektedir. Güvenli bir sisten olmasıyla bilinir. Müşteri, katkı payının ödeme aralıklarını kendisi belirler. Seçilen emeklilik planı ve fon dağılımı istendiği takdirde değiştirilebilmektedir. Başvurular Odeabankası şubelerinden yapılmaktadır.

Odeabankası avans hesap özelliklerinden en önemlisi günlük hayat içerisinde aniden ihtiyaç duyulan nakit ihtiyacını karşılayabilmektir. İstenen miktardaki nakit limiti ile, kullanılan Bank’O Banka kartı, istenen ATM’den nakit çekimi sağlamaktadır. Gerekli belgeler kimlik, son üç aya ait bir fatura, gelir belgesidir. Serbest meslek erbapları bu belgelere ek olarak; vergi levhası, bilanço ve gelir tablosu veya işletme hesap özeti, oda kayıt belgesi getireceklerdir. Özel sektör çalışanlarının da gerekli belgelere ek olarak son aya ait maaş bordrosu ve imza sirküsü getirmeleri gerekmektedir.

Odeabank SMS İle Kredi Başvurusu

13 Mart 2021 İhtiyaç Kredisi

Odeabank SMS İle Kredi Başvurusu


Odeabank SMS İle Kredi Başvuru? Odeabank SMS İle Kredi Faiz Oranları? Odeabank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Devamını Oku
PTT Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

2 Mayıs 2020 İhtiyaç Kredisi

PTT Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır


PTT Kredi Faiz Oranları? PTT Kredi Başvurusu Yap 2020? PTT Kredi Başvur?

Devamını Oku
Hızlı Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

1 Mayıs 2020 İhtiyaç Kredisi

Hızlı Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar


Hızlı Kredi Başvurusu Nedir? Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Hızlı Kredi Veren Bankalar?

Devamını Oku
Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

23 Nisan 2020 İhtiyaç Kredisi

Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları


Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı? Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 2019? Odeabank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 2020?

Devamını Oku
Odeabank Telefon Kredisi

28 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

Odeabank Telefon Kredisi


Odeabank Vatan Telefon Kredisi? Odeabank Telefon Kredisi Sorgulama? Odeabank Telefon Kredisi Hesaplama?

Devamını Oku
Odeabank Kredileri ve Faiz Oranları

9 Şubat 2020 Genel

Odeabank Kredileri ve Faiz Oranları


Odeabank Kredileri? Odeabank Kredi Başvurusunda İstenen Evrak ve Belgeler?

Devamını Oku
Üste Dön