Odeabank Telefon Kredisi

28 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

Odeabank Telefon Kredisi

Odeabank telefon kredisini iki şekilde ele almak mümkündür. “Nakit hazır” kredi ve Vatan Bilgisayar Odeabank Kredisi telefon Odeabank telefon kredisi olarak kullanılabilecek krediler arasındadır. Limitiniz dahilinde kredi kartında alacağınız nakit avans veya kredili mevduat hesabından çekilecek tutarla da telefon almak mümkündür.

Nakit Hazır Kredi ile Telefon Alma ve Sorgulama

“Nakit hazır” kredi ile telefon alacak veya sorgulama kişiler başvurularını internet ve mobil şube ile veya banka şubeleri ile yapabilmektedir. Başvuru için sadece kimlik gerekmektedir; fakat banka gerekli gördüğü takdirde ek belge ve teminat talep etme hakkını saklı tutmaktadır. 60 aya kadar taksit imkânı olup faiz oranları kişinin ödeme durumu, vade sayısı vb. durumlardan etkilenerek değişiklik göstermektedir.

Taksitli Telefon Kredisi başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz?

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi ile Telefon Alma

Odeabank Vatan Bilgisayara özel kredisi ile telefon almak mümkündür. Bunun için öncelikle ürünü seçmek gerekmektedir. Alınacak telefonu Vatan Bilgisayarın online sitesinden veya direk mağazalarından alarak kredi kullanılabilmektedir.

Odeabank ile Vatan Bilgisayar Kredisi Başvurusu

Odeabank ile Vatan bilgisayar kredisine başvuru yapmak için mağazadan veya resmi internet sitesinden ürünün seçilmesi gerekmektedir. Ardından mağazadan alışveriş yapılıyorsa bireyler satış personeline durumu açıklamalıdır. Açıklama esnasında kredi kartlarının bulunmadığını da dile getirmelidirler. Sonrasında personel online ortamdan müşterinin seçeceği vadelerle başvuruyu yapacaktır veya kişilerin telefonla başvuru talep etmesini isteyecektir. Başvuru için SMS ile 8444’e gönderilecek mesaj “VATAN boşluk T.C. Kimlik Numarası Boşluk Telefon fiyatı” şeklinde yazılarak gönderilmelidir. Ön başvuruya onay verilmesi halinde banka müşteri hizmetlerinden aranan müşteriler, işlemlerini hallede bilmektedirler.

İnternet üzerinden alışveriş yapan kişiler sepete ekledikleri ürün için kredi ile ödeme seçeneğini seçmelidir. Sonrasında tercih ettikleri bankayı Odeabank olarak seçmelidirler. Bundan sonra kredi 3-7 dakika arasında onaylanacak veya reddedilecektir. Onaylandıktan sonra ürünün tutarı, bankadan Vatan Bilgisayar hesabına transfer edilecektir.

Telefon almak için kullanacağınız kredinin alt limiti 600 TL olup, 12 aya kadar taksit imkânı vardır. Faizler alınan tutara, kişilerin durumuna ve tercih edecekleri vade sayısına göre değişiklik gösterecektir.

Kredili Mevduat Hesabı ve Kredi Kartından Telefon Kredisi

KMH ve kredi kartı ile telefon kredisi çekmek de mümkündür. Bireyler Odeabank kredili mevduat hesabına sahipse veya herhangi bir kredi kartı ürününü kullanıyorsa Odeabank telefon kredisi çekebilmektedirler. Bunun için bankamatiklere kartlarını yerleştirip hesaptan çekiyorlarsa KMH tutarını seçtikten sonra tutarı girmeleri gerekmektedir. Kredi kartından ise nakit avans seçeneğini seçmeleri gerekmektedir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken durum, kredinin kişilerin limiti kadar olmasıdır. Ayrıca bu seçenekler ile nakit çekildiğinde faizler taksit seçeneği yoksa, günlük olarak işlemekte ve diğer seçeneklere göre daha yüksek maliyet getirmektedir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön