Odeabank Hızlı Kredi

26 Eylül 2019 İhtiyaç Kredisi

Odeabank Kredi?

Hızlı Kredi fırsatı Odeabank’tan ihtiyaç kredisi kullanacak kişilere yönelik sunulmaktadır. Hızlı kredi başvurusu SMS yoluyla ‘’8444’’ numarası üzerinden yapılmaktadır. Odeabank anında hızlı kredi çeşidinde 1.000 TL’den 20.000 TL'ye kadar kredi limiti, 36 ay vade olanağı ile kullandırılmaktadır. Uygulanan faiz oranı ise % 1.49 olarak belirlenmektedir. SMS kredi başvurusu, bir ön talep niteliğindedir. SMS başvurusu onaylanan kişiler, başvuruyu yaptıkları telefonun numarası üzerinden aranarak, şubelere davet edilirler. Şubeler yoluyla kredi başvuru talebi formu doldurulmaktadır. Bu forma eklenen, evraklar ile kredi başvuru işlemi tamamlanmaktadır. SMS başvurusunda izlenecek adımlar ve gerekli evraklar alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

Odeabank Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank anında hızlı kredi için müracaat SMS yoluyla yapılmaktadır. Kredi talebi ‘’8444’’ numarasına yapılmaktadır. Odeabank SMS kredi başvurusunun onaylanması için kişinin kredi notunun risk teşkil etmiyor olması gerekmektedir. Yasal takipte borcu olan kişilerin kredi talepleri onaylanma maktadır. SMS yoluyla kredi başvurusu için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Telefondan yeni SMS oluşturulmalıdır.
  • Yeni SMS ekranına, KREDIM boşluk TC kimlik numarası yazılarak ‘’8444’’ numarasına gönderilmektedir. Bu yol ile işlem tamamlanmaktadır.
  • Odeabank bu işlem ile ortak bankacılık sistemi ekranından, kredi notunuzu görüntülemektedir.

TC kimlik numarası üzerinden kişinin kredi notunu görüntüleyen banka, kredi notu risk taşımıyor ise olumlu karar vermektedir. SMS başvurusu bir ön talep niteliğindedir. Ön talebi onaylayan banka, aynı numaradan iletişim sağlayarak kişiyi şubeye davet etmektedir. Şube aracılığı ile başvuru formu doldurularak kredi talebi tamamlanmaktadır. Başvuru formu doldurma işleminde istenilen evraklar alt başlıkta yer almaktadır.

Odeabank Hızlı Kredi Başvuru Evrakları Nelerdir?

Odeabank anında hızlı kredi talebi için belgeler tamamlanıp, SMS başvurusu onayı sonrası şubeye gidilmektedir. SMS başvuru onaylanıp, şubeye davet edilen kişiler 1.000 TL’den 20.000 TL’ye kadar kredi olanağından 36 ay vade ile yararlanabilmektedir. Bankanın kredi limitleri üzerinde kullandığı faiz oranı ise % 1.49 olarak belirlenmiştir. Şube müşteri temsilcisi ile kredi başvuru talep formu doldurulmalıdır. Forma ek olarak talep edilen evraklar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Nüfus cüzdanı unutuldu ise sürücü belgesi fotokopisi
  • Gelir belgesi veya maaş bordrosu
  • Kredi talebinde bulunan kişi adına su veya elektrik faturası

Bu evraklar, müşteri temsilcisi ile doldurulan başvuru formuna eklenip, imza atılması ile talep işlemi tamamlanmaktadır. Odeabank üzerinden yapılan kredi talebinin onaylanması ile banka telefon yolu ile bildirim sağlamaktadır. Kredinin tahsili, başvuru yapılan şubeden gerçekleştirilmektedir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön