ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

ING Bank Konut Kredisi Hesaplama

ING Bank Taşıt Kredisi Hesaplama

ING Bank Kredi Bilgileri

ING Bank 19 Haziran 2007 tarihi itibari ile faaliyet göstermeye başlayan bir bankadır. Banka Denetleme ve Düzenleme Kurumu (BDDK) başvurusu onaylanan ING Bank, başvurusundan sonra resmi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Oyak Bank olarak faaliyet göstermesine rağmen zaman içinde ING Bank bünyesinde giren banka, günümüzde ING Bank ismi ile bilinmektedir. ING Bank dünyanın birçok noktasında bankacılık hizmetleri vermektedir ve bünyesinde 60 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. ING Bank Türkiye hariç 45 ülkede daha faaliyet göstermektedir. ING Bank, sloganları ile de tanınan ve hafızalara yer eden bir bankadır. Uyguladığı kampanyalar ve profesyonel hizmet anlayışı nedeni ile sıkça kullanılan bir banka haline gelmiştir.

ING Bank Kredi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank mesai saatleri öğle tatili ile birlikte toplamda günlük 9 saat hizmet vermektedir. ING Bank mesai saati 09.00 itibari ile başlamakta ve öğle molası 12.00’ye kadar devam etmektedir. 12.00 – 13.00 saatleri arasında öğle tatilinde olan ING Bank, 13.00 ile 17.00 saatleri arasında faaliyetlerine devam etmektedir. Bankanın çalışma saatleri her dönem aynıdır. Mevsimsel olarak da 09.00 – 17.00 saatlerini tercih etmektedir.

ING Bank havale saatleri normal mesai saatlerini kapsamaktadır. Mesai günleri olan hafta içlerinde 09.00 – 16.30 arasında havale yapılabilmektedir. Havale yapmak için 16.00 sonrasına kalmamaya dikkat etmek gerekmektedir. Bazı günler sistem tarafından havale otomatik olarak ertesi iş gününe aktarılmaktadır. ING Bank havale günleri ise pazartesi ile Cuma arasındadır.

ING Bank havale ücreti havalenin yapıldığı platforma göre değişmektedir. Nakit karta havale işleminden ücret alınmamaktadır. ATM kullanılarak yapılan kişisel havaleden de ücret kesintisi yapılmamaktadır. Başka hesaba aktarma yapılıyor ise ATM üzerinden 8 Türk Lirası alınmaktadır. Mobil bankacılık üzerinden yapılan havale işleminden ise 3 ila 1,50 Türk Lirası arasında kesinti yapılmaktadır. Telefon bankacılığından yapılan havale işleminden maksimum 60 Türk Lirası kesilmektedir.

ING Bank EFT saatleri de havale ile aynı saat dilimleri geçerlidir. ING Bank EFT saatleri hafta içi her gün 09.00’dan başlayarak 16.30’a kadar devam etmektedir. Mesai saatleri dışında yapılan EFT işlemleri bir sonraki iş gününe aktarılmaktadır.

ING Bank EFT ücreti belirleme aşamasında BDDK tarafından belirlenen miktarlar dikkate alınmaktadır. ING Bank para transferi işlemlerinde hesap türüne bağlı olarak EFT ve havale gibi işlemlerden çoğu zaman ücret almamaktadır. EFT işleminden ise en az 4 Türk Lirası en fazla ise 80 Türk Lirası kesmektedir.

ING Bank müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 0 60 0 olarak belirlenmiştir. Kart ve hesap işlemlerinin yanı sıra bakiye, ödeme ve transfer işlemleri ING Bank müşteri hizmetleri tarafından yapılabilmektedir. Çağrı merkezi olarak da hizmet veren müşteri hizmetleri telefon numarası uluslararası bir numaradır. Yurt dışından da ING Bank ile iletişime geçilmek istendiği takdirde 0 850 222 0 600 numaralı telefon aranmaktadır.

ING Bank ihtiyaç kredisi bireysel bir kredi türü olup birçok farklı başlıkta ihtiyaç kredisi sunmaktadır. ING Bank ihtiyaç kredileri e kredi ve mini kredi başlığı altında kredilerini müşterilerine sunmaktadır. İhtiyaç kredileri başvuruları sırasında kredi notuna dikkat edilmekte olup yüksek kredi puanına sahip olanlara daha hızlı bir şekilde kredi verilmektedir. Kredi başvurusu için kimlik belgesi ve maaş bordrosu gerekmektedir. Ekstra istenecek evraklar da olup bu evraklar başvuru onayından sonra müşteri temsilcisi tarafından başvuru sahibine bildirilecektir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank taşıt kredisi ikinci el araçlar ve sıfır araçların ekspertiz raporuna bağlı olarak yüzde 80’ini karşılayan ING Bank düşük vade süreleri ile taşıt kredisi vermektedir. Taşıt kredisi almak için şubeye başvuru yapılması gerekmekte ve araca yönelik evrakların müşteri temsilcisine teslim edilmesi istenmektedir. ING Bank taşıt kredisi özellikle sıfır araçlara yönelik yüksek miktarlarda kredi vermektedir. Ancak kredi borcu ödenene kadar araç banka tarafından rehin alınmaktadır. ING Bank taşıt kredisi için kefil şartı istememektedir.

ING Bank Taşıt Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank konut kredisi 120 aylık vadeler ile verilmekte olan bir kredi türüdür. Yeni konut alımlarında geçerli olan ING Bank konut kredisi randevu ile alınmaktadır. ING Bank şubeleri üzerinden alınabilen konut kredisi için internet sitesi üzerinden randevu alınabilmektedir. Randevu ile işler daha basit bir hale gelmektedir ve bu neden ile birçok müşteri ING Bank online randevu sistemini sıklıkla tercih etmektedir. Konut kredisi faiz oranları dönemsel olarak planlanmaktadır.

ING Bank Konut Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

ING Bank hafta sonu açık şubeleri bulunmamaktadır. ING Bank sadece hafta içlerinde hizmet vermekte olup herhangi bir şubesi hafta sonu hizmet vermemektedir. ING Bank hafta içi hizmetlerine devam eden ve hafta sonları faaliyet göstermeyen bankalar arasında yer almaktadır.

ING Bak kredi kartlarına yönelik başvurular internet sitesi ve SMS aracılığı ile yapılabilmektedir. Müşteri hizmetleri aracılığı ile de kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. ING Bank kredi kartları arasında Pegasus Kart, Bonus Kart ve Turuncu Kart dikkat çekmektedir. Kredi kartı başvurusu için T. C. Kimlik numarası ve kişisel cep telefonu numarası ile başvuru yapılması yeterlidir. ING Bank yetkilileri ilgili numaradan başvuru sahibine ulaşacaktır.

ING Bank trafik sigortası yapılmakta olup şubeye giderek zorunlu trafik sigortası yapılabilmektedir. Zorunlu trafik sigortasının ödemeleri ve diğer ücretlendirmeleri ile mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı yetkilendirilmiştir. ING Bank zorunlu trafik sigortası herkese açık bir işlemdir.

ING Bank vadeli hesap özellikleri birçok müşteri tarafından tercih edilme nedeni haline gelmiştir. Turuncu hesap vadeli hesap özelliği taşıyan ING Bank hesabıdır. ING Bank mevduat hesapları uygun faiz oranları ile dikkat çekmektedir. Vade problemi yaşatmayan ING Bank, günlük olarak faiz işlemektedir.

ING Bank bireysel emeklilik planı hazırlamak için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcisi tarafında hazırlanacak olan plana uygun ING Bank emeklilik hizmetinden yararlanılabilmektedir. Bireysel Emeklilik Sistemine dahil olmak için 30 bin Türk Lirası ile giriş yapılması gerekmektedir. Eğer bireysel emeklilik sisteminden erken çekilmek zorunda kalınır ise belirlenen miktar da geri ödeme yapılması gerekmektedir.

ING Bank eksi bakiye açmak için bankaya başvuru yapılması gerekmektedir. İnternet bankacılığı ve şube üzerinden yapılacak olan eksi bakiye işlemleri avans hesap olarak da bilinmektedir. Avans hesap, bir destek niteliği görmekte olup otomatik ödeme seçeneği ile fatura ve borç ödemesi yapılabilmektedir. Eksi bakiye aracılığı ile ATM’lerden rahatlık ile para çekilebilmektedir.

ING Bank Telefon Kredisi

19 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

ING Bank Telefon Kredisi


ING Teknokredi Aylık Faiz Oranları? ING Teknokredi Başvuru Yolları?

Devamını Oku
Emekliye En Uygun Kredi

11 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

Emekliye En Uygun Kredi


Burgan Bank Emekli Kredisi, ING Bank Emekli Kredisi, QNB Finansbank Emekli Kredisi

Devamını Oku
ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

25 Temmuz 2019 İhtiyaç Kredisi

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları


ING İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları? ING İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019? ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları?

Devamını Oku
Kredi Kartı ile Doğalgaz Fatura Ödeme

21 Temmuz 2019 Kredi Kartı

Kredi Kartı ile Doğalgaz Fatura Ödeme


Doğalgaz Fatura Ödeme? Doğalgaz Faturası Nereden Ödenir? Doğalgaz Faturası Kredi Kartı Taksitlendirme?

Devamını Oku
ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları

20 Temmuz 2019 İhtiyaç Kredisi

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları


ING Bank İhtiyaç Kredisi? ING Bank İhtiyaç Kredileri ve Şartları? ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2019?

Devamını Oku
Üste Dön