Kolay Kredi Veren Bankalar 2019

27 Aralık 2019 İhtiyaç Kredisi

En Kolay Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar?

Kolay kredi veren bankalar internet teknolojilerinin gelişmesi ve mobil bankacılık uygulamalarının devreye girmesi ile oldukça artmıştır. Şubeye gitmeden, evrak ve doysa masrafı yapmadan en kolay kredi almak mümkün hale gelmiştir.

Bankalar arasındaki rekabet artması da kredi kullanma işini kolaylaştırmıştır. Kamu ve özel yatırım bankaları tüketicilere en hızlı ve en kolay şekilde kredi verebilmek için birbirleriyle rekabet halindedir ve bu durum tüketicilerin işini kolaylaştırmaktadır.

Yazımızın devamında kolay ve basit kredi veren bankalar hakkında merak edilen tüm soruları bulabilirsiniz.

Kolay Kredi Veren Bankalar Başvuru Şartları

Kolay kredi veren bankalar başvuru şartları bankalar tarafından kendilerine özgü olarak belirlenmiştir. Kolay kredi derken kastedilen durum; krediyi hızlı şekilde edinme ve kullanma durumudur. Hiçbir banka size belirli şartları sağlamadığınız ya da sunmadığınız sürece kredi vermez. Bankalar tarafından istenen ortak başvuru şartları:

  • 18 yaşını yasal olarak doldurmak gereklidir.
  • Kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.
  • Düzenli kira geliri sunmanız gereklidir.
  • Diğer istenen tüm belgeleri hatasız olarak sunmanız gereklidir.

Bankalar genellikle kendi müşterilerine kolay kredi fırsatı tanırlar. Bazı bankalar ise hangi banka müşterisi olursanız olun sizlere kredi seçeneği sağlarlar. ING Bank, CEPTETEB, Enpara ve Aktifbank, tüm tüketicilere online kredi sağlamaktadır.

ING Bank Online İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmanız sadece ING internet sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Kolay basit kredi başvurusu için siteye girdikten sonra sizden istenen tüm bilgileri doğru olarak doldurmanız gereklidir.

10.000 TL krediyi 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz. ING Bank tarafından açıklanan aylık faiz oranı % 0,99’dur.

CEPTETEB Online İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için CEPTETEB mobil uygulaması ve internet sitesine girmeniz gereklidir. TEB tarafından sağlanan hizmetlerden banka müşterisi olsun ya da olmasın acil krediye ihtiyacı olan tüm tüketiciler kullanabilir.

15.000 TL’ye kadar olan tüm kredilerinizi 60 ay vade seçeneği ile temin edebilirsiniz. Banka tarafından belirlenen faiz oranı % 0,95’dir.

Enpara Online İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Enpara İhtiyaç Kredisi başvurusu sayesinde hızlıca kredi temin edebilirsiniz. Enpara hali hazırda online bankacılık hizmeti verdiği için tüm süreci sizin için daha da hızlandırmaktadır.

Enpara ile 15.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınız en fazla 60 ay vade ile % 1.29 aylık faiz oranı ile kredi kullanabilirsiniz.

Aktifbank Online İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Nkolay kredi başvurusu Aktifbank sitesi üzerinden yapılmaktadır. Aktifbank gelir belgesi ve kredi notu istemeden kredi veren bankalardan biridir. Kolay kredi kullanmak isteyen tüketicilerin başvurduğu ilk bankadır.

NKolay kredi ile 15.000 TL kredinizi maksimum 60 ay vade seçeneği ile % 1,89 faiz oranıyla temin edebilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön