Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

28 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz maaş bordrosuz kredi alabilmek için başvuru yaptığında bankalar kişilerin kredi notunu, daha önceki kredi borçlarını ödeme düzenini ve E-Devlet üzerindeki sigorta dökümünü incelemektedir. Kefilsiz, gelir belgesiz kredi veren bankalar aşağıda sıralanmıştır:

  1. Enpara
  2. TEB
  3. N Kolay Kredi
  4. Akbank
  5. İş Bankası
  6. ING Bank

Ayrıca; Garanti BBVA, Yapı ve Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Halkbank, QNB Finansbank, Denizbank gibi bankalar maaşlarını kendi bankalarından alan müşterilerine kimlik harici herhangi bir belge talep etmeksizin kredi vermektedir.

Kefilsiz Kredi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz?

Gelir belgesiz kefilsiz kredi arayışında olan kişiler için kredili mevduat hesapları ve kredi kartlarının nakit avansları limitleri dahilinde seçenek sunmaktadır.

Enpara Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

Enpara kefilsiz maaş bordrosuz krediden yararlanabilmek için QNB Finansbank’ın Enpara sitesine giriş yapılması gerekmektedir. Ardından bireysel ürünlerden ihtiyaç kredisi kısmında başvuru yapılabilmektedir. 60 aya uzayan vadelerle 1000-60.000 TL arasında %1,79’dan başlayan oranlarda kredi verilmektedir.

Akbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

Akbank’ın kefil gelir belgesi istenmeyen kredisi direkt kredi ile 40.000 TL’ye kadar kredi çekmek mümkündür. Başvurular; banka şubelerinden, bankamatiklerden, mobil / internet şube üzerinden yapılmakta veya telefon bankacılığından alınmaktadır. 3-60 ay vade ile kullanılabilmektedir. Yatırılacak tutar hesaba transfer edildiği için kişilerin Akbank hesabının bulunması gerekmektedir.

İş Bankası Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası’nın kefilsiz ve maaş bordrosuz kredisi hızlı kredi 40.000 TL’ye kadar ihtiyaçlar için 60 ay vadelerle kullanılabilmektedir. İnternet/mobil şube veya bankamatiklerden başvuru yapılabilmektedir. Kredi onaylandığı takdirde İş Bankası hesabına anında transfer gerçekleşmektedir. Bu yüzden kişilerin bankada hesabının bulunması gerekmekte başvuru esnasında hesabı olmayan kişilere ek bir hesap açılmaktadır.

ING Bank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

ING kefil ve gelir belgesi olmadan kredi alabilmek 5000 TL’ye kadar mini kredi ile 5000 TL üstünde e-kredi ile mümkün olmaktadır. İnternet üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Turuncu ekstralı olanlara %1,39’dan başlayan faiz oranları uygulanmaktadır.

TEB Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

TEB’in kefil ve gelir belgesi alınmayan kredisi CEPTETEB mobil ve internet şube üzerinden başvuru yapılmaktadır. 3-60 ay vadelerle %1,59’dan başlayan faiz oranlarıyla kullandırılmaktadır. Asgari tutar 1000 TL azami tutar 40.000 TL’dir. 65 yaşına kadar olan müşterilere verilmekte olup 3 dakika içerisinde onay veya ret cep telefonuna gelmektedir.

Kefilsiz Gelir Belgesiz N Kolay Kredi

Kefilsiz ve maaş bordrosuz N kolay kredi ile kişilere 2500 TL ile 10.000 TL arasında kredi kullanılabilmektedir. Bu kredi dijital bir banka üzerinden verilmekte olup sigorta zorunluluğu bulunmayan sayılı kredilerden biridir. 60 aya kadar taksitlerle verilmektedir. Başvurular nkolaykredi üzerinden online olarak alınmaktadır.

Yorumlar

Ihtiyaç kiredisi

Tahir Ciftci

9 Nisan 2020

Ihtiyac kredisi

29 Mart 2020


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön