İş Bankası Hızlı Kredi

24 Eylül 2019 İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası Hızlı Kredi

İş Bankası’nın hızlı kredisi kapsamında verilen anında kredi ile 40.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını gidermek mümkündür. Alışveriş yaparken ödeme güçlüğü çekenler içinse anında alışveriş kredisi İş Bankası Hızlı Kredi kapsamında sunulmaktadır. Bundan harici olarak müşteriler hesaplarına kredili mevduat özelliği tanıtarak limitleri dahilinde nakit çekebilir veya kredi kartlarının nakit avans özelliğini kullanabilirler.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası’nın anında kedisine başvurduğu takdirde onaylanan krediler anında müşterilerin hesabına geçmekte ve kullanıma hazır olmaktadır. Hafta içi veya hafta sonu günün yirmi dört saatinde başvurusu yapmak mümkündür. Başvurular İşCep, İnternet Şubesi veya bankamatiklerden yapılmaktadır.

İşCep ve internet şubesinden başvuru yaparken, kredilerin kısmından “anında krediyi” seçmek gerekmektedir.

Bankamatikten başvuru yaparken “daha fazlası” seçeneğine girdikten sonra “anında kredi ve anında ek hesap” seçeneğini seçmek gerekmektedir.

İş Bankası hızlı kredi türündeki bu krediden yararlanmak için müşterilerin İş Bankasında bir hesabının bulunuyor olması gerekmektedir. Bulunmuyorsa bankamatik seçeneğinde gözüktüğü üzere ek bir hesap müşteriye tayin edilmektedir. İnternetten başvuru yapacak kişiler içinse internet bankacılığı kullanıcısı olmak gerekmektedir.

İnternet bankacılığı profilini oluşturmak için kişiler banka şubelerine gidebilir, 0850 724 0 724 telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilir internet üzerinden anında şifre alabilmektedirler. Sonrasında T.C Kimlik numarası veya müşteri numarasıyla beraber İşCep şifrelerini girip ardından telefonlarına gelecek tek kullanımlık şifreyle boş alanı doldurduktan sonra internet şubesine girebilmektedirler.

Anında Kredi konulu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz?

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi

İş Bankası’nın anında alışveriş kredisini internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanmak mümkündür. Maksimum 15.000 TL’ye kadar sunulan kredi sepetteki ücret tutarını kredi ile ödeme seçeneğini seçerek olmaktadır. Anında alışveriş kredisi hızlı bir şekilde onaylanmakta onaylanan tutar sitenin hesabına geçmektedir. 750 TL aşağısında tutarlar için kredi kullanılamamaktadır.

Kredilerde 6 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Krediyi kullanabilmek için İş Bankası müşterisi olma şartı vardır. İptal ve iade ihtimali bulunmakta olup, talep onaylandığı takdirde ödenen tutar bankadaki hesaba geri yatırılmaktadır. İptal ve iade sonrası hesaba yatırılan tutarla krediyi kapatabilmek için, internet bankacılığı veya telefon şubesi üzerinden kayıt oluşturmak gerekmektedir. Cep telefonu, bilgisayar ve tabletler aracılığıyla kullanılabilmektedir. Anlaşmalı siteler Genpa ve N11’dir.

İş Bankası Hesap ve Kartlar Üzerinden Anında Kredi

İş Bankası’nın hesapları ve kartları ile hızlı kredi için hesaba kredili mevduat özelliğinin tanınmış olması gerekmekte, kredi kartının avans limitinin bulunması şartı aranmaktadır. Kişiler kredi kartı almak veya kredili mevduat hesabı açtırmak için internet/mobil şubeden, banka şubelerinden başvuru yapabilir veya telefon bankacılığı ile başvurularını iletebilirler.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön