ING Bank Kredi Başvurusu Anında

9 Nisan 2020 İhtiyaç Kredisi

ING Bank Kredi Başvurusu

ING bank kredi başvurusu anında kredi kapsamında vermiş olduğu e-krediye kefilsiz ve ipoteksiz başvuru yapılabilmektedir. ING anında kredi türü olan e-kredi bireysel kredi kapsamında olan bir ihtiyaç kredisidir. Ayrıca müşteriler PTT postam kredisi ile 45.000 TL’ye kadar kredi kullanabilir, destek hesap ile kredili mevduat hesabı özelliği ile hesapta para olmasa bile limit dahilinde para çekebilirler.

ING Anında Kredi Kapsamında E-Kredi

ING’nin anında kredi kapsamındaki e-kredi bir ihtiyaç kredisidir. 5000-100.000 TL arasındaki krediyi 60 aya varan vadelerle kullanma mümkündür. Turuncu ekstra özel %1,39’luk faiz oranları bulunmaktadır. Ücretsiz olarak turuncu ekstra programına dahil olan kişiler için bir kampanyadır. E-krediye başvurmak için internet sitesindeki hemen başvur butonunu kullanılabilir veya internet / mobil şube üzerinden başvuru yapılabilir.

Anında Kredi konulu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

ING bank kredi başvurusu veya e-kredisi için istenen şartlar şu şekildedir:

  • TC. yasalarına göre reşit sayılmak (18 yaş)
  • Geçerli bir mesleğin olması (borcu ödeyebilecek bir gelir)
  • Kredi Kayıt Bürosunda haciz kaydı bulunmaması
  • Bankalara olan borçların (kredi kartı, kredi vb.) gelire uygun olması
  • Kredi notunun banka standartlarında olması
  • Herhangi bir banka borcu için idari ve yasal takip başlatılmamış olması

Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler e-krediye başvuru yapabilir. Kişilerden şu evraklar talep edilmektedir:

  • Kimlik gösterir belge (nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet)
  • Gelir belgesi
  • Bulunuyorsa ek geliri gösterir belge

ING Anında Kredi Kapsamında PTT Postam

ING’nin PTT postam kredisi anında kredi kapsamında olup başvurular, herhangi bir PTT şubesinden alınmaktadır. Krediye başvurmak için aranan koşullar; PTT personeli olmak, maaşını PTT ile almak ve PTT müşterisi olmaktır. Minimum kredi tutarı 1000 TL olup maksimum 45.000 TL’ye kadar kredi alınabilir. Yaş sınırı vade toplamıyla beraber 75’tir. %2,24’tem başlayan faiz oranları bulunmaktadır.

ING Bank Anında Kredi ile Destek Hesap

Anında kredi ING Bank destek hesabı ile anında kredi imkanından yararlanmak için vadesiz hesaba destek hesap özelliği tanımlamak veya destek hesap için başvuru yapmak gerekmektedir. Destek hesap bir kredili mevduat hesabı olup içerisinde para olmasa bile müşterilere tanımlanan limit dahilinde kredi almak mümkündür. %2 faiz ve %2,40 gecikme faizi uygulanmaktadır.

Bu hesap ile fatura ödemeleri yapmak talimatlar vermek 7/24 ücretsiz EFT ve havale yapmak mümkündür. İstendiği takdirde taksitli destek hesap şeklinde açıp 3-6-9 ve 12 ay vadelerle limit dahilinde ING anında kredi kullanılabilmektedir. Başvurular internet şubesi, bankamatikler ve 0850 222 0 600 ING Bank müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilmektedir. Veya müşteriler banka şubelerine bizzat giderek başvurabilmektedirler.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön