İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Güncel Faiz Oranı

24 Mart 2021 İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi Kampanyaları Güncel 2021?

İhtiyaç kredisi kampanyanlarını güncel olarak bu yazımızdan takip edebilirsiniz. İhtiyaç kredileri faiz oranları, vade imkanları ve limitleri bakımından bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Bazı bankalar sabit faiz oranları ile hareket ederek müşterilerine kolaylık sağlarken, bazı bankalar masraf ve komisyon almayarak müşteri menfaatine çalışmaktadır. Bankadan bankaya değişen ihtiyaç kredisi kampanyaları, bu sayede karşılaştırma yapılarak karar verilmesi gereken bir konuya dönüşmüştür. Gelir imkanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre size en uygun ihtiyaç kredisine, bankaları kıyaslayarak ulaşabilirsiniz.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Kampanyası?

Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 3.000 TL’den 80.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Bu kapsamda alınan kredinin faiz oranları genel olarak %1,49 ile %1,59 arasında değişiklik göstermektedir. Alınan kredinin faiz miktarı, vadesi doğrultusunda artıp azalmaktadır. Banka, bu kredi için herhangi bir teminat talep etmez. Kredi tahsis ücreti, alınan kredinin %0,5’i oranındadır ve ücrete BSMV dahildir. Banka, bu kredi kampanyasında herhangi bir teminat talebinde de bulunmamıştır.

Fibabanka ihtiyaç kredisi, en az 3, en fazla 36 ay vade ile verilmektedir. 3.000 TL’lik en az tutarda kredi talep edilmesi halinde, 3- 12 ay taksit imkanında uygulanacak faiz oranı %1,59 olacaktır. 13- 18 aylık vadede de aynı faiz oranı uygulanacakken, 19 ay üzerinde vade imkanlarında faiz tutarı %1,59’a aynı kalır. Bu durumda 3.000 TL’lik bir kredinin 36ay vadelendirilmesi halinde aylık ödeme tutarı 113,66 TL olacaktır. Toplamda 4,091 TL ödenerek kredi borcu kapatılacaktır.

80.000 TL tutarında bir kredi için faiz oranları da vadelere göre belirlenmektedir. Bu kapsamda faiz miktarları;

 • 3-12 ay arası faiz oranı  %1,59
 • 13-18 ay arası faiz oranı %1,59 aynı
 • 19-36 ay arası faizi %1,49 belirlenmiştir.

Bu doğrultuda 36 ay vade ile 80.000 TL tutarında bir kredi kullanılırsa, geri ödeme tutarı 109,115 TL olacaktır. Bu tutar aylık 3,030 TL’ye tekabül eder.

ICBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ICBC ihtiyaç kredisi kapsamında 3 ay ile 36 aylık vadeler arasında kredi imkanı sağlanmaktadır. Kredinin değişken faizleri veya sabit faizleri, %1,69 arasında değişmektedir. Bu kredide herhangi bir kefil ya da teminat istenmez.

1.000 TL’lik en düşük miktarda kredi kullanılması halinde geri ödenmesi gereken toplam borç 1.757 TL olacaktır. Aylık faiz oranı %1,69 olacak bu kredide, 5.25 TL masraf ücreti kesilecektir. Kredinin aylık ödemeleri 29 TL olacaktır. 1.000 TL'nin 12 aylık vadede ödenmesi halinde ise faiz oranı %1,85 olacak, ödenmesi gereken miktar 1.418 TL olarak hesaplanacaktır. Bu tutar aylık 39,41 TL’ye tekabül eder.

Bankanın ihtiyaç kredilerinden kullanılabilecek en yüksek tutar olan 50.000 TL için 36 ay vade yapıldığında, faiz oranı %1,69 olacaktır. 262 TL masraf ücreti alacak banka, toplam borcu 70,920 TL olarak tahsil edecektir. Bu tutar aylık 1.970 TL’ye tekabül eder.

İhtiyaç Kredisi Kampanyalarına Başvurmak İçin İstenen Belgeler?

İhtiyaç kredisi kampanyalarında istenen evraklar şöyle sıralanabilir:

 • T.C kimlik belgesi aslı ve fotokopisi
 • Şirketler adına alınacak kredilerde şirket ortaklarının rızası ve vergi levhası fotokopisi
 • Özel sektör çalışanları için imza sirküleri ve maaş bordrosu
 • Kamu çalışanları için maaş hesabı dökümü

Bu belgelere ek olarak başvuru formu istenmektedir. Form, bankalardan alınabilir.

İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Başvurmanın Şartları?

İhtiyaç kredisi kampanyasına başvurmanın koşulları şöyle sıralanabilir:

 • 18 yaşını aşmış olunmalıdır.
 • Sabit ve belgelenebilir bir gelire sahip olunmalıdır.
 • Özel sektörde çalışanlar için en az 6 ay aynı kurumda çalışılıyor olmalıdır.
 • İhtiyaç kredisi için gelir beyan edilebilmelidir.

Güncel Olan Diğer İhtiyaç Kredi Kampanyaları?

Diğer konularımız olan bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını aşağıdaki linklere tıklayarak göz atmanızı tavsiye ederiz.

 1. Halkbank Kredileri ve Kampanyaları
 2. Vakıfbank Kredileri ve Hesaplama
 3. Türkiye İş Bankası Kredileri ve Hesaplamaları
 4. Ziraat Bankası Kampanyaları ve Kredileri
 5. QNB Finansbank Kredi Hesaplamaları
 6. Kuveyt Türk Kredi Hesaplamaları
 7. Akbank Kredi Hesaplamaları
 8. Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları
 9. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları
 10. Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları
 11. TEB Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları
 12. ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları
Siztemizden Vakıfbank kredi hesaplama, Ziraat kredi hesaplama, Halkbank kredi, qnb Finansbank kredi, konut kredisi hesaplama gibi faydalanabilirsiniz. Bu sayede en uygun krediyi bulabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön