Hangi Bankadan Kolay Kredi Alabilirim

13 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

Hangi Banka Kolay Kredi Veriyor?

Hangi banka kolay kredi verir aşağıda tüm bankaların isimleri sıralanmıştır:

 • Vakıfbank
 • Odeabank
 • QNB Finansbank
 • Garanti BBVA
 • Türkiye İş Bankası
 • Yapı Kredi
 • Akbank
 • ING Bank
 • CEPTETEB
 • Enpara
 • Aktif Bank

Belirtilen bankaların online kanalları kullanılarak, hızlıca kolay kredi başvurusu yapılabilir ve banka şubesine gitmeye gerek kalmadan krediler çekilebilir. Hangi bankadan daha kolay kredi alabilirim veya almak sorusunu soran kişiler, yukarıdaki bankalardan herhangi birisi üzerinden işlem yapabilir.  

Enpara Anında Kolay Kredi Özellikleri

Enpara kolay kredi kampanyası kapsamında, 30 bin TL limitli kredi çekilebilir. Kredi için dosya masrafı ve hesap işletim ücreti kesintileri yapılmamaktadır. Kredinin geri ödemeleri 60 aya kadar vadeye bölünebilir. Enpara müşterisi olmayan kişilerin kredi başvurusu yapabilmeleri için randevu almaları yeterli görülmektedir. Banka çalışanları, randevu alan kişilerin belirttikleri adrese gelerek, kredi başvuru işlemlerini tamamlamaktadır. Kredi başvurusu için sadece e-devlet sigorta hizmet dökümü ve kredi notu risk raporu talep edilmektedir. Bu evrakların dışında, banka görevlilerinin getirdiği evrakların imzalanması yeterli olacaktır.

Kolay Kredi başlıklı makaleyi okumanızı tavsiye ederiz?

Aktif Bank N Kolay Kredi Detayları

Aktif Bank kolay kredi başvurusu yapmak için online bankacılık hizmetlerinin kullanılması gerekmektedir. N Kolay Kredi kampanyası kapsamında, 30 TL'ye kadar kredi limiti talep edilebilir. Kredi tutarının %5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi taksitlerinin ödenmesi için 60 aya kadar vade talep edilebilir. N Kolay Kredi başvurusu yapmak için banka müşterisi olma zorunluluğu yoktur. Banka müşterisi olmayan kişiler, Aktif Bank tarafından yollanan kurye deki evrakları imzalayarak, kredi başvurusunu tamamlayabilir.

CEPTETEB Online Kolay Kredi Başvurusu

TEB kolay kredi başvurusu yapmak için online bankacılık hizmetlerinin kullanılması gerekir. Kredi başvurusu esnasında, kimlik kartı ve SGK hizmet dökümü haricinde herhangi bir belge talep edilmemektedir. Kolay kredi kapsamında, 30 bin TL'ye kadar kredi limiti kullanıma açılmaktadır. Kredi taksitlerinin ödemeleri için en fazla 60 ay vade talep edilebilir. Kredi kullanımı esnasında, dosya masrafı ya da kredi tahsis ücreti kesintisi alınmamaktadır. Banka müşterisi olmayan kişiler adına, kuryeyle evrak gönderimi yapılır ve başvuru sahiplerinin bu evrakları imzalaması talep edilir.

ING Bank E-Kredi Özellikleri ve Başvurusu

ING E-Kredi başvurusu internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamaları üzerinden yapılmaktadır. E-kredinin üst limiti 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Kredi taksitlerinin geri ödemeleri için en fazla 60 ay vade talep edilebilir. Kredi tutarının %5’i oranında kredi tahsis ücreti kesintisi yapılmaktadır. Kredi başvurusu için kimlik belgesi ve SGK hizmet dökümü dışında herhangi bir evrak talep edilmeyecektir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön