Hangi Banka Kefilsiz Kredi Veriyor

14 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

Hangi Banka Kefilsiz Kredi Verir 2019?

Kefilsiz kredi veren bankalar merak edilen konulardan biri olmakla birlikte ülkemizdeki çoğu banka artık kredi için kefil istememektedir. Kefilsiz kredi seçeneği kullanılacak kredi türüne göre de değişmektedir. Örneğin; konut kredileri için kefil isteyebilirken, ihtiyaç kredi için kefil istenmemektedir.

Kefil göstermeden kredi çekilebilmesine bankalar yine de tüketicilerden bazı şartları kesinlikle istemektedir. Bankalar tarafından istenen şartlar:

  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • Kredi sicilinin riskli düzeyde bulunmaması,
  • Yüksek miktarlardaki krediler için ipotek bilgileri,
  • Düzenli maaş bordrosu,
  • Konut kredilerinde mutlaka kefil istenmektedir.

Yazımızın devamında hangi banka kefilsiz kredi veriyor sorusu için verilecek olan en uygun cevapları sizler için derledik.

Kefilsiz Kredi başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz?

Enpara Online Kefilsiz Kredi Başvurusu

Enpara kefilsiz kredi başvurusu sadece internet üzerinden yapılmaktadır. Enpara, online olarak kredi kullanabileceğin bir bankacılık hizmetidir ve şubesi yoktur. İhtiyaç kredisi kapsamında istenen şartlarda kefil isteği bulunmamaktadır.

İstenen şartları sağlamanız dahilinde Enpara üzerinden 50.000 TL’ye kadar olan başvurularınızı 36 ay vadelerde kullanabilirsiniz. Belirlenen faiz oranı % 1.59’dur.

TEB Kefilsiz Online Kredi Başvurusu

CEPTETEB kefilsiz kredi başvurusu TEB’in tüm tüketicilere sunduğu bir hizmettir. TEB müşterisi olmasınız bile başvuru yapabilirsiniz. Kefilsiz kredi başvurularınızı CEPTETEB internet sayfası ya da mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

TEB üzerinden 15.000 TL’ye kadar olan başvurularımız için kefil istenmemektedir. Dilerseniz daha yüksek miktardaki başvurularımız için TEB şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

TEB tarafından kefilsiz kredi için belirlenen aylık faiz oranı % 2.79’dur.

Aktifbank Kefilsiz Kredi Başvurusu

NKolay kefilsiz kredi başvurusu yapmak için Aktifbank müşterisi olma şartı aranmamaktadır. Aktifbank kefilsiz kredi başvurusu kapsamında diğer bankalara göre daha kolay kredi veren bir bankadır.

Nkolay kefilsiz kredi ile kullanabileceğiniz üst limit 30.000 TL olarak belirtilmiştir. Bankanın belirlediği aylık faiz oranı da % 2.29’dur.

Kredi ödemeleri için anlaşma gereği PTT bankamatiklerini kullanabilirsiniz. Başvurularımız kabul edildikten sonra Aktifbank sizden belge talebinde bulunabilir. Talep doğrultusunda istenen tüm belgeler bankaya götürülmek zorundadır. Hatalı veya yanlış belge temini yüzünden kredi cevabınız olumsuz olarak sonuçlanabilir.

Yapı Kredi Bankası Kefilsiz Kredi Başvurusu

Yapı Kredi kefilsiz kredi başvurusu fırsatları sadece Yapı Kredi müşterileri için geçerlidir. Mobil uygulama yoluyla kefilsiz kredi başvurusu yapılabilir.

Bankada aktif olarak kullandığınız bir hesap varsa 75.000 TL’ye kadar kefilsiz krediyi 60 ay vade ile kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi tarafından belirlenen aylık faiz oranı % 2.29’dur.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön