Garanti BBVA Hızlı Kredi

23 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

Garanti Hızlı Kredi 2019?

Garanti hızlı kredi başvuruları yapmak için bilinmesi gereken en önemli nokta; Garanti BBVA müşterisi olunması gerektiğidir. Garanti kredi kapsamında Garanti müşterisi olmayan tüketiciler kredi kullanamaz.

Garanti BBVA, teknolojik altyapıyı en iyi kullanan bankalardan biridir ve aklınıza gelen her yol ile Garanti Hızlı Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hızlı Kredi, Garanti BBVA’nın ihtiyaç kredileri alanında değerlendirilmektedir.

Garanti BBVA kredileri ile 100.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabilirsiniz. Banka sizlere 3 ay ile 60 ay arasında vade seçeneği sunmaktadır.

Anında Kredi konulu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Garanti ihtiyaç kredisi faiz oranları güncel piyasa durumları ve çekilen kredi miktarına göre değişiklik göstermektedir. Şu an ki mevcut piyasa koşullarında Merkez Bankası’nın da faiz indirimine gitmesi ile bankalar da faiz indirimine gitmiştir. Garanti BBVA, çekilen kredi tutarlarına göre aylık faiz oranlarını belirleme hakkına sahiptir. Resmi sayfadan alınan kredi faiz oranları:

  • 000 TL için % 1.76,
  • 000 TL için % 1.71,
  • 000 TL için %1.61.
  • 000 TL ve üstü için %1.24 olarak açıklanmıştır.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Yolları

Garanti ihtiyaç kredisi başvuru yolları için tüm ihtimalleri hesaba katarak hareket etmektedir. Garanti kredi olanaklarından biri olan ihtiyaç kredisi için başvuru yolları:

  • Garanti BBVA şubeleri,
  • Garanti BBVA paramatikleri,
  • 444 0 335 Garanti müşteri hizmetleri,
  • Garanti mobil uygulaması,
  • Garanti internet sitesi ve
  • 3390’a SMS atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Belirtildiği şu anda başvuru yapılacak tüm noktalar ve imkanlar düşünülerek tüketicilere hızlı kredi kullanmak için hizmetlerine sunulmuştur.

Garanti Bankası Onaylanmış İhtiyaç Kredisini Kullanma

Garanti onaylanan ihtiyaç kredisi kullanma krediniz değerlendirilip, onaylandıktan sonra mümkün olacaktır. Başvurunuz en geç 5 dakika içinde değerlendirilecektir.

Başvurunuz olumlu olarak değerlendirildikten sonra Garanti BBVA mobil uygulamasına ya da Garanti internet sitesine girerek Kredilerim sekmesine baktığınızda kredi tutarınız anında hesabınıza yattığını görebilirsiniz. Kredi Kullan talimatı vermediğiniz sürece krediniz aktif olmamaktadır.

Garanti Bankası İnternetten İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur

Garanti internetten ihtiyaç kredisine başvurma kredi kullanacak müşterilerin en çok zorlandığı konulardan biridir fakat gerçekte Garanti kredi içeriklerine ulaşmak oldukça kolaydır.

Yapılması gereken ilk şey; üye numarası ve şifre ile siteye girmektir. Daha sonra site içerisinde yer alan İhtiyaç Kredisi sekmesinde Hemen Başvur butonuna tıklanır. Sizden istenen bilgiler hatasız ve doğru şekilde doldurulur ve bankadan gelen cevap doğrultusunda kredi başvurusu tamamlanır.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön