Finansbank Telefon Kredisi ve Kampanyası

24 Mart 2021 İhtiyaç Kredisi

Finansbank Telefon Kredisi? QNB Finansbank Turkcell Akıllı Telefon Kampanyası?

Finansbank telefon kredisi aslında QNB Finansbank'ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredileri her türlü ihtiyaçta çekilebildiği için, cep telefonu alma ihtiyacınızda da kullanılabilmektedir. Özellikle "Hazır Kredi" kampanyası kapsamında sunulan hızlı kredi çekme yöntemiyle Finansbank telefon alımı ihtiyaçlarını da karşılanmaktadır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi herhangi bir sınırlama olmaksızın her türlü ihtiyaç için verilmektedir.  Bu nedenle Finansbank telefon kredisi olarak da kullanma imkanınız bulunmaktadır. Taksitle telefon almak konusunda kısıtlama bulunduğu için kredi çekip taksitler halinde ödenerek telefon alınabilmektedir. Bankadan ihtiyaç kredisi alabilmenin en kolay yolu "Hazır Kredi" kampanyasından faydalanmaktır. Finansbank tarafından bu kredi türü için sunulan özellikler şu şekildedir:

  • Başvuru sırasında evrak veya ek teminat talep edilmemektedir.
  • Kredi için banka tarafından belirlenen faiz oranı %2,0'dır.
  • Hızlı kredi geri ödemeleri için 2 ay ile 60 ay arasında vade imkanı bulunmaktadır.

Taksitli Telefon Kredisi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

QNB Finansbank Hızlı Kredi Başvurusu?

QNB Finansbank hızlı kredi başvurusu şubeye gitmeden yapılabilmektedir. QNB Finansbank telefon kredisi kampanyası bulunmamaktadır. Fakat ihtiyaç kredileri kullanılarak telefon alınabilmektedir. Finansbank ihtiyaç kredileri kapsamında sunulan Hazır Kredi kampanyasına başvuru yapmak için müracaat edebileceğiniz banka kanalları şu şekildedir:

  • QNB Finansbank şubeleri
  • Müşteri hizmetleri aracılığıyla kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 0 850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak, QNB Finansbank çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.
  • ATM üzerinden kredi başvuru seçeneğine basılıp, Hızlı Kredinin seçilmesi gerekmektedir.
  • Cep Şubesi: Halihazırda Finansbank müşterisi olanlar ve cep şube kullananlar için sunulmuştur.
  • İnternet şubesi : QNB Finansbank internet sitesine giriş yapıp ardından "Başvuru Merkezi" seçeneğine tıklanması gerekmektedir. Açılan sayfada ihtiyaç kredisi seçilmektedir. Bu adımlardan sonra görüntülenen sayfada ihtiyaç kredisi hesaplamaları ve başvuruları yapılabilmektedir.

Finansbank Telefonla Kredi Başvurusu?

QNB Finansbank telefonla kredi başvurusu, müşteri hizmetleri aranarak yapılabilmektedir. Bu seçenek haricinde QNB Finansbank telefon kullanılarak kredi başvurusu yapılabilmesi için bir seçenek daha sunmuştur. QNB Finansbank'ın sunmuş olduğu diğer hizmet, Alo Kredi hattıdır. Alo Kredi hattı tamamen ihtiyaç kredisi başvuruları için hazırlanmış bir hizmettir. Bu hat ile iletişime geçilerek 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapılabilmektedir. QNB Finansbank Alo Kredi hattı üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için irtibat kuracağınız telefon numarası:

  • 0 850 220 85 73

Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön