Fibabanka İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Fibabanka Konut Kredisi Hesaplama

Fibabanka Taşıt Kredisi Hesaplama

Fibabanka Kredi Bilgileri

Fibabanka Fiba Grup bünyesine 27 Aralık 2010 tarihinde katılmıştır. Fibabanka, 2012 senesinde karını %781 oranında arttırarak, günümüzde en varlıklı bankalardan biri haline gelmiştir. Fibabanka merkez şubesi ise Dikilitaş, Beşiktaş’ta hizmet vermektedir.  İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir başta olmak üzere toplamda 75 ildeki şubesi ile hizmet veren Türk bankasıdır. Özellikle KOBİ; bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Fibabanka Kredi Hesaplama

Fibabanka mesai saatleri ise hafta içi her gün sabah 09:00’da başlamaktadır. Saat 12:00’da öğle tatili molası sebebiyle 1 saat boyunca kapalıdır. 13:00’da mesai tekrar başlar ve akşam 17:00’a kadar hizmet vermektedir. Fibabanka hafta sonları ve resmi tatil günlerinde kapalıdır. Dini bayramlarda da hizmet vermemektedir.

Fibabanka  havale saatleri günün her saati yapılabilmektedir. Havale, Fibabanka hesabınızdan farklı bir Fibabanka hesabına yaptığınız para transferlerini ifade etmektedir. Haftanın her günü ve günün her saati, aynı banka üzerinden para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka  havale ücreti internet ve telefon bankacılığı ile yapılan işlemler için ücretsizdir. Havale, aynı bankadan farklı hesaba yapılan transferleri ifade etmektedir. Ancak şubeden yapacağınız havale ücretleri yapacağınız para transferine göre belirlenmektedir. Bunlar:

 • TL ve yabancı para birimi transferleri ise yüzde 0,3 ve yüzde 0,5 oranında işletim ücreti alınmaktadır.
 • Alınan ücretler ise işleme konu edilmiş olan tutarlara göre belirlenmektedir.
 • 45.000 TL’ye kadar olan havaleler için yüzde 0,3 oranında işlem ücreti alınmaktadır.
 • 450.000 TL’ye kadar olan havalelerde ise yüzde 0,5 oranında işlem ücreti alınmaktadır.

Fibabanka EFT saatleri sabah 09:00 ve öğleden sonra 17:00’a kadar tamamlayabilirsiniz. EFT işlemlerini iş günleri akşamüstü 5’e kadar tamamlayabilirsiniz. Yapılan EFT işlemleri Merkez Bankası kontrolünde olduğu için hafta sonlarında ya da tatil günlerinde EFT işlemlerinin yapılması söz konusu değildir.

Fibabanka EFT ücreti internet bankacılığı üzerinden yapılan EFT işlemleri ücretsizdir. Telefon üzerinden yapacağınız EFT işlemleri için ise 35 TL ve 55 TL arasında bir işlem ücreti alınmaktadır. Bu ücrete bir de yüzde 5 oranında BSMV eklenmektedir. Şube üzerinden yapacağınız EFT işlemleri için ise transfer yapacağınız tutara göre ücret alınmaktadır.

Fibabanka müşteri hizmetleri numarası 444 88 88  ve 0 850 222 77 77  hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

 • Telefon bankacılığı ile haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
 • Sizlere hizmet veren uzman müşteri temsilcileri aracılığı ile tüm işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Telefon üzerinden EFT talimatı verebilirsiniz.
 • 24 saat döviz alış, satış ve arbitraj işlemlerini yapabilirsiniz.
 • Vadeli mevduat işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Fibabanka ihtiyaç kredisi farklı ihtiyaçlarınız için özel olarak planlanmış kredilerdir. Buna göre:

 • Anında ihtiyaç kredisi; telefon üzerinden başvurabileceğiniz bir kredi sistemidir. Onay alan krediler, anında beklemeden hesaba geçer. 1000 TL ve 50.000 TL arasındak kredi tutarları için verilmektedir.
 • Vatan Bilgisayar kredisi yapacağınız teknoloji alışverişleriniz için en kolay alışveriş imkanlarını sunmaktadır. SMS ile yapacağınız başvuruların onaylanmasından sonra Vatan Bilgisayar mağazasına giderek, seçili markalar arasından ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.
 • Zen kredi ile Zen Pırlanta mağazalarından yapacağınız alışverişlerde çektiğiniz krediyi kullanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz Zen Pırlanta ürünleri için nakit ödeme yapmadan ya da kredi kartı limitinizi kullanmadan ödeme yapabilirsiniz.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Fibabanka taşıt kredisi hem ikinci el araçlar hem de 0 km araçlar için uygun kredi imkanları sunmaktadır.

 • Fibabanka taşıt kredisi için minimum vade 3 ay olurken, maksimum vade oranları ise 60 aydır.
 • Başvuru sırasında nüfus cüzdan fotokopisi istenmektedir.
 • Bordrolu olarak çalışan kişiler için son aya ait olan maaş bordrosu gerekmektedir.
 • Firma ortakları için ise vergi levhası fotokopisi, son 3 seneye ait olan onaylı bilanço ve gelir tablosu talep edilmektedir.
 • 0 km araçlar için proforma fatura ve 2. El araç için ruhsat fotokopisi gerekmektedir.

Fibabanka Taşıt Kredisi Hesaplama

Fibabanka konut kredisi 120 aylık vadeler ve uygun faiz oranları ile verilmektedir. 10 seneye kadar uzayan vade alternatifleri sayesinde piyasadaki faiz değişim oranlarından etkilenmeden, sabit faiz oranları ile ev satın alabilirsiniz. Konut kredisi için başvuru belgeleri ise:

 • Nüfus cüzdan fotokopisi,
 • Son aya ait maaş bordrosu,
 • Tapu fotokopisi

Fibabanka Konut Kredisi Hesaplama

Fibabanka hafta sonu açık şubeler bulunmamaktadır. Fibabanka şubeleri hafta sonları ve resmi tatillerde, dini tatillerde hizmet vermemektedir.

Fibabanka kredi kartları özellikle Bonus kart ile yapılan tüm alışverişlerde Bonus kazanma ve Bonus puanlarının alışverişlerde harcama kolaylığını da sizlere sunmaktadır. Bunun yanı sıra Bonus Program Ortakları sayesinde de ekstra puan kazanabilirsiniz. Fibabanka kredi kartları:

 • Fibabanka Bonus Klasik
 • Fibabanka Bonus Gold
 • Fibabanka Bonus Platinum
 • Fibabanka Ücretsiz Kredi Kartı

Fibabanka trafik sigortası bulunmaktadır. Zorunlu trafik sigortası; motorlu araçların işletilmesi aşamasında kişilerin ölümüne ya da yaralanmasına ya da mal hasarına sebep olması halinde zararın karşılanmasını sağlayacak olan bir sigortadır. Trafiğe çıkan her araç; zorunlu trafik sigortası yaptırmak durumundadır. Fibabanka trafik sigortası teminatları:

 • Maddi teminat
 • Tedavi masrafları
 • Tedavi giderleri haricinde tazminat talepleri ve ölüm

Fibabanka vadeli hesap özellikle piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmeden, özel faiz oranları ile nakdinizi sabit bir getiri ile güçlendirmenizi sağlar. Fibabanka vadeli hesap her müşterisi için özel bir vade planı sunmaktadır. Belirlenen vade süreleri sonunda, faiz getirisi ile beraber bu ücretleri çekebilirsiniz. Bu sayede riske girmeden, belirlenmiş faiz oranları ile taahhüt vermeniz halinde nakdinizin değer kazanmasını sağlayabilirsiniz. Vadeli mevduat hesapları, otomatik olarak yenilenmektedir. Talimatımızın olması halinde, işlemiş faizler, vadesiz hesaba aktarılmaktadır.

Fibabanka bireysel emeklilik 18 yaşını doldurmuş herkes için uygun bir emeklilik sistemidir. Bireysel emeklilik hesapları, aylık ödeme gücünüze göre planlanmaktadır. Özellikle Fibabanka bireysel emeklilik sisteminde, kendinize özel bir emeklilik de planlayabilirsiniz. Ödeme periyotlarını da aylık olarak, 3 aylık olarak ya da 6 aylık olarak planlayabilirsiniz.  Bunun yanı sıra:

 • Fibabanka bireysel emeklilik sisteminde katkı payı tutarlarını arttırabilir ya da azaltabilirsiniz.
 • Emeklilik planlarınızı senede 4 defa, fon dağılımı sistemini ise senede 6 defa değiştirebilirsiniz.

Fibabanka eksi bakiye acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Harcamalarınız ya da ödemelerinizde anlık çözümlerle nakit ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bu sistemden kredili mevduat hesabı ile faydalanabilirsiniz. Mevduat hesabınızda para olmadığı durumlarda bütün banka ATM'lerinden nakit çekim yapabilirsiniz. Nakit çekim dışında:

 • Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturaları mevduat hesabınızla ödeyebilirsiniz.
 • EFT ve Havale işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Fibabank Telefon Kredisi Sorgulama

13 Mart 2021 İhtiyaç Kredisi

Fibabank Telefon Kredisi Sorgulama


Fibabanka Telefon Kredisi Sorgulama? Fibabanka Telefon Kredisi Başvurusu? Fibabanka Telefon Kredisi Ödeme?

Devamını Oku
Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

6 Ağustos 2019 İhtiyaç Kredisi

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları


Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı? Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 2019?

Devamını Oku
Üste Dön