Fibabank Telefon Kredisi Sorgulama

13 Mart 2021 İhtiyaç Kredisi

Fibabank Telefon Kredisi?

Fibabank telefon kredisi Vatan Bilgisayar mağazalarında taksitle telefon almak isteyen müşteriler için sunulmuş bir ihtiyaç kredisidir. Bilindiği gibi ülkemizde taksitle telefon alışverişi kısıtlamaları bulunmaktadır. Bu sebeple Fibabanka tarafından, taksitle telefon sahibi olmak isteyenlere özel bir kampanya hazırlanmıştır. Bu kampanya kapsamında 12 aya varan taksitlerle telefon alışverişi yapılabilmektedir. Fibabank telefon kredisi kampanyaları yalnızca Vatan Bilgisayar mağazalarında elektronik alışveriş yapmak isteyen gerçek müşteriler için geçerlidir.

Fiba Bank Telefon Kredisi?

Fiba banka kredisi, Vatan Bilgisayar mağazalarında elektronik ürün alışverişi için sunulan bir ihtiyaç kredisidir. Vatan Bilgisayar Fibabanka telefon kredisinin özellikleri şunlardır: 

 • Yalnızca cep telefonu alışverişlerinde değil, belirli markaların her türlü elektronik ürünü satın alınırken kullanılabilmektedir.
 • Fibabanka telefon kredisi 6 ay, 10 ay veya 12 aya kadar taksitlendirme seçeneği ile kullanılabilmektedir.
 • Vatan Bilgisayar Fibabanka kredi taksit seçenekleri, ürün fiyatlarının 3500 TL altı veya üstü olmasına göre değişiklik göstermektedir.
 • Fibabanka telefon kredisi, faizsiz bir kredidir.
 • Şubeye gitmeden kullanılabilen bir kredi seçeneği olan Vatan Bilgisayar kredisinde, Fibabanka kefil vb. ek teminat isteme hakkını saklı tutmuştur. Yani banka gerekli gördüğünde kredi koşullarını değiştirebilmektedir.
 • Kredi, 18 yaşından büyük kişilere verilmektedir ve kredi notu büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle düzenli bir geliriniz olması ve kredi/kredi kartı ödemelerinizi düzenli yapmanız faizsiz telefon kredisi kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Fibabanka Telefon Kredisi Sorgulama ve Başvurusu?

Fibabanka telefon kredisine başvurular, SMS ile yapılmaktadır. Vatan Bilgisayar Fibabanka tüketici kredisini kullanmak için şubeye gitmeye gerek bulunmamaktadır. Krediye internetten başvuru da yapılamamaktadır. Fibabanka telefon kredisi sorgulama ve başvurusu yapmak için:

 • VATAN boşluk T.C. Numarası yazılıp 3422'ye gönderilmektedir.

Başvuru sonucunuz kısa süre içinde iletilmektedir. Olumlu sonuç alan kişiler, telefon kredilerini bütün Vatan Bilgisayar mağazalarında kullanabilmektedir. Kredi için Vatan Bilgisayar mağazalarında çalışanlar tarafından bilgiler kaydedilmekte ve krediniz kullanıma hazırlanmaktadır.

Fibabanka Telefon Kredisi Ödeme?

Fibabanka telefon kredisi ödemelerinin gerçekleştirilebilmesi için pek çok seçenek sunulmuştur. Ödeme seçeneklerinden bazıları şunlardır:

 • Fibabanka şubelerinden ödeme yapılabilmektedir.
 • Fibabanka internet bankacılığı kullanıcıları, ödemelerini bu kanallar aracılığıyla gerçekleştirebilmektedir.
 • Fibabanka telefon kredisinin bir diğer ödeme seçeneği telefon bankacılığını kullanmaktır. Fibabanka telefon bankacılığı iletişim numarası: 444 88 88
 • Bir diğer ödeme yöntemi ise Fibabanka telefon kredisi için kredi hesabınıza para transfer etmektir. Herhangi bir hesabınızdan havale veya EFT yaparak kredi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Bir önceki yazımız olan Kolay Kredi Veren Banka Hangisi 2020 başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. İhtiyaç Kredisi kategorimizde ilginizi çekebilecek konulara göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Zehra Balci

25 Haziran 2020


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön