En Ucuz İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada

1 Ağustos 2019 İhtiyaç Kredisi

En Ucuz İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada 2019

En ucuz ihtiyaç kredi veren bankalar arasında Fibabank ve QNB Finansbank bulunuyor. Pek çok kişi kişisel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bankaların ihtiyaç kredilerine başvuruyor. Ancak faiz oranı uygulamasından dolayı oldukça yüksek tutarlarda taksit ödenmesi gerekebiliyor. Böyle yüksek meblağda vade ödemek istemeyen kişiler için ise düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi veren bankalar tavsiye edilebilir. Fibabank ve QNB Finansbank dışında en düşük faiz oranlı kredi veren bankalar arasında şunlar vardır:

 • TEB,
 • ING Bank,
 • Vakıfbank,
 • Ziraat Bankası,
 • Yapı Kredi Bankası,
 • Garanti BBVA

QNB Finansbank’ın Düşük Faizli Kredisi

Düşük faizli ihtiyaç kredisi için QNB Finansbank başvurulabilecek bankaların başında geliyor. 50 bin TL’ye kadar limiti olan bu kredi için uygulanan faiz oranı %1,59’dur. QNB Finansbank 60 ay vadesi bulunan ihtiyaç kredisi için ayrıca 3 ay taksit erteleme fırsatı da sunuyor. Bunun yanı sıra kişiler kendi bütçelerine en uygun şekilde ödeme planı da oluşturabiliyor. 3 ay ertelemeli kredinin yanı sıra QNB Finansbank tarafından düşük faiz oranıyla sağlanan diğer ihtiyaç kredileri şu şekildedir:

 • Kolay ödemeli kredi,
 • Tanışma kredisi,
 • Doğum günü kredisi,
 • Borç transferi kredisi,
 • Kamu&Finansmaaş kredisi.

CEPTETEB Uygulaması İle Uygun Kredi

CEPTETEB kolay ihtiyaç kredisi sağlayan adreslerden bir tanesidir. TEB mobil bankacılığı teşvik etmek amacıyla bu kanal ile kredi başvurusunda bulunan müşterilerine bazı ayrıcalıklar tanıyor. 50 bin TL limiti bulunan bu ihtiyaç kredisi için 60 ay da vade yapılabiliyor. Faiz oranı ise vade sayısına göre farklılık gösteriyor. Vade sayısına göre uygulanan faiz oranları şöyledir:

 • 1-3 ay için %1,59,
 • 4-12 ay için %1,69,
 • 13-60 ay için %1,79.

Bu ihtiyaç kredisine başvurabilmek için aranan koşullar arasında 18 yaşından büyük olmak ve gelirin resmi bir şekilde belgeleyebiliyor olması bulunuyor. Ayrıca bazı durumlarda banka kefil ya da ipotek de talep edebiliyor.

Akbank’tan Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Belgesiz, imzasız ihtiyaç kredisi için Akbank’ın mobil uygulaması olan Akbank Direkt cep telefonuna indirilmesi gereklidir. Akbank bu krediyi verirken yalnızca 18 yaşından büyük ve kredi notunun düzgün olmasına bakıyor. Bu koşulu sağlayan kişiler Akbank Direkt uygulamasından başvurularını gerçekleştirebilir ve anında kredilerini kullanmaya başlayabilir. Limiti 50 bin TL olan bu kredinin vade sayısı da 60 aydır. Akbank’ın müşterileri için uyguladığı faiz oranı ise %1,98’dir. 

ING Bank E-Kredi Nasıl Alınır?

ING Bank e-Kredi başvuru yolu internetten bankacılığından geçiyor. İhtiyaç kredisinde uygun kampanyalar arayan kişiler ING Bankı tercih edebilir. ING Bank da yine uygun faiz oranına sahip bankalar arasında yer alıyor. 20 bin TL’lik 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi için banka %1,74 faiz oranı uyguluyor. Bu krediye de başvurmak için ilk olarak ING Bankın internet sitesine girilmesi gerekiyor. Daha sonrasında ekranın üst kısmında bulunan e-Kredi linkine tıklamalı açılan sayfada yer alan Hemen Başvur seçeneği seçilmelidir. Son aşamada ise bankanın talep ettiği bilgiler girilerek kredi başvurusu tamamlanabilir.

Vakıfbank’ın İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakıfbank ihtiyaç kredisi için 3 ay taksit erteleme seçeneği veriyor. 60 ay vadesi bulunan bu ihtiyaç kredisi 90 bin TL’ye kadar çekilebiliyor. Vakıfbank ayrıca düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında da yer alıyor. Bütçeye en uygun ödeme planının oluşturulabildiğini Vakıfbank ihtiyaç kredisi için %1,78 oranında faiz uyguluyor. Bu kredi başvurusu da banka şubelerinin yanı sıra internet sitesi üzerinden de kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Diğer bankalara ait kredi faiz oranları ile ihtiyaç kredisi hesaplama yapmak için kredi hesaplama makinesini kullanabilirsiniz. Veya bankalar sayfasından istediğiniz bankanın kredi faiz oranlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön