En Kolay Hangi Banka Kredi Veriyor

27 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

Hangi Banka En Kolay Kredi Veriyor?

En kolay kredi alınan bankalar, başvurularında herhangi bir evrak talep etmeyen bankalar ve kefil talep etmeyenlerdir. Bu kapsamda seçenekler arasında şu bankalar sayılabilmektedir:

  • ING Bank
  • İş Bankası
  • Akbank
  • Odeabank
  • Enpara
  • N Kolay İhtiyaç Kredisi
  • PTT Kredileri

ING Bank Kolay Kredi

ING ’nin kolay kredisi e-kredi ile internetten veya internet bankacılığından başvuru yapılabilmektedir. 18 yaşını doldurmuş, kredi notu istenen aralıklarda olan ve düzenli geliri olan kişiler için genel olarak olumlu geri dönüş yapılmaktadır. 5000 TL’ye kadar mini kredi evrak teslimi olmaksızın, 5001-100.000 TL arası krediler de onaylandığı takdirde şu evraklarla alınabilmektedir:

  • Kimlik belgesi (pasaport veya sürücü belgesi)
  • Maaş bordrosu (veya düzenli gelirin olduğunu gösterir belge)

Kredi 60 aya kadar taksitlendirilebiliyor ve turuncu ekstra üyeleri için %1,39’dan başlayan faiz fırsatları ile sunulabilmektedir. Faiz oranları daha sonra ödeme performansına göre düzenlenmektedir.

Kolay Kredi başlıklı makaleyi okumanızı tavsiye ederiz?

İş Bankası Kolay Kredi

İş Bankasından kolay kredi “anında kredi” ile 40.000 TL’ye kadar çekilebilmektedir. Kişiler internet/mobil bankacılık üzerinden veya ATM'lerden başvuru yapabilmektedir. 60 aya kadar taksit imkânı bulunmaktadır. Kredi onayı sonrasında para banka hesabına Tanfer edildiği için kişilerin hesabı bulunması gerekmekte başvuru yapanlara zorunlu olarak bir hesap açılmaktadır.

Akbank Kolay Kredi

Akbank’ın sunduğu kolay kredi “direkt kredi” adı altında verilmektedir. Online olarak internet/mobil şube üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Kişilerin krediyi alabilmeleri için banka üzerinde bir hesaplarının bulunması gerekmektedir. Kredi onayı verildiği takdirde kişiler hesapları üzerine yatırılmış parayı bankaya ait veya ortak herhangi bir bankamatikten çekebilir ve online olarak kullanabilirler.

Odeabank’tan Kolay Kredi

Odeabank kolay kredisi “nakit hazır” ile bireyler kredilerini 60 aya uzayan vadelerle kullanabilmektedir. Banka şubesinden veya internet / mobil şube üzerinden başvuru yapmak mümkündür. Onay sonrasında parayı alabilmek için tek gereken şey kimliktir.

N Kolay İhtiyaç Kredisi

N kolay ihtiyaç kredisi bireylere 2500 TL ile 10.000 TL arasındaki tutarlarda sunulmaktadır. Bir dijital bankacılık hizmeti olup nkolaykredi üzerinden başvuru yapılmaktadır. 60 aya kadar vadelerle sigorta şartı aranmadan verilmektedir.

Enpara Kolay Kredi

Enpara kolay kredi kişilere 60.000 TL azami tutarda kredi vermektedir. 60 aya kadar taksitlendirme imkânı vardır ve %1,79’dan başlayan faiz oranları kullanılmaktadır. Başvurular internet üzerinden QNB Finansbank’tan yapılmaktadır.

PTT Kolay Kredi

PTT kolay kredi ürünleri aslında bankaların PTT'yi aracı kurum yaparak sunmuş olduğu kredilerdir. Genel olarak PTT müşterisi olan maaşını PTT’den alan kişilere verilmektedir. Bu kapsamda Burganbank, ING Bank ve N Kolay Kredi bankası çeşitli şartlar altında sadece kimlik belgesi talep ederek başvuru imkânı sunmaktadır.

Yukarıda en kolay kredi veren banka listelemesi yapılmış olup, bunlardan hariç olarak çeşitli bankalar da sadece gelir belgesi ve kimlik ile kredi vermektedir.

Yorumlar

işletme sahibiyim şahıs firması

muharrem kahvrci

27 Şubat 2020


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön