Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Denizbank Konut Kredisi Hesaplama

Denizbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Denizbank Kredi Bilgileri

Denizbank, 1938 yılında Türkiye Cumhuriyetinde kurulan bir bankadır. Denizbank’ın kurulma amacı Türk denizcilerine ve denizcilik sektörü ile ilgilenen kişilere maddi destek vermektir. Maddi desteklerini arttırabilmek ve sektörün gelişmesine yardımcı olmak amacı ile özel girişim ile kurulan Denizbank, günümüzde sadece denizcilere değil her vatandaşa hitap etmektedir. Kurulduğu günden beri birçok farklı ülke ile birlikte çalışan ve birçok şirket değiştiren Denizbank, Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok yerinde bulunmaktadır. 2000’e yakın çalışanı ile hizmet veren Denizbank’ın 500’den fazla şubesi bulunmaktadır.

Denizbank Kredi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Deniz Bankası’nın çalışma saatleri standart bankacılık çalışma saatlerine göre belirlenmiştir. Haftanın 5 günü aktif hizmet veren Denizbank, 09.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sabah mesaisi 09.00 – 12.30 saatleri arasında olan Denizbank, 1 saatlik öğle tatilinin ardından 13.30 ve 17.00 saatleri arasında hizmetlerine devam etmektedir. Denizbank mesai saatleri hafta içi her gün 17.00’ye kadardır.

Denizbank havale saatleri standart mesai saatleri içinde yapılması gerekmektedir. Denizbank 09.00 ila 16.30 saatleri arasında havale yapılmasına izin vermektedir. Havale işlemi sadece hafta içleri pazartesi gününden cuma gününe kadar yapılabilmektedir. Cuma günü yapılan havaleler bir sonraki iş başlangıç günü olan pazartesi gününde diğer hesaba aktarılmaktadır.

Denizbank havale ücreti üst limit ve alt limit olarak belirlenmektedir. Gönderim yapılan tutara bağlı olarak belirlenen havale ücretinde döviz türü de havale ücretinde etkili olmaktadır. Havalenin yapıldığı platformun ücretin belirlenmesinde etkin rol oynadığı bilinmektedir. Denizbank havale ücreti minimum 2,00 Türk Lirası maksimum 480,00 Türk Lirasıdır. Kasadan yapılan havalelerde ücret artış göstermektedir.

Denizbank EFT saatleri mesai saatlerini kapsamaktadır. Pazartesi günü saat 09.00 itibari ile başlayan EFT işlemleri gün sonunda 16.30’a kadar devam etmektedir. Denizbank, mesai saatinin bitiminden sonra EFT yapılmasına izin vermemektedir. 16.30 sonrasında yapılan işlem bir sonraki iş gününde 09.00 itibari ile hesaba aktarılacaktır.

Denizbank EFT ücreti için belirlenen alt limit 5,5 Türk Lirasıdır. Tüm EFT işlemleri için geçerli olan 5,5 Türk Lirası ödeneği sadece internet bankacılığı aracılığı ile yapılan EFT tutarlarını kapsamaktadır. Şube üzerinden yapılan EFT transferi ise toplam transfer miktarının yüzde 0.5’i olarak tanımlanmaktadır.

Denizbank müşteri hizmetleri numarası olarak belirlenen numara aracılığı ile birçok işlem kolaylık ile yapılabilmektedir. Denizbank müşteri hizmetlerine 0 850 222 08 00 numaralı telefon aracılığı ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Müşteri hizmetleri aracılığı ile kart ve hesap işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi uygun faiz oranları ile verilen bireysel kredileri kapsamaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi başvuruları hali hazırda müşterisi olanlar için internet sitesi, şube ve internet bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir. SMS ile kredi başvurusu şansı da sunulmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi vade süresi için üst limiti 60 ay olarak belirlemiştir. İhtiyaç kredisi başvurusu internet sitesi üzerinden herkes yapabilmektedir. T.C Kimlik numarası ile birlikte cep telefonu numarası bilgilerinin girişi yapıldıktan sona hızlı bir şekilde başvurulabilmektedir. Denizbank ihtiyaç kredisi için başvuru onaylandıktan sonra ilgili evraklar ile şubeye gidilmesi gerekmektedir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank taşıt kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Sıfır ve ikinci el araçlar için kredi veren bankanın şartları arasında aracın borç bitene kadar aracın bankaya rehin edilmesini istemektedir. Taşıt kredisi alabilmek için 18 yaşından büyük olmak, gelir belgesine sahip olmak ve araç bedelinin %20’sini karşılamak gerekmektedir. En fazla 58 aya kadar vade yapılan Denizbank taşıt kredisi başvuruları şubeden yapılabilmektedir. Taşıt kredisi başvuruları için;

  • Başvuru formu
  • Kimlik belgesi
  • Maaş bordrosu
  • Ruhsat

Tüm evraklar ile birlikte başvuru yapılması gerekmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank konut kredisi 25 yıllık vade imkânı sunması ile bilinmektedir. Bu neden ile de Denizbank kredileri 300 aylık vadesiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Bireysel krediler başlığı altında yer alan Mortgage kredileri, konut kredilerini kapsamaktadır. Uygun faiz oranları ile birlikte verilen Denizbank konut kredisi alabilmek için konutun bankaya rehin olarak verilme imkânı da bulunmaktadır. Mortgage kredisi alındığı zaman faiz miktarının sabitlenme avantajı da Denizbank ile verilmektedir. Satın alınacak olan konutun ekspertiz raporunun kalan yüzde 20’sini kredi müşterisinin ödemesi gerekmekte olup banka sadece %80’lik bir dilimi kapsamaktadır.

Denizbank Konut Kredisi Hesaplama sayfasını linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank hafta sonu açık şubeler araması yapıldığı zaman herhangi bir şubesinin hafta sonu hizmet vermediği görülmektedir. Denizbank sadece pazartesiden cumaya kadar hafta içi 5 gün boyunca hizmet vermektedir. Hafta sonu hizmet veren Denizbank şubesi bulunmamaktadır.

Denizbank kredi kartları bireysel ve kurumsal olarak iki farklı kategoriye ayrılmaktadır. Denizbank kredi kartları arasında Bonus Trink kart yer almaktadır. Kredi kartı başvurusunu yapmak için Denizbank’ın internet sitesi ve şubeleri kullanılabilmektedir. Denizbank kredi kartları arasında tek bir kredi kartı yer almaktadır. Denizbank banka kartları ile de dikkat çekmektedir ve avantajları nedeni ile sıkça tercih edilmektedir.

Denizbank trafik sigortası olanağı bulunduran Denizbank aracılığı ile uygun fiyatlar ve taksit imkanları kullanılarak zorunlu trafik sigortası yapılmasına izin vermektedir. Araç teminatı ile yapılan trafik sigortasının kurallarını Karayolları Trafik Yönetmeliği belirlemektedir. Zorunlu trafik sigortası tüm Denizbank şubeleri üzerinden yapılabilmektedir. Başvuru için şubeye gidilmesi gerekmektedir. Zorunlu trafik sigortası yaptırmak için araca ait belgelerin şubeye götürülmesi gerekmektedir.

Denizbank vadeli hesap kullanıcılarının kar etme oranları bir hayli yüksektir. Vade süresini ve toplam miktarı müşteri belirlemektedir. Denizbank resmi sitesi üzerinden mevduat hesaplama işlemi yapılabilmektedir. Mevduat sadece Türk Lirası ile değil altın ve döviz ile de yapılabilmektedir. Tutar ve tarihlerin girişi de yapıldıktan sonra örnek bir hesaplama yapılabilmektedir. Mevduat hesapları 1 aydan başlayarak 1 yıla kadar düzenlenebilmektedir.

Denizbank bireysel emeklilik sistemine kaydolmak için Denizbank’ın internet sitesi kullanılabilmektedir. Belli bilgilerin girişi yapıldıktan sonra internet sitesi üzerinden bireysel emeklilik başlatılabilmektedir. Denizbank bireysel emeklilik sistemine ayrıca şube üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Denizbank bireysel emeklilik sistemi ile emeklilik için birikim yapmak oldukça kolay bir hale gelmiştir. Denizbank bireysel emeklilik sistemi ayrıca esnaflara özel ayrıcalıklar ile de birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Bireysel emeklilik sistemine kaydolan müşterilere özel yüzde 25 devlet yardımı da mevcuttur.

Denizbank eksi bakiye olduğu anda avans hesap özelliği devreye girmektedir. Avans hesap ile eksi bakiye aynı anlama gelmekte olup Denizbank kredi kartı kullanıcılarına yönelik bir uygulamadır. Biriken borçların rahatlıkla ödenmesi için 12 aylık vade imkânı sunan Denizbank ayrıca kurtaran hesap adı altında da avans hesabı sunmaktadır. Kurtaran hesap aracılığı ile avans hesaptan yararlanabilir ve ödeme işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ev Hanımlarına Faizsiz Kredi Veren Bankalar

13 Mart 2021 İhtiyaç Kredisi

Ev Hanımlarına Faizsiz Kredi Veren Bankalar


Ev Hanımlarına Faizsiz Kredi? Ev Hanımlarına Kredi? Ev Hanımlarına Faizsiz Destek?

Devamını Oku
PTT Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

2 Mayıs 2020 İhtiyaç Kredisi

PTT Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır


PTT Kredi Faiz Oranları? PTT Kredi Başvurusu Yap 2020? PTT Kredi Başvur?

Devamını Oku
Hızlı Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

1 Mayıs 2020 İhtiyaç Kredisi

Hızlı Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar


Hızlı Kredi Başvurusu Nedir? Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Hızlı Kredi Veren Bankalar?

Devamını Oku
Emekliye Faizsiz Kredi Ne Zaman Verilecek

12 Nisan 2020 İhtiyaç Kredisi

Emekliye Faizsiz Kredi Ne Zaman Verilecek


Uygun Faizli Emekli Kredileri? Emekli Kredisi Başvuru Koşulları? Denizbank Emekli Kredisi?

Devamını Oku
Kredi Kartı ile Doğalgaz Fatura Ödeme

10 Mart 2020 Kredi Kartı

Kredi Kartı ile Doğalgaz Fatura Ödeme


Doğalgaz Fatura Ödeme? Doğalgaz Faturası Nereden Ödenir? Doğalgaz Faturası Kredi Kartı Taksitlendirme?

Devamını Oku
Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları

7 Mart 2020 İhtiyaç Kredisi

Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları


Denizbank Kredi? Denizbank Bireysel İhtiyaç Kredisi? Denizbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2019?

Devamını Oku
Üste Dön