Denizbank Kredi Başvurusu SMS ile

24 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

Denizbank Kredi Başvurusu SMS ile 2019?

Denizbank SMS kredi başvurusu kapsamında verilen kredi Denizbank tarafından Cebimde Kredi olarak adlandırılmaktadır. Denizbank kredi çeşitlerinden ihtiyaç kredileri kategorisi içerisinde değerlendirilen Cebimde Kredi, tüketicilere Denizbank şubelerine gitmeden kredi kullanma fırsatı sunmaktadır.

Denizbank kredi başvurusu SMS ile nasıl yapılır sadece Denizbank müşterilerine sunulan bir ayrıcalıktır. Denizbank müşterisi olmayan tüketiciler bu krediden faydalanamazlar.

Yazımızın devamında SMS başvurusu hakkında Denizbank müşterilerinin kafasına takılan tüm soru işaretlerini bulabilirsiniz.

Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Denizbank Cebimde Kredi başvurusu dikkat edilmesi gerekenler sizler için bankanın resmi sitesinden derlenen bilgiler ışığında oluşturulmuştur. Başvuruda önemli olan noktalar:

  • Cep telefonunuza KREDİM yazarak T.C kimlik numaranızı 3280’e SMS atmanız yeterlidir.
  • Başvuru sonucunuz 5 dakika içinde mesaj attığınız numaraya gönderilir.
  • Başvurunun olumlu olarak sonuçlanması halinde; kredi limiti ve vade seçeneği size SMS olarak gönderilir.
  • Son olarak T.C kimlik kartı fotokopisi ile size en yakın Denizbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Başvurular yapılması ve onaylanmasına rağmen son karar verici yasa gereği bankalardır.

SMS ile Kredi Başvurusu konulu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz?

Denizbank Cebimde Kredi Başvuru Şartları

Denizbank Cebimde Kredi başvuru şartları tüm bankalarda olduğu gibi Denizbank da aynı özellikleri taşır. Denizbank kredi tarafından bu hizmete hızlı ulaşsanız bile banka bu kısa süre içinde detaylı bir inceleme yapmaktadır.

Kredi Kayıt Bürosundan hızlıca temin edilen bilgiler:

  • Kredi notu,
  • Kredi sicili,
  • Evrak kontrolüdür.

Bu bilgilerinin hepsinin olumlu olması durumunda kredinize hızlıca olumlu cevap verilir ve kredi işleminiz başarı ile gerçekleşir.

Denizbank Cebimde Kredi Özellikleri

Denizbank Cebimde Kredi özellikleri kredi kapsamındaki genel tüm bilgileri içermektedir ve Denizbank müşterilerinin bilgi edinmesi amacıyla düzenlemiştir.

Cebimde Kredi başvurunuz olumlu olarak sonuçlanması halinde kullanılabilecek en yüksek tutar 55.000 TL’dir. Başvuru şartlarındaki durumunuza göre Denizbank size bir teklif sunmaktadır.

Denizbank’ın Cebimde Kredi kapsamında müşterilerine sunduğu vade seçenekleri 3 ile 60 ay arasında değişmektedir. Geçmişteki kredi performanslarınız yüksek ve sicilinizde de herhangi bir olumsuz durum yoksa banka size geniş vade seçenekleri sunar.

Cebimde Kredi başvurularında evrak ya da kefil istenmemektedir.

Cebimde Kredi faiz oranları şu an % 2.29 olarak açıklanmıştır. Güncel piyasa durumlarına göre aylık faiz oranları değişiklik gösterebilir.

Denizbank Cebimde Kredi İçin Gerekli Belgeler

Denizbank Cebimde Kredi istenen belgeler konusunda çeşitli sorular sorulmaktadır. Denizbank kredi fırsatlarından biri olan Cebimde Kredi için bankaya sadece nüfus cüzdanı fotokopisi ile gitmeniz yeterlidir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön