Denizbank Hızlı Kredi

16 Eylül 2019 İhtiyaç Kredisi

Denizbank Kredi?

Denizbank’tan hızlı kredi fırsatı ile şubelere gitmeden kredi talepleri, telefon yoluyla yapabilmektedir. Hızlı kredi olanağı sağlayan banka, SMS başvurularında 55 bin TL'ye kredi limiti ve 60 ay vade olanağı sunmaktadır. SMS ile yapılacak kredi başvuruları, ön talep niteliğindedir. Bu işlem ile banka kredi notu görüntülemesi yaparak, kişinin kredi kullanımına uygunluğuna bakmaktadır. Önceki kredilerinden yüklü miktarda borcu bulunmayan ve takibe düşmemiş olan kişilerin SMS kredileri onaylanmaktadır. SMS başvuruları ‘’3280’’ numarasına mesaj yollanarak yapılmaktadır. SMS başvurusu onaylanan kişiler, banka şubesine telefon yolu ile davet edilmektedir. Denizbank hızlı kredi başvurusu işleminde izlenecek adımlar ve banka tarafından talep edilen evraklar alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

Anında Kredi makalemizi okumanızı tavsiye ederiz?

Denizbank Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank hızlı kredisi için müracaat SMS yoluyla yapılmaktadır. Banka SMS yoluyla başvuru yapıp, onay alan kişilere 1.000 TL’den 55.000 TL'ye kadar kredi limiti kullanımı sunmaktadır. Limitler üzerinden 60 ay vade olanağı sağlanmaktadır. SMS başvurusu sırasında izlenmesi gereken adımlar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Telefon üzerinden yeni mesaj sekmesi açılmalıdır.
  • Yeni mesaj ekranına KREDIM boşluk TC kimlik numarası yazılmalıdır.
  • Bankanın SMS iletişimi sağladığı ‘’3280’’ numarasına, KREDIM boşluk TC kimlik numarası bilgilerini içeren mesaj gönderilmelidir.
  • Bu mesaj atıldıktan 5 dakika sonra banka tarafından cevaplamaktadır.

Denizbank TC kimlik numarası üzerinden kredi notu sorgulaması gerçekleştirmektedir. Bu sorgulamada kredi notu risk teşkil etmeyenlere, olumlu dönüş yapılmaktadır. SMS ile kredi başvurusu onayı cevabı alan kişiler evrak teslimi ve kredi başvuru formu doldurma işlemi için şubelere davet edilmektedirler. Şube ziyaretinde talep edilen evraklar alt başlık içerisinden öğrenilebilmektedir.

Denizbank Hızlı Kredi Başvuru Evrakları Nelerdir?

Deniz Bank hızlı kredi talebi için belgeler şubelere teslim edilip, başvuru formu doldurma işlemi ile kredilerden faydalanabilmektedirler. SMS başvurusu sadece ön bir taleptir ve bankanın kredi notunuzu görüntüleye bilmesini sağlamaktadır. SMS başvurusu onayı alıp, şubelere giden kişilerin teslim etmesi gereken evraklar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi fotokopisi
  • Gelir belgesi veya maaş bordrosu
  • İsme kayıtlı fatura
  • İkamet belgesi

Bu evrakların şubeye verilmesi ve müşteri temsilcisi yoluyla kredi başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Doldurulan forma evrakların eklenmesi ve imza atılması ile işlem tamamlanmaktadır. Kredi başvurusu Denizbank tarafından onaylananlar 55 bin TL ye kadar kredi limitinden 60 ay vade seçeneği ile yararlanmaktadır. Kredi olumlu sonucu, banka tarafından telefon yoluyla bildirilmektedir. Onaylanan kredinin tutarı, başvuru yapılan aynı bankadan tahsil edilmektedir.

Yorumlar

Ya kredi notu düşük olanı Kim kredi verecek bakın bu traşı

Sezen Sevil

18 Eylül 2019


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön