Denizbank Faizsiz Kredi

16 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

Denizbank Faizsiz Kredi

Denizbank faizsiz kredi yalnızca bireysel müşterilere sunulan bir hizmettir. Denizbank faizsiz  kredi kampanyasından faydalanmak için yapılması gereken, iki adet otomatik ödeme talimatı vermektir. Sonrasında kredi başvurusunda buluna bilmektesiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde tarafınıza bir “Kurtaran Hesap” açılmaktadır. Faizsiz ve masrafsız bir kredi seçeneği olduğu için sıkça tercih edilmektedir. Fakat Denizbank tarafından sunulan 2019 yılında faizsiz kredi imkanında 2020 yılı, kredi üst limitinin oldukça düşük olduğunu söylemekte yarar bulunmaktadır. Bankanın yüksek meblağlar için de kullanılabilecek ihtiyaç kredileri, düşük faiz oranlarına ve daha uzun süreli vadelere sahiptir.

Denizbank Sıfır Faizli Kredi

Denizbank sıfır faizli ve masrafsız kredisi için öngörülen koşullar ve özellikler şu şekildedir:

  • Denizbank faizsiz kredi için öngörülen kredi limiti 1000 TL’dir. Yüksek tutarlı nakit ihtiyaçları için bu kredi türü kullanılamamaktadır.
  • Kredili mevduat hesabından kullandırılmaktadır.
  • İki adet otomatik ödeme talimatı verilmesi gerekmektedir ve bu ödeme talimatlarının mutlaka ilk kez verilmesi gerekmektedir. Ayrıca bankada Kurtaran Hesap açılması ön koşulu bulunmaktadır.
  • Otomatik ödeme talimatları kredi kartından olduğu gibi banka kartından da verilebilmektedir.
  • Fatura ödeme talimatlarının 12 ay süresince devam etmesi gerekmektedir.
  • Kampanya yalnızca bireysel müşteriler için kullandırılmaktadır. Kurumsal müşterilere faizsiz 1000 TL kredi hizmeti bulunmamaktadır.
  • Her müşterinin bir kez faizsiz 1000 TL krediden faydalanma hakkı bulunmaktadır.
  • Bankanın gerektiğinde kefil veya ek teminat istenme hakkı bulunmaktadır.

Faizsiz Kredi başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

Denizbank Faizsiz Kredi Hesaplama

Denizbank kredi hesaplamaları için Denizbank şubeleri ziyaret edilebileceği gibi, telefon bankacılığı veya internet sitesi üzerinden de hesaplama yapılabilmektedir. Denizbank faizsiz kredi, 12 ay vade ile verilmektedir ve 1000 TL’dir. Herhangi bir faiz oranı veya masraf bulunmamaktadır. Fakat bankanın kredi kullandırma ön koşulu olan otomatik ödeme talimatları iptal edildiğinde, kampanya ücretinin karşılanmayan kısmı tahsil edilmektedir. Denizbank sıfır faizli kredi için öngörülen kredi hesaplaması şu şekildedir:

  • Denizbank a101 faizsiz kredi tutarı 1000 TL’dir. Ödenecek faiz oranı %0’dır. 12 ay vade ile kullandırılmaktadır. Aylık taksit tutarı 83,33 TL’dir.

Denizbank Faizsiz Kredi Başvurusu

Denizbank kredi başvuruları için birden çok iletişim kanalı bulunmaktadır. Bankanın diğer kredileri için banka şubelerini ziyaret ederek, telefon bankacılığı ile irtibata geçerek veya SMS ile kredi başvurusunda buluna bilmektesiniz. Fakat a101 faizsiz kredi için başvuru imkanı yalnızca şubeler ile sınırlanmıştır. Bunun en temel sebebi başvuru için otomatik ödeme talimatı verilecek olmasıdır. Bu sebeple faizsiz krediden faydalanmak isteyenlerin, Denizbank şubelerine bizzat giderek başvuruda bulunmaları gerekmektedir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön