Denizbank Anında Kredi Başvurusu

2 Aralık 2019 İhtiyaç Kredisi

Denizbank Anında Kredi Başvurusu Yaparken

Denizbank tüketicilere sunduğu hızlı ve zaman kaybı olmayan ihtiyaç kredisi olan "Cebimde Kredi" ye SMS ile başvuru yapabiliyorsunuz. Tüketicilere sunduğu bu uygulama ile sms anında kredi başvurusu yapmak oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek cebimde krediye SMS ile anında başvuru yapabilirsiniz.

Cebimde kredi ile anında kredi başvurusu sorgulama: Cep telefonumuzdan mesajlar bölümüne girerek, KREDİM yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Ve son olarak 3280' (SMS) mesajı gönderin. Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan (0850 222 08 00) telefon bankacılığı ile cebimde kredi ile anında kredi başvuru yapma ve sorgulama imkanı vardır.
Bankaya gönderdiğiniz bu sms birkaç dakikada değerlendirilip cep telefonumuza sms ile cevabı gönderiliyor. Gönderilen sms'te ise sizin kredi tutarınız ve vade sayınızı da belirtiyor. Gelen onay mesajından sonra tek yapmanız gereken ise T.C nüfus kağıdınız ile  size en yakın olan Denizbank şubelerine gitmemizdir. Denizbank onayladığı kredi için bazen  ek belgeler, kefil isteme ve faiz oranı değişikliği yapma hakkı vardır. SMS ile anında kredi başvurusu Deniz bankın son zamanlarda fark yarattığı ihtiyaç kredi türüdür.

Denizbank SMS ile Şifre Alma ve Değiştirme

Denizbank tan hemen şifre almak için; cep telefonumuzdan mesajlar bölümüne girerek SIFRE boşluk 4 rakamlı bir şifre yazın ve deniz bank kartınızın son 4 hanesini ve arka kısımda 3 haneli güvenlik numarasını yazıp 3280 sms gönderebilirsiniz. Aynı işlem sırası ile şifre değiştirebilirsiniz.

Denizbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank tan bir kredi kart almak istiyorsanız. Mesaj bölümüne girerek (KKART yazıp T.C Kimlik numaranızla birlikte 3280 sms atmanız yeterlidir.

Denizbank SMS ile Kampanya Bilgileri Alma ve İptal Etme

Deniz bankın kredi kampanyaları, indirim kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorsanız BILGI yazıp 6292 yollamanız yeterli. İptali içinse IPTAL BILGI yazıp 6292 yollamamız yeterli.

Denizbank SMS Kredi, Cebimde Kredi, Anında Kredi Faiz Oranları

Deniz bankın tüketicilere sunduğu son derece kolay ihtiyaç kredi türünün kredi tutarı maksimum olarak 55.000 TL olarak limit vardır. Kredi vade sayısı ise 1 yıl (12 ay) ile 5 yıl (60 ay) olarak hesaplanmaktadır. Kredi faiz oranı ise %2,74 olarak sabit olarak hesaplanır. Banka kredi notumuza ve banka ödemelerimiz işlemlerine göre faiz oranı değişkenlik gösterebilir.

Denizbank SMS Kredi, Cebimde Kredi, Anında Kredi Hesaplama

Aşağıdaki tabloda sizlere 10.000 TL krediyi sabit faiz oranı ile beş farklı vade şekilde hesapladık.

Kredi

Tutarı

Vade

(Ay)

Faiz

Oranı

Taksit

Tutarı

10.000 TL12%1,59940 TL
24523 TL
36387 TL
48320 TL
60281 TL

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası Tarım Kredisi Nasıl Alınır başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Kobi Kredisi kategorimizde ilginizi çekebilecek konulara göz atabilirsiniz.

Konu 02.12.2019 Tarihinde Güncellenmiştir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön