Çok Acil Para Nasıl Bulurum

19 Eylül 2019 İhtiyaç Kredisi

Çok Acil Para?

Çok acil nakit para ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile yapılacak en hızlı işlem, bankalardan online kredi başvurusu gerçekleştirmektedir. Online kredi başvuruları sayesinde başvuru ve nakit ihtiyacı temini aynı gün sağlanmaktadır. TEB Bankası internet yoluyla kullandırdığı kredilerde 20 bin TL kadar nakit ihtiyacını başvuru ile aynı gün şubelerden teslim etmektedir. Kullandığı kredi faiz oranı % 1.43 olup, aylık ödemeleri ise 268 TL olarak yapılmaktadır. TEB Bankasına kredi başvurusu yaparak çok acil para ihtiyacınızı aynı gün temin edebilirsiniz. TEB Bankası hızlı kredileri CEPTETEB yoluyla yapılmaktadır. Kredi başvuru işleminde izlenecek aşamalar alt başlıklar içerisinde sunulmaktadır.

Acil Para Lazım başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

CEPTETEB Kredisi İle Çok Acil Para İhtiyacının Karşılanması

Çok acil nakit temini için CEPTETEB kredisi internet üzerinden başvuru yapılarak kullanılmaktadır. Başvuru işlemi telefon yoluyla yapılarak, 20 bin TL kadar nakit ihtiyacı karşılanmaktadır. Nakit ihtiyacı talebi üzerinden aylık 268 TL geri ödeme olanağı sunulmaktadır. Başvuru yapmak için atılacak adımlar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Telefon içerisine Play Store üzerinden CEPTETEB uygulaması indirilmelidir.
  • Uygulama içerisinden ‘’hızlı kredi başvurusu’’ sekmesi seçilmelidir.
  • Seçin sonrası görüntülenen ekrana kredi tutarı, TC kimlik numarası ve telefon bilgisi girilmelidir.
  • İşlem sonrası ‘’başvur’’ kutucuğuna tıklanarak başvuru tamamlanmaktadır.

Kredinin onaylanması halinde banka tarafından telefona onay mesajı yollanmaktadır. Onaylanan kredi nakit tutarının çekimi için banka şubesine evrak teslimi yapılmalıdır. Evrak teslimi ve başvurunun kayıt altına alınması için kredi başvuru formu doldurma işlemi şubelerden yapılmaktadır. Evrak teslimi işlemi TEB Bankası şubelerine gerçekleştirilmektedir. İstenilen evraklar alt başlık içerisinde yer almaktadır.

TEB Bankası Şubesi İle Çok Acil Para İhtiyacının Teslimi

Çok acil nakit temini için TEB şubesi ziyareti  yapacaklar, gerekli evrakları eksiz olarak tamamlamalıdır. Uygulama üzerinden yapılan başvurunun onaylanması halinde, evraklar şubeye teslim edilip, başvuru formu ile talep kayıt altına alınmalıdır. Müşteri temsilcisi ile başvuru formu doldurulup, evraklar forma eklenmektedir. Gerekli evraklar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İsme kayıtlı fatura
  • Gelir belgesi veya maaş bordrosu

Bu belgelerin forma eklenmesi ile birlikte işlem tamamlanmaktadır. Uygulama üzerinden yapılan başvurusu kabul olmuş kredi tutarı, aynı gün banka şubesinden temin edilmektedir. Nakit ihtiyacı aynı gün karşılanmaktadır. Ödemeler ise vadeli olarak gerçekleştirilmektedir. Hızlı kredi olanağından 20 bin TL limit ile yararlanalar, aylık 268 TL geri ödeme işlemi gerçekleştirmektedir. Acil para ihtiyacı birkaç saat içerisinde yapılıp, ödemeleri aylık taksitler halinde kolay koşullar ile ödenmektedir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön