Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Burgan Bank Konut Kredisi Hesaplama

Burgan Bank Taşıt Kredisi Hesaplama

Burgan Bank Kredi Bilgileri

Burgan Bank 1989 senesinde Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş olarak kurulmuştur. Burgan Bank, Türkiye’de 14 ilde hizmet veren 36 şubesiyle hizmet sunmaktadır. Burgan Bank; Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde de faaliyetleri bulunan Kuveyt merkezli olan Burgan Bank Grubunun iştiraki olarak hizmet vermektedir.

Burgan Bank Kredi Hesaplama

Burgan Bank mesai saatleri 09:00 ve 17:00 arasındadır. 12:00 ve 13:00 saatleri arasında bir saatlik öğle molası bulunmaktadır. Öğle molasında banka müşterilerine hizmet vermemektedir. 13:00’dan sonra tekrar işlem almaya başlamaktadır. Burgan Bank, hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) hizmet vermemektedir. Öte yandan Ramazan bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve resmi tatillerde de hizmet vermemektedir.

Burgan Bank  havale saatleri günün her saati yapılabilmektedir. EFT saatleri ise 09:00 ve 16:30 arasındadır. 16:30’u geçen EFT işlemleri bir sonraki iş gününe transfer edilmektedir. Havale işlemlerinde para transferleri aynı bankaya bağlı olarak çalışan iki hesap arasında olduğu için hafta sonları ve günün her saati yapılabilmektedir.

Burgan Bank  havale ücreti hesaptan hesaba yapılacak işlemler için 25 TL olarak belirlenmiştir.

 • Hesaptan isme yapılacak olan işlemler 40 TL ücret alınmaktadır.
 • Kasadan hesaba yapılacak işlemler için 45 TL ücret alınmaktadır.
 • Kasadan isme yapılacak işlemler için 50 TL ücret talep etmektedir.
 • İnternet ve mobil bankacılık ile ATM üzerinden yapılan işlemlerde ise 2,5 TL ödeme talep edilmektedir.

Burgan Bank EFT saatleri diğer bankalar ile kıyaslandığında çok daha erken saatte tamamlanmaktadır. Burgan Bank üzerinden yapacağınız EFT işlemlerini sabah 09:00 ve öğleden sonra 16:30’a kadar tamamlayabilirsiniz. EFT işlemlerini iş günleri 16:30’a kadar gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonlarında ya da tatil günlerinde TC. Merkez Bankası kapalıdır. Bundan dolayı bu günlerde EFT işlemi yapılamamaktadır.

Burgan Bank EFT ücreti internet bankacılığı üzerinden yapılan EFT işlemleri için 5 TL olarak belirlenmiştir. EFT işlemleri hafta sonları ve resmi-dini tatillerde yapılamamaktadır. Yapılan EFT işlemleri ilk olarak Merkez Bankası onayından geçmektedir. EFT işlemlerinin bu saatler arasında yapılması halinde 5 dakika ve 30 dakika içerisinde para onaylanıp hesaba geçecektir.

Burgan Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 8 222’dir. Bunun dışında:

 • Burgan Bank merkez şubesini 0 212 371 37 37 numaralı hattan arayabilirsiniz.
 • Burgan Bank faks numarası ise 0 212 371 42 42 üzerinden faks çekebilirsiniz.
 • Yurt dışından ulaşan müşterilerin 0850 222 8 222 ve +90 850 222 8 222 hattını araması gerekmektedir.

Telefon bankacılığı işlemlerinden belirli bir ücret alınarak işlemler yapılmaktadır.

Burgan Bank ihtiyaç kredisi kişiye özel şekilde hesaplanmakta ve verilmektedir. Her müşterisi için farklı faiz oranları sunulmaktadır. Kredi fiyatları ve faizler ise şu faktörlere göre belirlenmektedir; Kişinin ödeme gücü, Burgan Bank ile çalışacağı ürün sayısı, Burgan Bankın ne kadar süredir müşterisi olduğu Bu koşulları sağlayan Burgan Bank müşterilerinin alabileceği krediler:

 • Standart ihtiyaç kredisi, 60 ay vade ile verilmektedir. Otomatik ödeme talimatları ve eğitim, sağlık gibi alanlarda kullanılmak üzere verilmektedir.
 • Borç transfer kredisi ise ödeme sıkıntıları için özel olarak sunulan bir üründür. Ödemelerini takip etmekte güçlük çeken kişilerin, borçlarını tek bir yerde toplaması ve bütçesine göre uygun şekilde ödemesini sağlamaktadır.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Burgan Bank taşıt kredisi araç almanız için uygun faiz oranları ve ödeme imkanları ile hazırlanan ürünlerdir. Bunlar:

 • 0 KM olarak satın alacağınız taşıtlarımız için TL cinsinden kredi verilmektedir. Aylık eşit taksit ödemelerine sahiptir ve faizi de ödeme tamamlanana kadar sabit tutulur. Kredili şekilde satın alınacak aracın üzerine de rehin tesis edilmekte ve banka adına rehinli kasko sigortası yapılmaktadır.
 • El taşıt kredisi ise nihai fatura değer bedellerine göre verilmektedir. Kredilendirilecek olan araç üzerine rehin tesis edilmekte ve araç kasko sigortasına tabi tutulmaktadır.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Hesaplama

Burgan Bank Konut Kredisi

Burgan Bank konut kredisi 120 aylık vadeler ile verilmektedir. Burgan Bank konut kredisi için düzenli aralıklarla çeşitli kampanya ve ödeme kolaylıkları sunmaktadır. Faiz oranları, hizmet komisyon oranları ise değişen piyasa koşullarına göre yenilenmektedir.

Burgan Bank Konut Kredisi Hesaplama

Burgan Bank hafta sonu açık şubeler bulunmamaktadır. Burgan Bank şubeleri hafta sonları ve resmi tatillerde, dini tatillerde kapalıdır.

Burgan Bank kredi kartları nakdi olmayan kullanıcıları için bile uygun faiz oranları sunmaktadır. Burgan Bank kredi kartları ve özellikleri:

 • Süper Banka Kartı, banka kartınıza tanımlanmış olan ve bu karttan yapacağınız harcamalarınızda kullanabileceğiniz bir karttır. Bu kart, kredili mevduat ürünüdür.
 • Süper Banka Kartı ile yapacağınız harcamalarda düşük faiz kullanım özelliklerinin yanı sıra masraf ücreti de söz konusu değildir.
 • Mevduatı hesaplarınızda nakdinizin eksik olması durumunda, eksi avans avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Burgan Bank trafik sigortası bulunmaktadır. Zorunlu trafik sigortası özellikle araçlarla yapılan kazalarda meydana gelen zararların karşılanmasını hem kazayı yapan hem de kazadan etkilenen için karşılamaktadır. Burgan Bank trafik sigortası ürünleri ise:

 • Kasko ile aracınızı poliçede belirttiğiniz teminat limitleri dahilinde güvence altına alabilirsiniz.
 • Filo kaskı sigortası ile poliçede belirtilmiş olan teminatlar dahilinde koruma altına alabilirsiniz.
 • Ticari kasko ile mülkiyeti ticari firmalara ait olan araçların poliçede belirtilmiş teminatlar kapsamında koruma altına alabilirsiniz.
 • Trafik sigortası ise Türkiye sınırları içerisinde yaşanan herhangi bir kazada diğer araç ve 3. Kişilere karşı verilecek zararlara karşı teminat sağlayan zorunlu bir sigortadır.

Burgan Bank vadeli hesap özellikleri kapsamında ‘’Hiç Gitme Faizi’’ uygulanmaktadır. Burgan Bank mevduat hesabı özellikleri ise:

 • Burgan Bank müşterileri internet bankacılığı ya da mobil uygulamalar üzerinden haftanın yedi günü ve günün 24 saati hesap açabilmektedir.
 • Bu müşteriler açtıkları hesaplar üzerinden yaptığı işlemlerde herhangi bir işletim ücreti ya da para transferleri için masraf ödememektedir.

Burgan Bank bireysel emeklilik aylık oldukça uygun ödeme planları ile emekliliğe katkıda bulunmayı sağlamaktadır. Burgan Bank bireysel emeklilik hesabınız ile yapacağınız katkı paylarını tercih edeceğiniz emeklilik yatırım fonlarında da değerlendirebilirsiniz:

 • Burgan Bank VIP Bireysel Emeklilik Planı: başlangıçta yüksek bir kapitalle giriş yapmayı düşünen ve aylık katkı paylarını yüksek tutmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır. VIP emeklilik planında yönetim gider kesintisi de bulunmamaktadır.
 • Burgan Bank bireysel emeklilik planı ise ayda 150 TL’den başlayan ödemelerle emekliliğine katkı yapmanıza destek oluyor.

Burgan Bank eksi bakiye kullandığınız hesap özelliklerine göre müşterilere özel olarak hazırlanmaktadır. Buna göre:

 • Vadesiz mevduat hesabına tanımlanmış olan kredi limiti belirlendikten sonra şayet vadesiz mevduat hesabında para kalmamışsa, kredi hesabınızdan para çekerek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Yapacağınız ödemeler ve eksi bakiyeniz, kullandığınız hesap özelliklerine göre belirlenmektedir.
Emekliye Kredi Müjdesi

26 Şubat 2020 İhtiyaç Kredisi

Emekliye Kredi Müjdesi


Emekliye Kredi Veren Bankalar, Emekli Kredi Faiz Oranları

Devamını Oku
Emekliye En Uygun Kredi

11 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

Emekliye En Uygun Kredi


Burgan Bank Emekli Kredisi, ING Bank Emekli Kredisi, QNB Finansbank Emekli Kredisi

Devamını Oku
Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi

18 Eylül 2019 İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi


Burgan Bank Borç Transfer Kredisi? Burgan Bank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu?

Devamını Oku
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

8 Ağustos 2019 İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları


Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı? Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 2019?

Devamını Oku
Üste Dön