Anında Para Veren Kredi Veren Bankalar Yerler

5 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

Anında Onaylı Kredi Nedir?

Anında onaylı kredi bazı bankaların belli dönemlerde yaptıkları kampanyalara denir. Bu kampanyalar ile acil nakit para ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilmeniz içindir. Genellikle bu (anında kredi veren bankalar, kolay kredi veren bankalar, acil kredi veren bankalar, anında onaylı kredi) veren bankların hepsi elektronik ortam ile şubeye gitmeden para hesabınıza yatırılır. Genellikle bu krediler şubesiz bankacılık hizmeti veren bankalar tarafından yapılsa da diğer bankalarda anında kredi vermek için kampanyalar yapmaktadır.

Anında Onaylı Kredi Başvurusu

Anında onaylı kredi veren bankalar genel olarak kendi müşterisi ve İnternet bankacılığını aktif bir şekilde kullanıyorsa bankalar herhangi bir evrak yada belge istemeden bu müşterilerine anında kredi veriyor. Müşterisi olmadığınız bankadan anında kredi kullamak istediğinizde bazı bankalar gerek gördüğünde sizden onay için belge istemektedir.

Gelir Belgesiz Anında Onaylı Kredi Veren Bankalar

Aşağıdaki tabloda sizlere gelir belgesiz anında kredi veren bankalar olarak liste haline getirdik. Anında kredi veren bankaların bazılar gelir belgesi ve kefil istemektedir. Bazı bankalar ise direk kredi vermektedir.

BankalarGelir Belgesi ve Kefil
OdeabankGerekli Gördüğünde İstiyor
N Kolay Kredi (Aktif Bank)Belge ve Kefil İstemiyor
CEPTETEBBelge ve Kefil İstemiyor
EnparaBelge ve Kefil İstemiyor
ING BankGerekli Gördüğünde İstiyor


Şubesiz Bankacılık Hizmeti

Hızlı kredi, anında kredi, kolay kredi alabilmek için öncelik olarak şubesiz bankacılık hizmeti yapan bankalar olabilir. Bu bankaların bir çoğu evrak, belge yada kefil istemedikleri için daha kolay ve hızlı kredi veren bankalardır. QNB Finansbank şubesiz bankacılık adı altında Enpara ile hizmet vermektedir. TEB şubesiz bankacılık adı altında CEPTETEB olarak hizmet vermektedir.  Aktif bank şubesiz bankacılık adı altında N Kolay Kredi olarak hizmet sunmaktadır. Bu bankalar kredi notumuza ve e-devlet ile SGK dökümü müze ulaştığı taktirde belge ve evrak istememektedir.

Şubesiz Bankacılıkta Ne Kadar Kredi Çekerim

BankalarKredi TutarıŞubeye Gitmede
Akbank20.000 TLMüşterisi İçin
Yapı Kredi25.000 TLMüşterisi İçin
Türkiye İş Bankası25.000 TLMüşterisi İçin
Garanti Bankası25.000 TLMüşterisi İçin
Vakıfbank30.000 TLMüşterisi İçin
QNB Finansbank30.000 TLMüşterisi İçin
Enpara30.000 TLHerkes İçin
CEPTETEB30.000 TLHerkes İçin
Aktif Bank30.000 TLHerkes İçin
ING Bankası500.000 TLHerkes İçin
Odeabank35.000 TLMüşterisi İçin


Anında Kredi Veren Bankaların Masrafları

Aşağıdaki tabloda sizlere anında kredi veren bankaların masraf kalemlerini paylaştık. Bankaların bazı dönemlerde yaptıkları kampanyalara göre bu ücretler değişebilir.

BankalarTahsis ÜcretiSigorta
Yapı Kredi Bankası0.005Var
TEB Bankası0.005Var
Odeabank0.005Var
Fibabank0.005Var
ING Bank0.005Var
EnparaYokVar
CEPTETEBYokVar
Aktif Bank0.005Var
QNB Finansbank0.005Var
Vakıfbank0.005Var
İş Bankası0.005Var
Akbank0.005Var


Anında Onaylı Kredi Alabilmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalıdır?

Anında kredi veren bankalar ve acil kredi veren bankalar kredi notu değerlendirmelerine farklılık gösterir. Biz sizlere aşağıdaki tabloda kredi notu risk gruplarını vereceğiz.

Kredi NotuRisk GrubuKredi İhtimali
1-699En RiskliZor
700-1099Orta RiskliDüşük
1100-1499Az RiskliGelire Göre
1500-1699İyiYüksek
1700-1900Çok İyiÇok Tüksek


Kolay Kredi Veren Diğer Bankalar ve Kredi Akışları

Akbank Direkt Kredi : Dijital bankacılık adı altında yine şubeye gitmeden Akbank web sitesi üzerinden ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Aşağıdaki videoda kredi akışını izleyebilirsiniz.


ING Bank e-kredi : ING bank müşterilerine sunduğu e-kredi ile şubeye yada bankaya gitmeden İnternet üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.


Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi : Anında şubesiz kredi ile bankaya gitmeden online kanallar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurabilirsiniz.


Türkiye İş Bankası Anında Kredi : Anında kredi olanağı sunan İş bankası mobil uygulamasından yada İnternet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru yapmanıza olanak sağlar.


Bir önceki yazımız olan Borç Kapatma Kredisi ve Transfer Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. İhtiyaç Kredileri kategorimizde ilginizi çekebilecek konulara göz atabilirsiniz.Konu 05.10.2019 Tarihinde Güncellenmiştir.

Yorumlar

çok acil kredi lazım ne yapmalıyım.

acil kredi ki

21 Aralık 2019


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön