Anadolubank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Anadolubank Konut Kredisi Hesaplama

Anadolubank Taşıt Kredisi Hesaplama

Anadolubank Kredi Bilgileri

Anadolubank 1997 yılında Habaş Grubu tarafından satın alınarak 3 şubesi ile aktif hizmete başlamıştır. Sürdürülebilir, verimli ve karlı stratejisi ile her geçen gün büyümeye devam eden Anadolubank bankacılık sektöründe en iyi örnekler arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye'nin birçok noktasında 112 şubesi ile hizmetlerine devam eden banka yenilikçi ve alternatif çözümler sunmaktadır. Bünyesinde 1200’den fazla çalışanı bulunan banka kısa sürede dikkat çekici başarı sergilemiştir.

Anadolubank Kredi Hesaplama

Anadolubank mesai saatleri hafta içi saat 9.00’da başlamakta ve akşam saat 17.00’da sona ermektedir.  Saat 12.30 ile 13.30 arasında öğlen molası veren banka hafta sonları hizmete kapalı olmaktadır.

Anadolu bank’ta hesabı bulunan ve hesapları aracılığı ile havale yapan kişiler sınırsız süreli olarak havale yapabilir. Anadolubank havale saatleri 24 saat aralık sızdır.

Anadolubank hesabına sahip olanlar ya da hesabı olmayanlar ATM ve şubelerden işlem yapabilmektedir. Anadolubank havale masrafları internet şubeleri için sadece 4 TL olmaktadır. Kurumsal ve bireysel hesapların Anadolubank havale ücreti aynı orandadır.

Anadolubank havale işlemleri sınırsız iken yapılan EFT’ler için belirli saat aralıkları bulunmaktadır. Anadolubank EFT saatleri bazı bankalardan daha erken saatte başlamaktadır. Anadolubank EFT saatleri 8.00 ile 17.00 arasında olmaktadır. İşlem saatleri içerisinde yapılan EFT’ler 5 ile 10 dakika gibi çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

Anadolubank EFT ücreti internet üzerinden yapılacak işlemler için havale ücretleri ile aynı oranda olmaktadır. Anadolubank mobil internet şubesi bankacılığını kullanan kişiler 4 TL ücret ödeyerek EFT işlemlerini sağlayabilirler. Bu masraf sadece göndericiye ait olan masraf. Alıcı kişiden ek masraf kesilmemektedir.

Anadolubank müşteri hizmetleri numarasından müşterilerine telefon desteği sağlayan banka 7/24 kesintisiz anlık hizmet vermektedir. Anadolubank çağrı merkezi numarası: 0850 222 55 50 aranarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Anadolubank güncel ihtiyaç kredisi en uygun koşullar ile verilmektedir. Anadolubank ihtiyaç kredisi için 18 yaşını doldurmuş olan herkese sunulan hizmetler arasındadır. Tüketici kredisi adı altında verilen krediye başvuruda bulunan kişiler alacakları krediler ile;

 • Evlilik için gerekli nakit ihtiyaçlarını,
 • Tatil giderlerini karşılamak için nakit ihtiyaçlarını,
 • Evlerini dekore etmek ve beyaz eşya almak için gerekli nakit ihtiyaçlarını,
 • Eğitim giderlerini rahat bir şekilde karşılayabilir.

Kredi başvurusunda bulunan kişilerin banka tarafından istenen gerekli evrakları tamamladıktan sonra başvurularını yapmaları gerekir. Başvuru sonrasında yapılan kredi değerlendirmeleri banka tarafından yapılmaktadır. Gereken şartlara uygun görülen kişilerin başvuruları olumlu değerlendirilmektedir. Kredi değerlendirmelerinde banka tarafından dikkate alınan en önemli husus başvuru sahibinin kredi notu olmaktadır. Kredi notu düşük olan kişilerin başvuruları banka tarafından reddedilebilir.

Anadolubank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Anadolu bank’ta markası ne olursa olsun gerek 0 km ve gerekse 2. El araç alımlarında kredi kullanma olanağı bulunmaktadır. Taşıt kredisi için başvuruda bulunan kişilerden banka tarafından sabit ve düzenli gelir beyan edilmektedir. Anadolubank taşıt kredisi başvurusunda bulunmak isteyenlerin 18 yaşını tamamlamış olması gerekmektedir. Banka taşıt kredilerinde 48 aya kadar vade imkânı sunmakta ve yapılan başvuru sonuçları 24 saat içerisinde yanıtlanmaktadır. Anadolubank taşıt kredisinde gerekli olan şartlar şunlardır;

 • Başvuru sahibinden kefil talep edilmektedir.
 • Araç için kasko yapılması zorunluluğu bulunur.
 • Araç kredisi çekilerek alınan araçlara ödemesi bitene kadar banka tarafından rehin konulur.
 • Araç taşıt kredilerinde başvuru sahiplerinden ikametgah istenmekte ve ikametgah adresinde olan fatura talep edilebilmektedir.
Anadolubank Taşıt Kredisi Hesaplama

Anadolubank konut kredileri 18 yaşını doldurmuş herkese açık olan kredilerdir. Satın almak istenen mesken başvurularında Anadolubank konut kredisi 120 aya kadar uzanabilen vadeler ile verilmektedir. Anadolubank şubelerine giderek müşteri temsilcileri ile görüşen kişiler geri ödeme planlarını kendi koşullarına göre belirleyebilmektedir. Kullanılacak konut kredilerinde kredi verilecek meskenin kat irtifakı ve iskanı alınmış olmalıdır. Konut kredisi başvurularında istenen belgeler şunlardır;

 • Başvuru sahibinin kimlik belgesinin aslı ve fotokopisi ve
 • Ücretli çalışan kişilerin güncel maaş bordroları ya da çalışmakta oldukları iş yerlerinden onaylanmış olan net maaş tutarını gösteren belge istenmektedir.
 • Kredi başvurusu sırasında serbest meslek sahiplerinden vergi levhası, gelir tablosu ve cari yıla ait mizan gibi belgeler istenmektedir.
 • Satın alınmakta olan konutun yapı kullanım izni ve tapu fotokopisi istenmektedir.
Anadolubank Konut Kredisi Hesaplama

Anadolubank resmi bayramlarda ve dini bayramlarda hizmet vermemektedir. Hafta içi hizmete açık olan banka hafta sonları kapalıdır. Bazı bankaların bazı şubeleri hafta sonu hizmeti vermekte ancak Anadolubank hafta sonu açık şubeleri bulunmamaktadır.

Anadolubank worldcard taksit ve puan olanağı vermektedir. Dünyanın her yerinde visa ve masterkart logosunun bulunduğu noktalarda geçerli olmaktadır. Anadolubank kredi kartları avantajları ile kart sahiplerine taksitle alışveriş imkânı sunmakta ve nakit avans çekme fırsatı vermektedir. Anadolubank kredi kartları esnek ek kart limitini dilediğiniz gibi belirleme fırsatı vermektedir. Kart sahipleri dilerlerse e-mail ve faks aracılığı ile hesap özetlerini alabilmektedir. Anadolubank kredi kartları şunlardır;

 • Anadolubank classic worldcard
 • Anadolubank gold worldcard
 • Anadolubank Platinum worldcard

Trafiğe çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğu zorunlu trafik sigortası olmayan ya da sigortalarının süresi dolmuş olan  araçlar görüldükleri yerlerde bağlanarak trafiğe çıkmaları engellenmektedir. Araç sahipleri zorunlu trafik sigortalarını yapmakla yükümlüdür. Anadolubank trafik sigortası yapan bankalar arasında bulunmaktadır. Poliçe yaptırmak, süresi dolan poliçelerini yenilemek isteyen kişilerin Anadolubank şubelerine gitmeleri gerekir.

Anadolubank uygun faiz oranları ve çeşitli vade seçenekleri ile mevduat hesabı sahiplerine avantajlar sunmaktadır.  Anadolubank vadeli hesap avantajları şunlardır;

 • 32 günden başlayarak 365 güne kadar devam eden istenen vadelerde hesap açtırılabilecek kırık vadeli mevduat hesabı avantajlarından yararlanılmaktadır.
 • Faiz oranlarındaki değişikliklerden etkilenmeyerek mevduat hesap sahiplerine risksiz getiri sağlamaktadır.
 • TL, EUR, GBP, CHF, USD, AUD, XAU cinsinden mevduat hesabı açılabilmektedir.
 • Gizlilik ve güvenlik ilkeleri çerçevesinde Anadolubank müşteri temsilcileri tarafından müşteri hesapları birebir takip edilmektedir.

Çalışan ve çalışmayan herkese hitap eden bireysel emeklilik sistemi güvenli bir tasarruf aracıdır. Anadolubank bireysel emeklilik sisteminden yararlanan müşterileri anlaşmalı sağlık kuruluşlarından indirimli olarak yararlanmaktadır. %25 devlet katkısı ile tasarruflarınızı daha fazla büyütebilir ve birikimlerinizi emeklilik yatırım fonları ile değerlendirebilirsiniz.

Anadolubank vadesiz hesap sahibi müşterilerine hesaplarında para bulunmadığı zaman kullanmaları için kredili mevduat hesabı fırsatı sunmaktadır. Hesaplarında nakit para bulunmadığı zamanlar Anadolubank eksi bakiyelerini kullanabilen kişiler avans kredilerini kullanarak fatura ödemelerinde yaşanabilecek olası gecikmeleri de önlemiş olurlar.

Anadolubank Kredi Hesaplama
Anadolubank Ev Kredisi HesaplamaAnadolubank Bireysel Kredi HesaplamaAnadolubank Kredi Faiz Hesaplama
Anadolubank Kredi Hesaplama AracıAnadolubank Anında Kredi HesaplamaAnadolubank Ticari Kredi Hesaplama
Anadolubank Kredi Kartı Nakit Avans HesaplamaAnadolubank Emekli Kredisi HesaplamaAnadolubank Kredi Notu Hesaplama
Anadolubank Kredi YapılandırmaAnadolubank Kredi Hesaplama TablosuAnadolubank Kredi Hesaplama Masrafsız
Anadolubank Kredi Kartı Gecikme Faizi HesaplamaAnadolubank Kredi Taksit HesaplamaAnadolubank İpotekli Kredi Hesaplama
Anadolubank Kredi Faiz Oranları HesaplamaAnadolubank Nakit Kredi HesaplamaAnadolubank Kredi Kapatma Hesaplama
Anadolubank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

5 Ağustos 2019 İhtiyaç Kredisi

Anadolubank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları


Anadolubank İhtiyaç Kredisi? Anadolubank İhtiyaç Kredisi Başvurusu? Anadolubank İhtiyaç Kredisi Online?

Devamını Oku
Üste Dön