Acil Para Lazım Nasıl Bulabilirim

22 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

Acil Para Bulmam Lazım Ne Yapmalıyım?

Acil para ihtiyacı günümüzde herkesin karşılaşabileceği durumlar biridir. Nerede ve hangi koşulda olursanız olun her an acil para ihtiyacı doğabilir. Böyle bir durum oluştuğunda öncelikle paniğe kapılmamak ve seçenekleri düşünmek gereklidir. Arama motoruna acil para lazım ne yapabilirim cümlesi ile arama yapıldığında karşınıza bir sürü alakasız seçenek çıkabilir.

Böyle bir durumla karşılaşıldığında yapılacak en mantıklı hareket; bankalara başvurmak olacaktır. Mevcut teknoloji çağında herkesin bir banka ile bağlantısı bulunmaktadır. Bağlantıdan kastedilen; maaş alma, kredi kartı gibi seçeneklerdir.

Yazımızda acil paraya sıkıştığınızda size kolayca kredi verebilecek bankaları derledik.

Acil Para Lazım başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

Denizbank SMS Anında Kredi Kullanma

Denizbank acil kredi İhtiyaç Kredisi olarak tüketicilere verilir. Denizbank’ın kredi verirken dikkat ettiği en önemli nokta kredi notudur. Kredi notunuz ne kadar yüksekse kullanılabilecek limit o kadar artış gösterir.

SMS ile Denizbank kredi başvuru yapmak için T.C kimlik numaranızı yazıp 3280’e kısa mesaj atmak yeterlidir. Başvuru banka tarafından 5 dk içinde değerlendirilip size yine kısa mesaj olarak cevap verilir.

Denizbank’ın belirlediği üst limit 65.000 TL’dir. 12 ve 60 ay arası vade seçenekleri sunulur. Bankanın belirlediği aylık faiz oranı % 2.04 olarak açıklanmıştır.

QNB Finansbank SMS Kredi Kullanma

QNB acil kredi uygun vade ve aylık faiz oranlarıyla tüketicilerin kullanımına girmiştir. Diğer bankalar gibi QNB de SMS ile başvuruyu kabul eder ve herhangi bir belge talebinde bulunmaz. Acil para ihtiyacınızı karşılamak için eşsiz bir fırsat sunar.

T.C kimlik numaranızı bir boşluk bırakıp kredi yazarak 5030’a kısa mesaj olarak gönderdiğinizde başvuru yapmış sayılırsınız. Başvurunuz banka tarafından hızlıca değerlendirilip size SMS olarak dönüş yapılır.

Enpara Anında Kredi Kampanyası 2019

Enpara kredi müşteriler tarafından en çok tercih edilen kampanyalardan biridir. Enpara tek başına bir banka değildir. Bir bankacılık hizmetidir. SMS üzerinden kredi vermez fakat kredi seçeneklerinde kolaylıklar sağlar.

Enpara cepten kredi İhtiyaç Kredisi kapsamında değerlendirilir. Enpara online internet sitesi ziyaret edilerek başvuru da bulunulabilir. Enpara, kredi sağlarken hiçbir masraf, ücret, komisyon ücreti talep etmez. Ülkemize kullanılmaya başlandığı ilk günden beri Enpara sunduğu temel hizmet ücret masrafı almamasıdır.

Enpara sunduğu en az limit 1000 TL, üst limit 60.000 TL’dir. Vade seçenekleri çekilen kredi tutarına göre 12 aydan 60 aya kadar uzanabilir.

CEPTETEB SMS Kredisi Kullanma

CEPTETEB kredi Türkiye Ekonomi Bankası tarafından verilir. CEPTETEB kredi başvurumdan bulunmak oldukça kolaydır. SMS üzerinden başvuru yapılabilir. Başvuru yapmak için T.C kimlik numarasını 4466’ya SMS atmak yeterlidir. Başvurularımız 3 dk içinde değerlendirilir. Başvurunuz hakkında olumlu ya da olumsuz her türlü dönüş banka tarafından size SMS yolu ile yapılır ve acil para ihtiyacınız karşılanır.

Yorumlar

mustafa özcan

11 Kasım 2019


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön