Acil Para Bul Anında

1 Ekim 2019 İhtiyaç Kredisi

Acil Para Bul?

Acil nakit bulmak istiyorsanız başvurulacak en doğru yerler banka kuruluşlarıdır. Bankalar kredi olanakları ile başvuruyu ve para teminini aynı gün içerisinde sunmaktadırlar. İnternet'te, ‘’acil para bul’’ başlığı altında bulunan yöntemler arasında en güvenilir işlem, internet üzerinden yapılan hızlı kredi kullanımlarına başvurmaktadır. Kredi bu yol ile onaylanır ve aynı gün para miktarı teslim alınabilmektedir. Enpara acil nakit ihtiyaçlarına yönelik sunduğu hızlı kredi başvurusu ve teslimi ile öne çıkmaktadır. Acil nakit ihtiyaçları için 30 bin TL kadar kredi olanağını 60 ay geri ödeme avantajı ile kullandırmaktadır. Başvuru için izlenmesi gereken yol ve gerekli evraklar yazı içerisinden öğrenilebilmektedir.

Enpara Kredisi İle Acil Para İhtiyacını Karşılamak

Acil nakit temini için Enpara aynı gün kredi başvurusu yapılıp, parasal tutarın teslim işleminin de aynı gün gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Kredi başvuruları 30 bin TL limitli olarak internet üzerinden sağlanmaktadır. Banka, aylık olarak 60 ay vade olanağı sunmaktadır. Acil para ihtiyacının giderilmesi amacı ile kredi başvurusu şu adımlar izlenerek yapılmaktadır:

  • Telefon içerisine Play Store yoluyla Enpara uygulaması indirilmelidir.
  • Enpara uygulamasından ‘’kredi başvuru’’ sekmesi tıklanarak, kredi talep tablosuna girilmelidir.
  • Bu tablo üzerinden ihtiyaç duyulan nakit miktarı seçilip, TC kimlik numarası ve telefon numarası girilmelidir.
  • ‘’Başvur’’ sekmesine tıklanarak işlem tamamlanır.

Kredi talebinin onaylanması halinde telefon yoluyla onay SMS iletilmektedir. Kredi onayı gerçekleşenler aynı gün QNB Finansbank şubelerinden, nakit para ihtiyaçlarını teslim alabilmektedirler. Paranın teslimi sırasında şubeye götürülmesi gereken evraklar alt başlık içerisinde yer almaktadır.

Acil Para Lazım başlıklı konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

Enpara İle Acil Para İhtiyacının Teslimi

Acil nakit ihtiyacı temini için Enpara evrakların tesliminin QNB Finansbank şubelerine yapılmasını talep etmektedir. İnternet başvurusu onaylananlar evrak teslimi yoluyla başvuru yapılan aynı gün kredi tutarını çekebilmektedir. Acil para ihtiyacı limitinin teslimi için istenen evraklar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi fotokopisi
  • Gelir belgesi veya maaş bordrosu
  • İsme kayıtlı fatura

Bu evrakların QNB Finansbank şubesine teslimi ile başvurunun kayıt altına alınması amacı ile kredi başvuru formu doldurulmalıdır. Müşteri temsilcisi ile başvuru formunun doldurulması ve evrakların teslimi işlemi ile talep tamamlanmaktadır. Aynı gün şubeden acil para ihtiyacı nakit olarak temin edilebilmektedir. Acil para ihtiyacının giderilmesi amacıyla en hızlı işlem sağlanabilecek yol, bankaların hızlı kredi olanaklarına başvuru gerçekleştirmektedir. Hızlı kredi koşulları başvuru ile aynı gün nakit ihtiyacının temininin yapılmasını sağlamaktadır.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Üste Dön